13. listopad 2018
Svátek slaví Tibor, zítra Sáva
DISKUSE K ČLÁNKU

lepabrena:Nevím, co mě tady vyhrožujete karmou a tím, co se mě ještě zlého může přihodit. Byla jsem opakovaně okradena, oloupena,znásilněna, napadena, 3x vykradený byt, oloupena o dědictví po mém otci- a také přežila 2x pokus o mou vraždu. Díky takovýmto obdivovatelům a obhájcům vrahů, lupičů a zlodějů jsou pachatelé na svobodě a mohou páchat trestnou činnost na dalších obětech. Každý, kdo obdivuje zločince, sám je zločinec! Už před lety jsem vedla kampaň za znovuzavedení trestu smrti. U Kajínka jsem, bohužel, nebyla dostatečně informována a Kajínek neměl možnost promluvit na veřejnosti a předvést svůj způsob chování a uvažování. Proto jsem se až do jeho propuštění domnívala, že se v jeho případě stal omyl a že byl za vraždy odsouzený neprávem. Teď se znalostí věci si to nemyslím a odvolávám svůj podpis, který jsem dala na petici za jeho propuštění. Petice organizovala Kajínkova sestra. Znovu opakuji, kdo obdivuje a schvaluje trestnou činnost, sám je zločincem! Dokud nebude znovuzaveden trest smrti, budou mít zločinci více práv než jejich oběti a budeme je léta živit ve vězení za peníze daňových poplatníků-tedy nás všech!

(14. 07. 2018 08:01)

spania:Nechápu,proč se v ČR musí čekat na to,až se něco stane a nepodnikne se něco hned,když o to někdo požádá.Doktoři a ostatní vidí,že se něco děje,že to může být nebezpečné a nechají lidi s takovým člověkem napospas.Až když se něco stane,pohnou se ledy a začne se něco dělat.Co to je za zákony...?Tímhle by se měli poslanci a ostatní kolem nich zabývat a ne blbostma!

(13. 07. 2018 11:45)

sores:České zákony pořád na ho..o!!! Společnost,veřejnost je lhostejná pokud se jich samotných to netýká!!! A to je hrozný. Čínské přísloví je: neboj se smrti není tak hrozná jako lidská lhostejnost,té se boj!!! Svatá pravda

(13. 07. 2018 11:30)

peterilank...@...: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(13. 07. 2018 10:54)

peterilank...@...: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(13. 07. 2018 11:17)

pidimidi:Kájínek má s tím možná společného ledatak fakt, že u synovce mohla propuknout psych.nemoc právě díky tlaku a stresu spojeného s pobytem Kájínka za mřížemi-nic víc.Avšak tady je přesně vidět, jak to tu funguje-člověk jde k doktorům, policajtům a všude mu řeknou-počkáme, až se něco stane a pak teprve budeme něco dělat...Já nevím, v těchto případech mají zažalovat oběti stát, protože nikdo jiný za to nemůže, pokud nemocný pomoc vyhledal a byl odmítnut.Znám osobně pár lidí se schizofrenií, kteří prosili doktory, aby si je nechali v léčebně-nenechali a tito si ihned po propuštění podřezali žíly..člověk tady nemá dovolání

(13. 07. 2018 09:50)

janadruhou: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(13. 07. 2018 09:44)

zralok70: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(13. 07. 2018 05:51)

ZelkovickaVaclava: Ono je ůplně jedno, zda-li Kájínek spáchal, nebo nespáchal...odseděl si 25 let, vyšetřování i soudní proces provázejí pochybnosti, oba zastřelení byli v té době, mnohem větší esa v podsvětí, než byl Kájínek a korunní svědek, který vystartoval snad ještě z jedoucího auta, stejně rychle, jak bylo vlastní pouze U.Boltovi, padl a zaryl oblicej do blata tak hluboko, ze kolem něho procházející střelec, nepochyboval,že je mrtvý...ten nic a nikoho neviděl, tomu az policajti ukázali, co a koho viděl.Věřím,že se dlouhé měsíce vyrovnával se smrtí bratra a myslel na pomstu..(lepabrena, ten jediný určitě ne a nakreslená hlava na fekalním voze take ne...tím nechci napsat, že by lepabrena snad měl v hlavě nas.ano)....a když přijde vyšetřovatel s partou operativců..tak už ho máme, to je on, je to potvrzené...poznáváš ho, viď... Největším zlem pro všechny, je takové nic, jako je lepabrena..díru v silnici, lze na pár přejetí vyspravit i haldou piškotů, koňským hnoje i rozdrcené skořápky vajec, poslouží v nouzi, prostě uplně vše na světě...jen jedno jediné tam i tam bude nepoužitelné...lepa...

(13. 07. 2018 02:20)

rego_zdenekk: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(12. 07. 2018 23:41)

KlatovskyvetrniK: Tak sup sup honem pripravit milost jestli teda eman jeste udrzi propisku! (Kdyz uz nechodi a neudrzi stolici)

(12. 07. 2018 23:06)

milanopava:Tak Zeman mu muže dat milost, ne ? Ten je toho scgopen !

(12. 07. 2018 21:08)

janair:patri za mrize a tajeho po...m..rdna natlacit spodkem na kaktus

(12. 07. 2018 20:35)

zralok70: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(13. 07. 2018 06:35)

josefvyskoc:Kajinek je stejne jako doktor Rath obet justicni mafie, zvule vladnouciho establishmentu a likvidace na politickou objednavku, podobne jako Milada Horakova. Doufam, ze Kajinek je nas budouci prezident.

(12. 07. 2018 20:23)

tomik007:"ZPIVA CELA RODINA" v polistopadovem podani

(12. 07. 2018 20:13)

nanometr:Jakože to mají v rodině?

(12. 07. 2018 18:59)

baronessa:Ano, je to jak je psáno. U nás v domě žije paní, která to nemá v hlavě v pořádku. Policie tu byla už mnohokrát. A taky ta kouzelná věta "dokud nic vážného neprovede"....jak ta rodina mohla zabránit útoku, dokud nevypukl?

(12. 07. 2018 18:57)

lepabrena:Teď je ještě otázka proč dostal milost od Zemana právě Kajínek. Zadarmo to zcela určitě nebylo. Ze zlodějen, loupaček a loupežných přepadení má zahospodařeno slušně, ostatní mu dodají pitomci, kteří dodnes chodí na jeho placené přednášky. A ještě otázka jeho psycholožky, ze kterou se údajně zná 40 let a se kterou žije- proč ta jeho jednání schvalovala a schvaluje dodnes? Je to bývalá vězeňská psycholožka- na čí straně zákona je a byla v minulosti? Kdo je klientem u takovéto psycholožky? Kam její psychologie u Kajínka dovedla, vidíme všichni- tedy, pokud se nejmenujeme Kajínek, Kajínková nebo Gubová.

(12. 07. 2018 18:53)

kajman1:Bože ty si kurvy neobadáná. Idiot v lidském kuži.

(12. 07. 2018 22:44)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy