15. listopad 2018
Svátek slaví Leopold, zítra Otmar
DISKUSE K ČLÁNKU

elisa98:Jako sorry, ale když někdo není schopný si našetřit ani 10-20% na nemovitost, tak to taky o něčem svědčí... doufám jen, že neprojde ani to, že si člověk těch 10-20% půjčí u nějakých lichvářů, to by měla banka odhalit a hypotéku vůbec neposkytnout... Budeme ted žádat o hypac u MP (https://www.modrapyramida.cz/produkty/financovani-bydleni/velke-uvery/hypouver), je tam aspon garantovana maximalni vyse uroku a taky podavame zadost o dotaci na nizkoenergetickou stavbu, da se na to dostat az 50 %!! lidi tak premyslejte trochu a zjistujte si, co je vyhodne, nez si zacnete pujcovat od lichvaru ...

(04. 04. 2018 14:54)

lubosbeyr:Jeden zloděj jako druhý.

(29. 03. 2018 07:51)

bobou:To je špatně, správně je největší zloděj!!!
Co je to za nesmysl, když si potřebuje někdo půjčit na pořízení bytu nebo domu, tak ručit dalším bytem nebo domem??? Když již jedno vlastní, tak asi neshání půjčku na bydlení???
Tohle vše co se v našem státě nyní děje s bydlením jenom nahrává lichvářům a zlodějům. Myslel jsem si, že se to časem zlepší, ale je to rok od roku horší a horší i dražší. Jak jsem starý, tak jsem moc naivní bl..c.
Vůbec mladým nezávidím a ani se již tolik nedivím, že jich hodně žije ze dne na den, protože jaká je jejich budoucnost? Splácet dluh skoro do smrti a to se ještě musejí obávat aby nepřišli o zaměstnání. A tuhle jistotu nemá opravdu nikdo.

(29. 03. 2018 10:46)

Dnešní horoskopy