17. listopad 2018
DISKUSE K ČLÁNKU

iFender:Ano,vyborny napad!Vytetovat a vypalit na celo telo "CEJCH"!To prepadeni vypada jako honem,honem neco vymyslet a ukryt ho ve spitale ,aby ho nekdo litoval.Je to lidska nevychovana zruda.Patri prisne potrestat!

(08. 04. 2018 10:04)

Kikoman2:Jmenuje se Linha a bydli v Ceske ulici. Vyhlaseny nasilnik. Jeho ex je take tyrana. Jeho mama pracuje v prachaticke nemocnici jako zdravotni sestra a jeste se ho zastava.

(20. 03. 2018 20:42)

montevideo:A jak se jmenuje jeho máma?

(22. 03. 2018 20:53)

mony1991:JENOM 3 ROKY??!!! To se jako tady v té zasrané republice už všichni zbláznili!! No jestli ho někdo zmlátil, tak asi pořád málo!! Doufám, že v base si ho pořádně podají a užije si!!! Zdechni ty kreténe!!

(20. 03. 2018 12:44)

fungujkurvauz: žádné doživotí, trest smrti na toho ***a

(20. 03. 2018 07:29)

Bruna:Vůbec se s tím nedokážu vyrovnat. Co za hajzla chodí po světě???? Přeji mu jen to nejhorší!!!!!!A té jeho matce taky, za to, jakýho ***a přivedla na svět. Když si lajznul tohle provést, musel si být jistý, že mu to projde. Bůh ví, co je to za barakůdu, prý zdravotní sestra!!!!! Fuj!!!! Kéž by ho zavřeli a tam dostával každý den nakládačku tak velkou, že ho po návratu nikdo nepozná....Ať je z něho mrzák!!!!!! Zgrbál vypatlanej!!!!

(19. 03. 2018 19:47)

montevideo:Ta jeho matka o tom týrání musela vědět. To jí to bylo jedno?

(22. 03. 2018 21:00)

Dana Pavlova: Dana Doufam ze toho hajzla natvrdo zavrou.

(19. 03. 2018 11:53)

ondra1974:JPokud je to pravda, ze ten hajjzl dostal nakladacku, tak bych chtel touto cestou uprimne podekovat tomu, kdo tomu fagotovi rozmlatil drzku. Skoda jenom, ze tu drzku mu nerozmatil tak, ze by ho jeho mama nepoznala. Jak je videt, ten pejsek byl tyran uz delsi dobu, protoze mel zlomenou nozicku a to mu jiste udelala ta lidska zruda, ktera si toho psa poridila jenom proto, aby ho mohl tyrat, Ja jenom doufam, ze pokud se tato lidska sfine objevi na verejnosti, ze lide mu budou plivat do jeho zas*raneho ksichtu a pokazde my nekdo namaluje poradne ten jeho zku*eny cifernik. A kdybych ho nahodou potkal ja, ( na ten jeho zkurv*ny ksicht nezapomenu) tak ho budou muset davat doktori hodne dlouho dohromady. Hodit deku na hajzla, tak jak se to delalo na vojne......

(19. 03. 2018 02:44)

Endy23: Ty ***e! Přeju ti jen to nejhorší pozbytek tvyho zasranyho života.. at se ti dokonce života všechno sere.. proklínám tě.. ty prasečí držko!!! Tvojí držku si zapamatuju a zkus mě potkat buzerante!!!! ( pardon vsem, nejsem zadnej hulvat ale neberu..)

(18. 03. 2018 21:42)

vumen:Naprosto souhlasím s názorem "udělat mu totéž". Ale nechala bych ho žít. Byl by nadosmrti postižený. Smrt by pro něj byl malý trest. A na čelo vypálit "mrzák je proto, že zmrzačil psa!" Mělo by se uzákonit, že kdo ubližuje dítěti nebo zvířeti, měl by být potrestán stejným způsobem, jakým se choval k nim. Jsem si jista, že by si to každý rozmyslel. Ale 3 roky? Co to je? A chudák pes je doživotně postižený na těle i na duši.

(18. 03. 2018 21:08)

montevideo:On ani ty 3 roky nedostane .

(22. 03. 2018 21:04)

hnusnejsvet33:Výchova u každého jedinci činí max 30%, zbývajících 70 jsou GENY, Je to smutné, ale proto často děti z děcáku, i když dostanou maximálně milující adoptivní rodiče, často páchají trestnou činnost a v mnoha případech se i těmto rodičům odmění vraždou.Chci tímto říct, že tahleta bestiální zrůdná povaha se musí vyskytovat v jeho rodu - matka, otec a bohužel třeba i babička a tak dál a tak dál. Takže mě nedojme, že babička je údajně dle médií ze všeho nešťastná. Podle mě to bude taky pěkná kreatura.

(18. 03. 2018 17:43)

Andy Markova:Spis bych rekla jaká matka takovy syn... A pokud je babička nešťastná nedivim se. Mit takovy grazla vnuka byla bych nešťastná taky

(18. 03. 2018 20:19)

stepannemec:My,jakožto společnost bychom měli dát najevo s maximálním pošlapáním osobní důstojnosti všem záškodníkům,zlodějům,podvodníkům,vrahům,násilníkům, ,že je prostě mezi sebou nechceme,že jimi opovrhujeme..Pevně věřím,že kdyby tito „lidé“ byli vylučováni,odstrkováni,odmítáni, kdyby byly tresty neúměrně tvrdé,trestních činů by vyrazně ubylo.Když třebas vidím obhájce,jak hají,jak se snáží vybojovat co nejnižší trest u několikanásobně trestaného recidivisty,jenž nezpochybnitelně zpáchal to či ono,vnímám to jako plivanec přímo do obličeje.Ano,pachatelé,nejsou obmítáni, mají přátele,kamarády, a to i mezi těmi lidmi,kteří znají jejich minulost a kteří sami zákony dodržují . Mnoho odborníků by určitě namítalo,že pachatel svým způsobem je taky obětí,špatné rodinné prostředí,nepříznivá živ. situace,duš.poruchy apod..Určitě ano,avšak domnívám se,že většina pachatelů si své počínaní plně plně uvědomuje a že dokáží rozlišit dobro a zlo…Když se nyní podívám na svůj předchozí i tento příspěvek,co vše jsem napsal,asi ne jeden čtenář si řekne,že jsem plný zloby,nenávisti a možná i tou bestií samotnou..Vážení,zlobu a nenávist vůči bestiím a jiným záškodníkům,kteří zasahují do práv,pošlapují svobodu druhých, opravdu cítím.A tou bestií bych taky dokázal být,ovšem s jedním zásadním rozdílem.Nikoliv ,abych ukájel své chorobnosti nebo se obohacoval na úkor druhých,nýbrž na popud bestiality bestie,ostatně s bestii nelze jinak jednat než bestiálně..Čili řečeno z pohledu primitíva zub za zub,oko za oko..Jinak vězte,že jsem úplně normální,řadový,bezúhonný a mírumilovný občan této země…

(18. 03. 2018 00:19)

stepannemec:Obvykle své názory na různých diskuzích nevyjadřuji, považuji to za ztrátu času. Nicméně v tomto případě udělám vyjímku i když vím,že tímto svět stějně nezměním.Ovšem na druhou stranu mě dopaluje,že taková zrůdná bestie vůbec mezi námi je,že dýchá,že si tady chodí.Bohužel takových psychopatů,u nichž absenduje jakákoliv empatie,nezvládajících svých pohnutek a utápějících se ve svém chorobném a bídném světě je tu celá řada..Tyhle zrůdy by se měly systematicky hubit a likvidovat v kafileriích,nikoliv je zavírat.Vězení nikoho nepřevychová,akorát to zatěžuje daňové poplatníky.Tuším ,že v současné době jeden vežeň stojí měsíčně 36000,-.Možná dnes to bude už i víc.Takovou částku většina lidí měs. ani nevydělá.Opravdu chceme živit tyhle zkurvysyny?Společensky nejsou žádný přínosem,jen tu prostě škodí a páchají v menší či vetší míře zlo.V dnešní době mně příjde,že je plná sluníčkářů,kteří uplatňují právo,respekt,humanitu a shovívavost mimo jiného i u takových bastardů,kteří právě tyto hodnoty vůči okolí porušují..Tato bestie z Prachatic je toho názorným příkladem.Vězením se nepolepší,jen příště umlatí pejska,kočičku nebo morče někde v ústraní,tak jak to dělá většina takových psychopatů a bohužel jim to tak prochází.Tento duševně pokřivený genetický omyl z Prachatic je jen špička ledovce..Co až bude mít dítě?To si asi dá větší pozor,avšak určitou agresi vůči němu bude rovněž vykazovat,má to prostě v sobě naprogramovaný...Vůči těmto "lidem" by se měly uplatňovat středověké tresty s následnou likvidací,o které jsem se zmínil výše ,zejména v těch případech,kde důkazní materiál je jasný a nezpochybnitelný..Samozřejmě to je jen můj osobní názor a přání.Budu-li se ale držet v nějaké reálné rovině,pořád si přeji to nejpřísnější potrestání,které legislativa nebo tedy trestní právo nabízí,to jest vězení s maximální výši a bez podmínečného propuštění...

(18. 03. 2018 00:14)

Bruna:Naprosto souhlasím

(19. 03. 2018 20:15)

vumen:Máte mé sympatie. Zažila jsem i komunismus, i když ne 50. léta a také se děly lumpárny, ale takové, jako dnes ne. Ale také byly jiné zákony. Když byl někdo přistižen při činu, byl to pachatel a ne podezřelý a pokud neměl "tlačenku" tak dostal pořádný trest. Ale polistopadoví podvodníci jako jednu z prvních věcí změnili zákony aby byli lumpové chráněni a mohli krást - včetně jich samích! Před listopadem 89 jsme jako stát nebyli zadlužení, naopak některé státy dlužily nám, byli jsme soběstační v lehkém i těžkém průmyslu, byla jistota zaměstnání, bydlení, zdravotnictví. Neměli jsme jen tropické ovoce a ropné produkty. Na důchod jsme si střádali na mnohem nižších daních než dnes celý život. To vše se velice rychle po listopadu 89 rozkradlo a pod cenou prodalo aby se nakapsovalo pár zlodějů. Restituce také platila jen pro někoho a např. u Havla šli prolomit i neprolomitelné Benešovy dekrety. Dnes prý na důchody musí vydělávat současní mladí, kterých je málo, proto máme dělat dokud nepadneme v práci. Zbývá jen170 aby ještě uzákonili, že když někdo v "produktivním věku" předčasně zemře, daly pozůstalým neodpracovaná léta k úhradě! A že jsme nemohli za hranice? Kdo z těch, kteří se živí pouze poctivou prací si cestu do zahraničí může dovolit, když nemá ani na bydlení a jídlo. Nyní je u nás prý 170000 důchodců, kteří mají za celoživotní práci 3500 Kč. To není ani na bydlení! A nikoho to nezajímá! Proto také našim politickým zlodějům tolik leží v žaludku Babiš. Neříkám že je svatý, ale chce zabránit velkým lumpárnám které se dějí. Proč jim asi nevadili ti, kteří zpronevěřili daleko větší částky po listopadu 89 a nechali je dál vládnout? Protože kradli stejně a nešlapali si na prsty. A volba lékaře? 2 roky jsem měla kruté bolesti zad a kyčle. Doktoři mě posílali na neúčinné rehabilitace a cpali mě prášky na bolest, které nezabíraly, jen mi zničily žaludek, ale když jsem šla za léčitelkou, která mi pomohla a chtěla jisté vyšetření, bez doporučení od doktorky jsem ho nedostala

(18. 03. 2018 21:51)

hnusnejsvet33:Naprostý souhlas. Tahle bestie musí být zahubena, neexistuje žádná náprava těchto zrůd, bestie s takto narušenou psychikou se dříve či později "oklepe" a pojede nanovo ještě v tvrdším kalibru někde mimo dosah cizích očí. Proto DLOUZE MUČIT A POPRAVIT!!!Kdo má jiný názor, jenom podporuje zlo a patří do stejné líhně.

(18. 03. 2018 17:26)

KajdaCZ:Ano přesně! Udělal bych mu to stejné a pak ho pěkně a pomaličku podřízl. Prej 3-letý trest. Dobrý vtip. Užil bych si to kdyby mi ten *** přišel pod ruku.

(18. 03. 2018 19:51)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy