Neděle 27. září 2020
Svátek slaví Jonáš, zítra je Den české státnosti / Václav
Oblačno 12°C
DISKUSE K ČLÁNKU

nyny28:je to kreten,blbec,idiot,

(01. 10. 2010 16:56)

pavlajana:To, co se stalo v Řevnicích je jistě hrozné, ale....
reakce přicházejí na zkreslenou zprávu. Přítel nebyl přítel, ale už skoro měsíc manžel. Vzal si ženu s dítětem, které nebylo jeho vlastní a vzorně se o obě staral. Vydělával, přes týden pracoval mimo bydliště, aby mohl zaplatit a zařídit malý byt, který jim v Řevnicích pronajal, aby matka s dcerou nemusely bydlet v azylovém domě. Znali jsme ho dobře a měli ho rádi. Milovala ho jako "strejdu" i naše tříletá vnučka. On se snažil dát cizímu dítěti šanci do života a byl táta, co se stará. Byl, protože už není. Nevěříme tomu, co se píše a říká. Pravda je jinde a jistě se ukáže. Budeme na něho vzpomínat se smutkem a byl, je a bude pro nás kamarád. Jeho jméno je pro nás čisté.

(28. 09. 2010 15:26)

egal:svrhnout ze třetího-čtvrtého patra na beton, myslím, že je to ekvivalent toho, co musel zažít ten mrňousek, a ponechat svému osudu

(28. 09. 2010 11:02)

milo: jinak se s takovými individui zacházet ani nemá....oko za oko, zub za zub....jééé to by bylo ale okradených politiků

(29. 09. 2010 12:56)

pgga:je "Muz hodil s holcickou o zed"!!!!!!!!! Hruza....ALE pak kdyz to budete cist dale.....stale se vysetruje jestli se jednalo o tyrani atd!
Znam prava zde (vystudovala jsem) a velmi mne zajima co se tam deje(kde jsem se narodila vi ze a velmi si toho vazim).
1.Takze- i kdyz je tento casopis "bulvar: stale to ma "podminky"-otazka=jak BLESK vi a muze podporit -MUZ hodli holcickou o zed"!
TO" Blesk Magazine-Everything being writen is a public knowlege therefore is being done" as .

(26. 09. 2010 07:09)

krojc:si i pro takovou matku představuju jinak, ne jako sadistu s prasklými nervy. Spíš, pokud matka je alespoň trochu normální, by měla sama pochopit, že je to NEPŘÍTEL a podle toho se zachovat . Jenže někdy se stane, že ani taková věc "matku" od vztahu neodradí - inu - láska je láska Sakra, komu se dneska říká přítel, no to valím bulvy .

(24. 09. 2010 10:10)

sakra:Zabít ho.

(24. 09. 2010 12:29)

thecatalyst:Je tohle ještě vůbec možný? Co se to tady sakra děje v tutom státě? Já nechápu, jak někdo může ublížit zvířeti, natož dětem. S takovym cvokem šílenym nikoliv do basy, ale do Bohnic, vykastrovat, nadopovat práškama a injekcema, do kazajky a do klece - dokud tam nezestárne, bo nepojde!!
Krucinál, je to snad nějakej novej módní trend, týrat děti, či co sakra? Dyť je to člověk a né věc!!!! Jen by mě zajímalo, kde byla matka...

(24. 09. 2010 00:18)

arcaben:podobná kauza už zde byla nedávno zmiňována nebo je to ta samá??A nebo se s nerváky roztrhnul pytel?

(23. 09. 2010 23:08)

www.stridavka.cz:Pokud nebyl otcem, což je dnes bohužel skoro normální, hodně se tím vysvětluje...

(23. 09. 2010 22:02)

arcaben:A co se tím vysvětluje?Že chlap je máčo a tluče s děckem o zeď??

(23. 09. 2010 22:44)

www.stridavka.cz:Že tohle udělá mnohem častěji otčím než vlastní otec. A kde vlastní otec chybí, může se stát tohle...

(23. 09. 2010 22:49)

arcaben:Jo takhle jsi to myslel,tak to jo,už jsem v obraze.Asi na tom něco bude...

(23. 09. 2010 23:10)

brekekesalami:no to je sice pravda...ale to ho neomlouvá. Každej normální člověk nebude ubližovat dítěti, ať už vlastnímu nebo úplně cizímu.

(23. 09. 2010 23:31)

mrum:aby bylo z čeho zaplatit léčbu - toto by nemělo být pokryto z veř. zdrav. pojištění. Nýbrž pachatelé těchto činů by to měloi splatit, a nevylézt z lochu, dokud to nesplatí. Ať zbyde dětem s leukémií, jejichž rodiče dřou atp.

(23. 09. 2010 21:02)

cuoresportivo:na strechu nejakej budovy, zhodil dole, vykopal naspat hore, zhodil dole, vykopal hore, zhodil dole, vykopal, zhodil, vykopal, zhodil...

(23. 09. 2010 19:09)

xcarodejka:nějak těchto příapdů přibývá a je to projev zoufalosti lidí,kteří zřejěm nemají zákaldní sociální zázemí.

(23. 09. 2010 17:57)

stastnyjim:Ale pendrek. Tohle zrůdné zkratovité jednání má jiné příčiny než nějaké základní sociální zázemí. Jsou to psychopati, které rozlítí do nepříčetnosti třeba dětský pláč.

(23. 09. 2010 20:21)

arcaben:Tak s tímto tedy nesouhlasím.Tady je spíš totální absence lidského cítění=sadistický asociál!!Chytit za gule a je bnout s ním taky o tu zeď-ať pozná v praxi jak to bolí!!!

(23. 09. 2010 21:43)

vanityfair:...někdo sází děti jak na běžícím páse, a ani je nechce.....a jiný by dítě chtěl, ale není mu dopřáno.....

(23. 09. 2010 17:28)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy