24. červen 2018
Svátek slaví Jan, zítra Ivan
DISKUSE K ČLÁNKU

11karel11:Pražské nemocnice stojí za prd?

(14. 06. 2018 15:07)

dfghjk:kdyby na něj byl hezký pohled, tak bys o něm blesku nepsal, ty jen každého očernit a pošpinit, kre téne

(14. 06. 2018 10:34)

ivoadler:Na té fotce nahoře vypadá jako dement, ale snad už se to zlepšilo.

(14. 06. 2018 10:12)

hejpockej:v nemocnici ma protekcni peci... kazdy vi, oc tu jde...s obycejnyma lidma co si cely zivot platili zdravotni by se takhle ne***i, to by se jen starali aby uz jim uvolnili postel.... vidim dnes a denne pristup k normalnim lidem v jeho veku v podobnym stavu nemocnicich, prolezeniny ani mit nestihnou... tam je to otazka hodin a dni a nechaji je zemrit, doktori to neresi, nezajem...

(14. 06. 2018 02:13)

zwil:A všichni, včetně téhle nádhery, jen přihlíželi tomu zuboženému stavu a drželi fek.ál, že...bože, to jsou srač.ky...na copak asi čekali a ono nic...

(14. 06. 2018 00:56)

kamjdu:Typický, zpychlý a tím pádem zhlouplý elitář. Kde jsou ty doby, co jsem si jej vážil a respektoval. Asi jsem jej tehdy nepoznal zblízka.

(14. 06. 2018 00:50)

junkiexl:Tihle obstarozni prachati chlapkove, co si z urcite vypocitavosti berou mlade maso, protoze pocitaji s tim, ze je v budoucnu jejich o hodne hodne mladsi manzelky budou osetrovat a pecovat o ne, si nezaslouzi nic nez soucit. Jo mile deti, za blbost a vychcanost se plati, to je nemenny nepretrzity prirodni rad. Nicmene doufam, ze s panem Menzlem , nez se mu na platne zivota objevi “ The end”, bude slusne a dustojne zachazeno. Kdo z nas se netesil z jeho filmu?

(13. 06. 2018 23:57)

janka69:zvláštny to majú vzťah , ona dieťa s druhým a pekne si nažívajú ďalej....bez muža nie je nič...nula....tak by to teraz mala oplatiť manželovi starostlivosťou za to , že ju nevykopol z domu....

(13. 06. 2018 22:57)

radi:No boze, asistantka poskytuje bulvaru informace o jeji peci a starosti, navstevach, varenim, dzusičkach....5 hod navstevach. To musi byt totálni idiot. Byt Olgou, tak ma vyhazov a zakaz ho navstevovat!! Olga vime vsichni, co je zac🐖🐖, ale aby nejaka baba podtrhavala authoritu manzelky, rozebirala jeho velice osobni zdravitni stav a soukromi, tak by letela. Urcite nedostala od Olgy zelenou, aby o tom hovorila. Na hodinu !

(13. 06. 2018 20:51)

nazca:...

(13. 06. 2018 22:59)

peterilank...@...:když takto v nemocnici dopadne známý havlofašista pražské havlérky ,movitý člověk havloid ,který se povyšoval nad české občany které nazývá předposraným národem plebejců .......jak asi dopadne běžný občan?

boží mlýny? karma svi-n-ě a voda

Jiří Menzel v televizi: Chytří lidé utekli na Západ a zbyli tu jen plebejci, kteří volí Zemana. Stydím se za tento sobecký, předposraný národ
12. 5. 2016
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jiri-Menzel-v-televizi-Chytri-lide-utekli-na-Zapa d-a-zbyli-tu-jen-plebejci-k stan teri-voli-Zemana-Stydim-se-za-tento-sobecky-predposrany-narod-435375
Češi se chovají hrozně sobecky. Stydím se za to, jak jsou předpos*aní. Vidím v tom peciválnost, takové to ‚hlavně aby sem nikdo nešel a nemuseli jsme nic řešit‘.

jak říká Menzel češi nechtějí přijímat miliony islámských teroristů a nechtějí je přijímat do svých domovů jak navrhuje top09stan

a EX předseda TOP 09 stanKarel Schwarzenberg navrhoval, aby Česko přijalo půl milionu uprchlíků s tím, že by si je mezi sebe měly rozdělit jednotlivé české domácnosti. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Svedectvi-o-tom-co-pry-rekl-na-jednani-Schwarzenb erg-o-imigraci-a-vydesilo-to-i-Sobotku-407764

TOP09 stan Schwarzenberg: Přijetí uprchlíků? Nesmíme se ohlížet na hlasy z Dolních Prčic
uprchlíky musíme přijímat ,bez ohledu na názor voličů .......http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Schwarzenberg-Mrzi-me-ze-nejsem-prezident-Prijet i-uprchliku-Nesmime-se-ohlizet-na-hlasy-z-Dolnich-Prcic-351672
Chybí tu odvaha jít si za vlastním názorem, za tím, co považuji za správné. ....

Proč chci volit Karla Schwarzenberga? Protože to je šlechtic. Ty ostatní vedle něj nejsou nic jiného než potomci nevolníků. Lidi, kteří mají zbabělou povahu," prohlásil Jiří Menzel. (Celé video najdete pod titulkem článku.)
http://domaci.eurozpravy.cz/zivot/63551-jiri-menzel-sproste-urazi-cechy-poskodi-to-schwa rzenberga/

zachrante islámské terorist

(13. 06. 2018 20:01)

defakto:... v nemocnici sice vaří dobře , akorát se to nedá jíst !
A neměla by Menzelovi vyvařovat hlavně jeho žena ? Jen kdo ví , jestli to vůbec umí , nejspíš ona sama žije na krabičkových dietách . To , že si nevšimla dřív , že Menzel je zanedbaný a má proleženiny je velmi zvláštní( a taky ta nemocnice za to nese odpovědnost ! ), člověk by si myslel, že takovou osobnost tam budou obskakovat , no pán Bůh nás chraň před takovou starostlivostí !

(13. 06. 2018 19:38)

tezza: Fresh džusy! Jak je krásná ta naše čeština.

(13. 06. 2018 19:36)

defakto:... džusy ? To je dobré na průjem .

(13. 06. 2018 19:46)

ganzanie:kdo by to pil džubox, jsem tak zblbá z reklam v tv, že mi chybí jenom váša s dormeem bílá orchidej a lékarna max

(13. 06. 2018 19:52)

y1xcvbnm:V Berouně to na pokladnu není, stojí to pěkné peníze ale je mi divné že ho všichni tak často navštěvují a nikdo si nevšimne že je proleželý , dokonce ani manželka to neví pak najednou je v zuboženém stavu !!!!!

(13. 06. 2018 18:21)

ganzanie:vrátím se ke svému příběhu, moje máma byla na cca 1 měsíc v berouně uplně z jinýho kraje ale co ke mě dovolila primářka , vřeštila na mě jako kráva, tak jse bafla svojí mámu a odvezla jí jinam..
a původ byl ten ,že si moje máma zlomila ruku když jela na kole, banalita tak z ní chtěli udělat blázna, hladový příbuzenstvo

(13. 06. 2018 18:51)

ganzanie:a potýkám ležerně, volání hepl mojí mámy, vysvoboď mě a jedné dcery z těch 2, tolik km vzdálené, to byla rychlovka, tak jsem vlítla do severečeského kraje, papoše si strčte do ***e, přijela jsem pro svojí mámu

(13. 06. 2018 19:13)

bizon_pepa:Přesně tak. Spis to vypadá, ze si paní asistentka honí triko. Nebo ještě lépe, si přes asistentku honí triko berounska dodechna.

(13. 06. 2018 18:30)

zubni.pasta: Je to starý prďa který stejně brzy zaklepe bačkorama.

(13. 06. 2018 18:15)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy