18. říjen 2018
Svátek slaví Lukáš, zítra Michaela
DISKUSE K ČLÁNKU

mbmb:co delal nez zbohatnul?Chlapek vypada jako hnup a hnup to je Sama tupana vedle nej Spise to byl bily kun co privatizoval reklamy pro nejake vyssi zlodeje- obsadit dalnice reklamou to chce konexe jako na dutty free shopy na hranicich !

(01. 05. 2018 05:42)

jerryfrankenheimer:Kdyby býval zůstal s Jíťou, byl by dnes v pohodě, ale on mocímermo chtěl tu brněnskou šlapku... A to byl začátek jeho konce.

(30. 04. 2018 18:08)

Greta:Orny je hezká a příjemná mladá dáma, není tak uřvaná jako její matka, je svá a obdivuji jak miluje svého muže a syna. Je jen otázka jak dlouho ji to vydrží a že hraje rodinou realityšou pro peníze proč ne, koukám na ně s úsměvem jak se dá žít a sdílet s národem😊😊😊.

(30. 04. 2018 15:34)

ellenic:Greta Spíše ze zvědavosti jsem se dívala na tu komedii, stará Štiková, to je děs a běs. V ukázkách jsem viděla ty dárky pro manžela. Ta nafukovací panna je hnus, ať už to byl nápad kohokoli, prostě je to hnus. Pokud to byl nápad Charlotty, tak já bych se jako dcera styděla, dát otci něco takového, je trapné a neomluvitelné . Ještě, ta řeč, aby se pomazlil s těma k.......a, to je řeč ženské čtvrté kategorie . Ornella má moje sympatie, je to celkem rozumná mladá žena. ta scéna s tím, jak v lese a s komentářem si odskočila a ještě před kamerou .

(30. 04. 2018 22:24)

sores:Kdyby Pepa finančně byl tenkrát jako teď, tak věřte že by Ornela o něj nezavadila,to se vsadím!!!

(30. 04. 2018 13:35)

VinzenzoMakaluzo: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(30. 04. 2018 13:34)

11karel11:Na takového smrada vleze jen další smrad. Jak ubohý je ten pořad. Takové sračky vysílají.

(30. 04. 2018 13:33)

mescalin: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(30. 04. 2018 12:11)

(30. 04. 2018 12:09)

TONNY444: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(30. 04. 2018 11:22)

pjotri:V dobe, kdy zacal brousit Ornelu, se o jeho dluzich a "zoufale" situaci nevedelo. Aspon v mediich to byl porad milionar. Jinak by o nej Ornela zajem nemela. je to zlatokopka, jako kazda jeho manzelka. Ja mit stovky milionu na kontech, tak me nevzrusi ani opad dolaru. Koupim jachtu a ziju si, jako kral az do konce zivota a jeste mi vnuci by nemuseli maknout. Pro Ornelu bude atraktivni az do te doby, dokud Ornela nebude muset jit makat. Je uplne fuk, kolik ma/nema ted penez. Az opravdu penize nebudou a Ornela bude muset chodit na smeny do Kolbenky, bude po lasce a zacne se hledat novej zivitel, nejlip opet multimilionar. Ta stupidita "Stiky" je, v podstate, jen a pouze reklama na Ornelu a spol, protoze, jak vime, "kazdy zbozi si najde svyho kupce". Kdyz vidim ty stici ksichty.... Fuj.. No a honorar za tu stupiditu urcite nebude zanedbatelnej..

(30. 04. 2018 11:00)

vihor:Problém je v tom, kam s těmi penězi. Nechat je ležet na účtu moc nepřináší a ani to není bezpečné, když je účet pojištěn jen do 100 000 EUR. Jachta také není zrovna nejlepší investice, jak ukázal nedávný hurikán v Karibiku, který tam vymetl sídla a jachty boháčů. Jakmile banky zavětří, že máte peníze, ihned se kolem vás vyrojí spousta finančních "poradců" se zaručenými tipy, jak investovat. Většinou jsou to ale pasti, jak vás obrat, což člověk bez finančního vzdělání těžko pozná.

(30. 04. 2018 13:06)

pjotri:Pokud budu mit "stovky milionu", je mi sumak, jestli to jeste neco ponese. Mozna, ze Kokta moooc chtel, aby to jeste neslo. Jachta nemusi kotvit v Karibiku, ale treba na Jadranu. A kam s penezi? To je ten uplne posledni problem.

(01. 05. 2018 01:07)

(30. 04. 2018 12:13)

mnpv:Ornela je chytrá a pěkná ženská, ta do Kolbenky chodit nikdy nebude. Postará se o sebe o syna a když bude muset, tak i o Pepu. Kdyby byla zlatokopka, tak už dávno kope zlato jinde.

(30. 04. 2018 11:32)

pjotri:Zlaty pravidlo rika, "jaka matka, taka katka", coz znamena neco ve smyslu "podivej se na matku, at vis, jak bude za nedlouho vypadat jeji dcera". A Ornela, nezlob se, zadna krasavice neni. A vzhledem k tomu, ze nedela, tak asi jeste nejaky love nekde jsou. Zlatokopka. A ver, ze jestli bude muset do Kolbenky (ne, ze se ji tam bude chtit, ale bude muset), okamzite zmeni rybnicek s jinym kacirkem. Mam znamyho, kterej "nema penize" (coz znamena, ze ma u sebe jen 10 000)..

(01. 05. 2018 01:02)

(30. 04. 2018 12:16)

spania:Pepa měl prostě smůlu a je mi ho líto.Naštěstí potkal Ornellu,která ho fakt miluje a bylo jí jedno,že Pepa neměl peníze.I ona měla štěstí.Díky Pepovi se vymanila z té její pochybné rodiny a s Pepou a Quentinkem žijí v klidu a pohodě ve vlastním domě,což je super,né?

(30. 04. 2018 10:52)

listure: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(30. 04. 2018 10:46)

sores:Tam to také skončí rozvodem, je to neschopný bezzubí dědek a 4 manželky???? NO tě bůh, pryč od takových mužských a hodně daleko.

(30. 04. 2018 09:56)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy