Sobota 19. září 2020
Svátek slaví Zita, zítra Oleg
Polojasno 20°C
DISKUSE K ČLÁNKU


1912:Váleční zločinci USA potřebovali získat co nejvíce podpory proti tažení na Rusku hlavně od Eu a jejich největšího spojence Británie proto věřím ,že největší podíl na této otravě tohoto dvojitého špiona !At to bylo před ruskými volbami a nyní se blíží mistrovství ve fodbalu které se odehrává v Rusku a je třeba rozpoutat další štvavou a nenávistnou kampan !Ano západní státy začínají býti hrozbou a opět proti Rusku a i my se jími stáváme !!Před r,1938 mělo Německo svého Hitlera a Gobblese kteří štvali a propagovali nenávist k Sovětům dnes opět se rozeštvávají národy a nechávájí se zmanipulovat !v 21 století se Europa opět stává jen díky této štvavé kampaně od těch kteří války nezažili t,USA která od r 1945 jen válčí po světě a stále vymýšlí konspirace jak mít důvod a začít někde tu válku !!A české ovčí *** jsou schopni se opět nechat oblbovat a manipulovat !!Ano hrozba je opět ze západu !!!!!!!!!

(03. 04. 2018 06:19)

Samo:Tady se máte vyjadřovat k požadavku Rusů, aby jim Anglie odpověděla na 14 otázek a Francie na 10 otázek. A u nás na Valašsku by na své otázky dostali odpověď: A po čuňách byste nechtěli. Kdo měl odpovídat na otázky, byli v prvé řadě Rusové, protože likvidování jsou ruští azylanti ve Velké Británii ruskými agenty tajných služeb pomocí ruských jedů a navíc ve veřejném prostoru, aby se kolem toho udělal rozruch. Jsou to Rusové, kteří měli motiv zlikvidovat Skrípalu, protože znal jako bývalý vysoký důstojník GRÚ 300 agentů této služby i s jejich pravou identitou. To byl ten pravý motiv, proč jej zlikvidovali. A udělali to bezohledným a zvláště zavrženíhodným způsobem, na kterém je znát podpis Rusů.

(02. 04. 2018 04:23)

sovca:Skripala zradil Rusko a určitě hned všechny agenty vyzradil,takže by Rusům nic nepomohlo,že ho zlikvidují.Naopak Anglie,Francie,USA a další,potřebují Rusko zdiskreditovat a hodí se jim k tomu každá svi....a. Jak s Anglií tak s Francií máme své historické zkušenosti a USA-největší agresor na světě jim radí jak na to.Kdyby Rusové zlikvidovali zrádce Skripalu,určitě by to vymysleli lépe.

(02. 04. 2018 05:30)

fakytr:Putin neni debil, aby nechal zabít nějakého dvojitého šmejda před svýma volbama a to ještě identifikovatelnám jedem. Prolhaný angláni napadli Sadáma, že má zbraně hromadného ničení a pak nic nenašli. Toto je obdobný případ. Nezapomínejte na to, že nás ty *** v Mnichově prodali Hitlerovi.

(01. 04. 2018 23:58)

fakytr:Veliká anglije mele z posledního. Její vykradené kolonie se bortí a ubohý lidi se stěhují k nim. Ta májová kráva se snaží odvrátit pozornost z toho, že jsou v análu a nechala zabít ruského šmejda a hodila to na Rusko. Snaží se nějak vyvléct z brexitu a zneužívá k tomu přisluhovačské stáíty včetně našich vlastizrádných hajzlů.

(01. 04. 2018 23:47)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy