Čtvrtek 1. říjen 2020
Svátek slaví Igor, zítra Olívie
Oblačno, déšť 15°C
DISKUSE K ČLÁNKU

hmhemhe501...@...: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(19. 02. 2020 12:06)

jozinzbazin:Ani nechci vedet, co obsahuje lancmit, pilinaky v akci a podobne labudky. Ale lidi to stejne koupi, hlavne kdyz je to v akci ta super cenu (pro koho?) a je toho hodne...

(11. 06. 2018 08:39)

11karel11:Kdo tam prodává, mladí migranti z Ruska a Asie.

(09. 06. 2018 15:49)

Voda:Dř8ve jsme dodržovali normy,dnes Češi jí takov3 svinstva a je jím to jedno.

(09. 06. 2018 14:00)

oxygene.p: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(09. 06. 2018 12:50)

zralok70: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(09. 06. 2018 19:38)

ivuska1:Hlavne si vy tupci ty kebaby kupujte a podporujte je !!!

(09. 06. 2018 12:46)

ttom:Byl jsem nedávno v Penny marketu v Mohelnici a slečna pokladní, když neměla u pokladny zákazníka, tak šla na prodejnu vybalovat pečivo. Všiml jsem si, že nebalený chléb vyrovnávala z beden do regálu a bez rukavic. Upozornil jsem slečnu, že rukavice by měla mít. Slečna mě odpověděla: nestarejte se, já vím co mám dělat. Napsal jsem stížnost na infolinku Penny a odpověď přišla sice, že se omlouvají a toto je nepřijatelné, ale že bohužel situace na trhu práce je taková, že mají málo lidí, naberou kde koho a budou muset školení zaměstnanců provádět častěji. Takže tím chci říct, že nejsou to jenom fastfoody.

(09. 06. 2018 12:24)

holahej:Takovou nákazou mohli onemocnět i Kramní, ale u nich test nedělali. Cestování a teplé podnebí otravě nahrává. Tady máme představu, co dokáže bakteriální jed a nemusí jít výhradně o hromadnou otravu, ale taky o menší nákazu a dají si ochutnat, jak se v rodině obvykle dělá. Znalec Matlach u Kramných podezříval z nevolností tento nebo podobný bakteriální jed v potravinách, což bez testu nešlo prokázat.

(09. 06. 2018 12:14)

zralok70: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(09. 06. 2018 19:41)

deafista:Fastfoodům se zásadně vyhýbáme - pokud je to nutné, máme vlastní jídlo s sebou - eventuálně si vystačíme suchým pečivem. Zdraví je přednější před chutí.

(09. 06. 2018 10:44)

jiznicechy:Před cca 20 lety, jsem něco dělal s firmou, která vlastnila barák v Praze na ulici Komunardů. Dole se jim uvolnila prodejna a je napadlo, že tam zřídí fistro, kde se budou grilovat kuřata. To u nás ještě platili normy, které jsme měli asi z 50. let - protože jsem to musel všechno prostudovat, byl jsem udiven, jak precizní normy jsme v potravinářství měli a co vše bylo nutno dodržovat. Kdo jste s tím tehdy přicházeli do styku, dáte mi jistě za pravdu. Hygiena po nich chtěla tolik věcí a studií všeho možného, včetně hluku. Samozřejmě na všechno oddělené připravny a to i stavebně, na každou blbost separátní dřez, dodržování špinavých a čistých cest a už si ani vše nepamatuji. Tyto staré normy samozřejmě bylo nutné zrušit. Před těmi cca 20 lety by žádný takový "kebeb" hygiena prostě nepovolila - dnes je jich jak naseto. Že mají naprosto jiné hygienické návyky než máme my atd. atd. Osobně bych u nich nikdy nic nejedl, ale to už je další věc.

(09. 06. 2018 10:18)

marais:Kontrolují i zdravotní průkazy? A pokrývka hlavy taky dnes nemusí být? Že berou peníze a sahají při krájení na uzeninu dělají i jinde. Je třeba dělat průběžnou kontrolu!

(09. 06. 2018 10:17)

agfor:Na co kontrolovat zastaralý průkaz, dnes je pro kontroly důležitější, jestli prodávající vystavil za rohlík doklad EET.

(09. 06. 2018 14:02)

prodia: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(09. 06. 2018 09:48)

Labello:Nechápu, že si lidi tohle fastfoodové jídlo dávají, když vidí, kdo a jak to připravuje. Je to stejné jako zájezdy do Egypta, musí u té louže slané vody být za každou cenu a jen tak mimochodem zmíní, že je tam špína, šváby lezou po pokoji, smrdí odpady a dítě zvracelo a celá rodina měla průjem, ale jinak, jinak to byl luxus. A příští rok určitě pojedou zas (nebo si to letos zopakují ještě jednou, protože to cestovka nabízí za skvělou cenu). Komu není pomoci...

(09. 06. 2018 09:29)

1pravda1:Lidé byli nemocní už v pondělí odpoledne, 5 lidí a nic, prodávalo se až do dalšího odpoledne, hezky to nechat pomnožit ty viry a bakterie, kde bylo nakažené maso přes noc? Poloudělané? Kebab je zřejmě to nejhorší rychlé jídlo, pod odřezaným masem je maso polosyrové, a záleží jak rychle se okrajuje.

(09. 06. 2018 09:15)

robyno1:Nepřipravené žrádlo od někoho, kdo má levou paznehtu místo hajzláku.

(09. 06. 2018 08:57)

AliceNovakova3:Něco k tomu, že za komunistů byl "hygienik postrach jídelen." Matka vařila ve vývařovně v JZD a plíseň ve spíži, nevhodné skladování apod. vždy spravila odměna v podobě pořádné flákoty masa.

(09. 06. 2018 08:41)

Bystrozraky:Maminka upkácela hygyeniky a komunisti byli za to špatní? To je logika?

(09. 06. 2018 09:19)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy