12. srpen 2020
Svátek slaví Klára, zítra Alena
DISKUSE K ČLÁNKU

Antonin Blaha:Janadruhou velmi by mne zajimalo jak s nimi pracovne prichazite do styku,jestli to neni spis Vasi tupou aroganci,pracovne s nimi ve styku jsem dost casto ale jeste se mi nestalo aby se chovali jak popisujete,toto chovani naopak znam od anglickych a nemeckych jednatelu😎

(04. 04. 2018 11:09)

janadruhou: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(04. 04. 2018 10:24)

kukukuu:Papouškovat, opakovat co Ti nakukají, to Tě naučili.
Poslouchat fakta a zvažovat je selským rozumem - jako třeba Rakušáci (odmítli vyhostit jakékoliv ruské diplomaty), na to nemáš.

(04. 04. 2018 10:52)

janadruhou: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(04. 04. 2018 10:57)

kukukuu:Můj známý se vyjádřil o Američanech, kteří koupili perfektně fungující českou firmu (byl v ní jedním z ředitelů) a bleskově ji vytunelovali, že to jsou "Rusové v kravatách".

(04. 04. 2018 11:06)

satanas: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(04. 04. 2018 12:33)

obcane: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(04. 04. 2018 09:24)

kukukuu:A myslíš, že pravicí nadelegovaní ideologové do parlamentu jako majitelka papírnictví Miroslava Němcová a pedagog ve výslužbě Gazdík, mají šanci pochopit, jaký je rozdíl mezi "výrobou novičoku pro výzbroj armády", "výrobou výhradně pro laboratorní/obranné účely" a že i množství vyrobené pro laboratorní/obranné účely, když unikne, bohatě stačí na akci jako Skripal ?

(04. 04. 2018 10:19)

rancer:Kecy, kecy, kecy:Jedovatá toxická látka Novičok se podle některých českých vědců historicky na našem území vyráběla v přísně utajovaném režimu. Dnes mají povolení jen specializované instituce, ale pouze k obranným účelům.
Zdroj: http­s://ww­w.li­dovky­.cz/vy­voj-jedu-prisne-utajen-0xy-/zpravy-domov­.aspx?­c=A180­323_10­2515_l­n_do­mov_e­le..­....­....­....­..

Podle ředitele Vojenského výzkumného ústavu v Brně Bohuslava Šafáře se tyto látky u nás dosud vyrábějí ovšem"výhradně pro laboratorní účely". Podle ČTK a deníku Právo, Šafář tuto informaci potvrdil. Malé množství jich vyrábí i Vojenský výzkumný ústav v Brně.Mají k tomu souhlas Organizace pro zákaz chemických zbraní.Řádově jde o gramy,takže vlastně nejde o výrobu.Spíše o laboratorní přípravu„malého množství“kvůli testování jejich vlastností
Neviděli jsme právě jeden z těch"testů"náhodou v Británii?
Možná ano,možná ne. Viz též např. : Chem. Listy 105, 323?333 (2011) Referát POTENCIÁLNÍ BOJOVÉ CHEMICKÉ LÁTKY ............ 13. Sloučeniny projektu FOLI­ANT/N­OVIČOK­....­..V důsledku dlouhodobé orientace na výzkum biochemické cholinesterasové reakce má ČR dostatek prostředků chemického průzkumu a kontroly založených na této reakci24 stejně jako toxikologických poznatků potřebných pro účinnou profylaxi25. Odborná literatura s vazbou na americké armádní zdroje19, uvádí sloučeniny typu fosforylovaných oximů vznikající kondenzací na základě Allenovy reakce20 jako novičoky, včetně některých analogů21 látek A 230, 232 a 234 (Schéma 8). ......a tak dále ...

(04. 04. 2018 09:06)

balika:Velká blamáž. Jsem zvědavá, jak se bude Tyryza s Borisem omlouvat Rusku.

(04. 04. 2018 09:00)

kukuku:Myslíš, že to ČT24 pustí v přímém přenosu a bez cenzury ?
Zase by to mohla být vlastizrada, jako když Zeman nechal hledat pravdu.

(04. 04. 2018 09:07)

kukuku:Tak 9:30 už je pár minut pryč a na ČT24 chytá informace z tiskovky ruského velvyslanectví asi jenom Luboš Rosí a jeho abtajlunk v ČT pro demagogii a propouštění jenom informací pro potěšení pražské kavárny.

(04. 04. 2018 09:37)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy