8. červenec 2020
Svátek slaví Nora, zítra Drahoslava
DISKUSE K ČLÁNKU

hsaad@...: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(19. 02. 2020 17:31)

ondra1974:Doktori a zdravotni sestry jsou nejvetsi arogantni swi ne, tedy abych byl presny, ne vsichni a vsechny, ale drtiva vetsina je. Ti si mysli, ze jsou vic jak panbuh.....to jak nekdy jednaji s pacienty je kolikrat na poradnou presdrzku.

(18. 10. 2018 22:08)

oldedek:I já nemám dobré zkušenosti s Ústím. Z Mostu mne ještě v sobotu urgentně hnali na oční operaci sítnice do Ústí, nó a pak z "urgentního" se NAKONEC stal termín, který by mi nedokrvovanou sítnici zničil ...
Díky známým jsem se dostal včas do FN Vinohrady ...

(11. 04. 2018 11:50)

gabreta:To jsou ti doktroři, co s nimi odborář Angel, pod heslem "Děkujeme odcházíme", chtěli přidat a jinak odejdou do zahraničí? Tak ti ať jdou třeba do *** i s Angelem a na cestu jim zahraje ještě kapela "Pochod padlých revolucionářů"!!

(11. 04. 2018 11:20)

putman:Havlokapitalismus v praxi, mafie a vrazi v bílých pláštích.

(11. 04. 2018 10:22)

nick55: nejlepší je, když pak přepnete tv a v Modrém kódu vidíte jak na urgentu pacienta s každým prdem nechávají v nemocnici na pozorování... je to všechno fraška jedete ohlášeně za blízkým příbuzným přes půl republiky a najdete ho utlumeného práškama, protože to do nich sestry perou aby měly klid, zesláblého, zhublého, protože si jídlo ze stolku sám nepodá - sestra vám řekne " von/a nejí, nechce " apod. sestry navyklé na nejdražší značky kávy, které jim tam zoufalí příbuzní nosí, aby si pacientů vůbec všímaly - osobní zkušenost s rodiči mojí švagrové, kterou tam vozím

(11. 04. 2018 09:47)

citrooon: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(11. 04. 2018 09:13)

Taktedyjo: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(11. 04. 2018 09:43)

Taktedyjo: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(11. 04. 2018 09:04)

dietr:Otravovat doktory z Ústí v pátek večer se nevplácí.

(11. 04. 2018 09:01)

salto:Taky by mu mohli dát klystýr

(11. 04. 2018 08:56)

vaber:lékařská věda ? vždyt se nezná ani mechanizmus fungování jedinné živé buňky , za 500let budou pohlížet na naše doktory tak, jak my pohlížíme na středověké, ale oni se cítí nedoceněni, to je troufalost. Vše v medicíně je na komerční bázi ,tak kdy budu moci vracet léky které nepomáhají?

(11. 04. 2018 08:33)

Desterz:Vracet je možno cokoli, netřeba se tázat, v lékárně ochotně převezmou zpět. A kdo nechce prášky, může se nechat třeba vykuřovat jalovcem nebo pít cosi, ředěné jedna ku stu miliardám. Je to každého volba, nikdo nikoho přece nenutí jít k doktorovi, nebo se mýlím?
Mimochodem, jak jinak má budoucnost na dnešek pohlížet?? To by ta budoucnost za moc nestála, kdyby za 500 let nebyly dnešní názory V ČEMKOLI trapně zastaralé

(11. 04. 2018 23:16)

sichlhamr: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(11. 04. 2018 07:50)

bersimalinecka:teď nedávno někdo vylezl s poznatkem že infarktů ubylo protože lidi přestali v hospodách kouřit.To měli dát jako hlavní špek na Silvestra.Kdyby se radši zaměřili na drogy a následné psychické nezvratné choroby.Mám už spoustu let odžito ale tolik schizofrenie nepamatuji.Nedávno bylo jak v Americe předepisují ve velkém léky na bolest a závislost na nich která vede až k narkomanii.Komu se to hodí???????

(11. 04. 2018 07:03)

lunatic:Není to sice kdovíjak populární konstatovábí,ale v přírodě rozhodují především geny;silnější jedinci vydrží déle a více - na tom nelze změnit naprosto nic,byť si to mnozí nalhávají .Lidé jsou také součástí přírody.Nikdy jsem nespatřil např.běhat zebru s dlahou - začne spíše zaostávat za stádem ...

(11. 04. 2018 07:00)

bersimalinecka:dám poslední boty na to,že tahle událost vyšla najevo ale kolik dalších se ututlá a jak píše gladio pokud nepřijdou tvrdé tresty tak to nikdo nezastaví.Nemocnice nacpané přístroji za miliardy co jsem všude viděla personál tam po sobě šlape.Podle mě chybí inspekce ze kterých měli v minulosti lufta jak ve zdravotnictví tak ve škol­ství­.Zdo­klado­vat každou korunu,každý lék.Nedávno ukazovali Bulovku co to tam je za manažera když to nechají zdevastovat.Kubek mlčí nebo jen zas píše scénář na další stávku

(11. 04. 2018 06:55)

petr11:...další, co je v kelu, že???

(11. 04. 2018 06:47)

gladio:a k odchodům lékařů a sester do zahraničí? povolit ,ale okamžitě uhradit plnou náhradu studia lékařských fakult v řádu milionů korun.. na co politici čekají ?

(11. 04. 2018 06:31)

surfer: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(11. 04. 2018 12:35)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy