13. listopad 2018
Svátek slaví Tibor, zítra Sáva
DISKUSE K ČLÁNKU

dixi10@...:Protože se znám s lidmi, co znali tu paní, dostali se ke mě hrůzné detaily; třeba ,že jí umlátil hasičákem, který našel v prodejně, chtěla po něm, aby si sundal to oblečení, za které odmítl zaplatit. Bohužel netušila ,že má co dočinění s psychopatem, to vás nenapadne v tu chvíli. Přesto,že se snažila křičet o pomoc nikdo nepřišel, všichni dělali kolem jakoby nic. Nechápu, že v prodejně není kamera?? a nefunguje v OC okamžitá bezpečnostní služba, která by zasáhla, která monitoruje 24h pohyb v prodejnách. Nejhorší je, že ta paní prý tam byla na brigádě, peníze nepotřebovala, jen tam pomáhala, bavilo jí to. Doufám, že se chytí provozovatelé prodejen v tom OC za hubu a ti kdo mohli zasáhnout a nezasáhli. Pomalu, aby prodavačky chodili ozbrojené, s kvérem za pasem...

(13. 04. 2018 10:52)

verprag:Nenápadně mu dát do cely provaz, nebo nechat otevřené okno... Proč máme takovou zrůdu vydržovat ze svých daní !

(13. 04. 2018 09:52)

zvonik54: Zajímavá zpráva z ,,demokratické" země ČR: ,,Demokratický" vrah vyškolený ,,americkou demokracií", kterou prosazuje politika ČR v této zemi, jednal podle ,,demokracie", která se zde v této zemi prosazuje: Dokud nevraždí, tak ho necháme v jeho ,,demokracii" na svobodě. Až čin vykoná, zavřeme ho do blázince a pak ,,vyléčeného" pustíme a budeme čekat na další čin. - A tak to bude ,,demokraticky" pořád dokola. Každý má přece ,,demokratické" právo na život! SLAVA DEMOKRACII A SVOBODĚ!

(13. 04. 2018 09:25)

sachmat:Může někdo vysvětlit, proč nejsou uvedeny bližší informace(jméno nebo iniciály, státní příslušnost atd.) o tomhle pachateli...Rozhodně nepokládám za vhodnou strategii, držet "bobříka mlčení"

(13. 04. 2018 00:48)

Hela1: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(12. 04. 2018 22:02)

liskabystrouska:jim léčba nikdy nepomuze a nepomohla

(13. 04. 2018 06:48)

paulina.ni...@...:Jsem velmi atraktivní a sexy dívka.
Rád cestuju.
Hledám někoho, kdo mě pozve.
Zobrazí zemi nebo město.
A prostě si pojedete společně.
Moje fotky a videa na webu https://goo.gl/b9A1jU
))) Komunikuji pouze tam)

(12. 04. 2018 20:57)

Greta:Jdi do prdeelee paulino!!!

(12. 04. 2018 21:02)

emanuel:

(13. 04. 2018 01:11)

Labello:Co s takovým "člověkem?" Léta se bude vyvalovat v psychiatrické léčebně, kde bude mít servis jak v hotelu, pak ho pustí na vycházku a udělá něco podobně hrůzného znovu. Ve výjimečných případech a tenhle takový je, by měl být trest smrti.

(12. 04. 2018 20:37)

rexrothak:Pokud maji obchodni centra,které za rok u nás maji miliatdový obrat,takovou kvalitu kamer na zachyceni obrazu,tak jděte do ( ! ).

(12. 04. 2018 20:34)

Dnešní horoskopy