Pátek 18. září 2020
Svátek slaví Kryštof, zítra Zita
Jasno 18°C
DISKUSE K ČLÁNKU

Fantomas12345678:Taky jsem to zazil. Zajezd od INVIE TUNIS hotel 4 smrad spina plisen ze zasuvek koukajici draty v arealu hotelu spousta toulavych zanedbanych kocek. Kdo nedal zamestnancum hotelu velky dysko tak vam u vecere nikdo neprinesl ani piti. Tunis Egypt nikdy. Turecko neni spatny ale za podobny penize radci spanelsko nebo recko..

(10. 08. 2018 13:04)

dajka123:Co si budeme namlouvat, egyptská, tuniská 4*, 5* odpivídá max české 3*, kdo očekává stejný komfort jako v Evropských zemích je naivka, tím tuplem pokud očekává vše jak v katalogu. Já hledám rezenze vybraného hotelu na Holidaycheck.de. Když už nic alespoň vím do čeho jdu. 😉

(10. 08. 2018 12:12)

dajka123:...a pokud na té fotce je dotyčný napadený, v porovnáni s tím klukem, který byl napadený na koupališti v Dubí mi přijde, že tady ten někde upadl nacamraný než že by dostal přes držku.

(10. 08. 2018 12:28)

petrzn:Kdo jezdí do muslimských zemí, si toto plně zaslouží. Doufám, že je to stálo co nejvíc peněz.

(10. 08. 2018 11:39)

penecas:nerozumím tomu, proč není uvedeno jméno hotelu??!! nějak se mi to celé nezdá. 4*hotely v Tunisu jsou už slušné hotely. navíc účastníci zájezdu se mohli již na místě velmi účinně bránit. za to je jednoznačně zodpovědná cestovní kancelář.
dobrá rada na závěr, dobře si hotel vybírat. bez dobrých recenzí z německých cestovek nikam nejezdím. takto se takový zážitek dá alespoň eliminovat.
já bych do Tuniska nejel spíše z důvodu bezpečnosti. není to tak dlouho...

(10. 08. 2018 11:20)

mbmb:turismus = velike penize Vsichni i booking.com jsou opatrni a pod cenzurou pousti recenze napr z Heidelberg A v NL nam na recepci nerekli nic ,chteli abychom smenili u nich Je to jako by clovek hledal cistou pravou lasku na E55

(10. 08. 2018 10:47)

pobus:Lidi se nepoučí. Na recenze hotelu se nepodívají, neprohlídnou si reálné fotky na webu a cestovku si vezmou nějakou no name, jinak si nedokážu vysvětlit, že špínu musel řešit jeden z hostů. Co to jako je? Od toho tam má cestovka delegáta, visela bych na telefonu tak dlouho, až by mi ho poslala, aby to vyřešil on a nechala bych se přestěhovat. V Tunisu jsme byli několikrát, i v Turecku, ale vždy vše v pohodě, pomoc delegáta nebylo třeba. Letos poprvé (v jiné destinaci) jsme řešili problém a delegát ho vyřešil telefonicky - nezávažné, předpokládám, že u tak závažného by přijel osobně.

(10. 08. 2018 09:26)

penecas:přesně tak

(10. 08. 2018 12:06)

rbwtrnava:no jo ale pepan posetril

(10. 08. 2018 08:55)

4552:vyco si tady stěžujete tak sedte doma na zadku a budete mít klid.Nebo tady u nás jsou krásná místa k pobytům ale snobáci pokud nejedou k moři tak jako kdyby nežili.Dobře jim tak, vždyt jsou jen kasičky pro tyto národy a oni jsou na špínu zvyklí.

(10. 08. 2018 08:06)

liskabystrouska:4552

(10. 08. 2018 10:01)

ivka2011:to vypadá jak ta trojka v Nabeulu, tam mě taky okradli a věřím tomu, že i násilí by byli schopni, to byl zvláštní hotel, nikdy jsem se s jiným podobným v Tunisku nesetkala... skoro žádné jídlo, špína, bordel všude, rozbitá lehátka...Les Pyramides

(10. 08. 2018 07:59)

mbmb:ano je to tak - nesmite nic rici V Egypte v Samra Hotel Hurgada ukradli pani mobil 27 tisic z trezoru- Jela na vylet do Kahiry- to bylo Silene jak lhali cela recepce ,Bali se paniky u hostu a odvezli ji na policii ,reditel rekl ze dostane protokol pri odjezdu A ona jiz smirena se ztratou cekala na odvoz na letiste a reditel rekl nooo pujdeme se podivat do pokoje pro jistotu A zazrak v trezoru byl HA Ha 3 dny hledany mobil.Jinak velmi drza generace kluku na recepci v Palace Port Ghalib i egyptskych pruvodcu na vyletech Vyzaduji tringelt i kdyz jste zaplatili nemaly peniz V Tunisu totez, uklizecky kradou z penezenky eura A v Turecku u Mc Donalda nas vyhodil blbecek -nevime proc I plavcik co ma na plazi pistalku je dulezity na Malorce a rusi poklid neustalym piskanim jako na fotbale!!!!! tohle pozoruji i v Chorvatsku- nema problema a RECKO se zhorsilo chteji 200kc za lehatko i v 4 odpoledne ,proste pakaz zkazena velikyma penezama- mas zizen ja ti ukazi 1l vody Kolik stoji

(10. 08. 2018 05:30)

dajka123:Proč nejedeš do hotelu, kde máš lehátka, deštníky nápoje....v ceně? V nabídce cestovek tato informace je.

(10. 08. 2018 22:43)

cervena_sedma:Je třeba zjistit více informací a porovnat je na vícero stránkách - GoogleMaps, Tripadvisor, Expedia apod. Hosté tam píší nezávislé hodnocení a posílají fotky. To řekne víc než nějaký propagační katalog. Člověk pak nemůže být překvapenej

(10. 08. 2018 05:25)

mbmb:oni si pisi super recenze sami !!!!!

(10. 08. 2018 05:33)

cervena_sedma:Tak tady těžko. Na těchto stránkách vidíte i 3000 hodnocení na jeden hotel Jsou to lidi z celýho světa. Jezdíme pouze bez cestovky a ještě se nám nestalo, že by to nekorespondovalo. Nejdřív vyzkoušejte a pak pište názor.

(10. 08. 2018 06:23)

mbmb:mylite se

(10. 08. 2018 07:56)

an.manchester:Vice podrobnosti chceme ktery hotel jake mesto...to muselo byt jo divne misto..

(10. 08. 2018 00:03)

krista2018:Ahoj, zažil jsem to párkrát, v Tunisku, v Turecku, na Malorce i v Itálii atd. Většinou se to stává, že hotel se přeprodal a má nového majitele. Před časem ve velkém začali hotely kupovat Rusové a vždy to pocítili hosté. Ale s tím se moc na místě neudělá, delegát hraje mrtvého brouka a pokud si nechcete handrkováním úplně znepříjemnit dovolenou, tak všechno nafotit, pojistit se svědkama a doma to řešit s cestovkou. Nepřijímat žádné 10% slevy na příští zájezd, pohrozit žalobou a zveřejněním v médiích a popř. zaplacenou negativní inzercí v novinách na onen hotel. Stává se taky, že cestovka dostane pár pokojů grátis když si onen hotel zakoupí. V jednom hotelu v Tunisku po nějaké reklamaci nám svlékli povlečení, vzali ručníky a nové nedali. Vypomohl vedlejší hotel. No to je tak, když je člověk závislý na službách cestovních kanceláří. Kdo necestuje nic nezažije

(09. 08. 2018 23:52)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy