22. říjen 2019
Svátek slaví Sabina, zítra Teodor
DISKUSE K ČLÁNKU


OlegStoklasa2018:Že Rusko je svým způsobem prokletá země, to ví každý, kdo si dá práci si pročíst dějiny dávné i nedávné. Že kam Rus vstoupí, moc tráva neroste, to více už proto, že jsme to zažili na vlastní kůži. Že Rusovi nic cizího není lidské, to konečně známe také, a že Rus nic nenávidí tolik, jako své nepřátele, leda snad své bývalé přátele, to se také ví.

Rusko aktivizuje své agenty v Česku:

Zdeněk Zbytek - komunistický generál který chtěl během Sametové revoluce poslat tanky na demonstrující studenty. Dnes miliardář s vazbami na Rusko. Prezidenta Zemana uvedl k mnoha ruským oligarchům včetně klíčových bossů ruských státních firem jako Ruské železnice nebo Lukoil.

Petr Vladovič - někdejší nejmladší starosta. Nestyděl se urážet Václava Havla a rozpad SSSR považuje za největší tragédii minulého století. Přítel Zdeňka Zbytka a mnoha kontroverzních ruských a ukrajinských podnikatelů, specializující se na bezpečnost.

Jan Korál - Stojí za webem NWOO.org, který mimo jiné popisuje události na Ukrajině výlučně prokremelskou optikou. Jak Jan Korál říká, je to proto, že v Česku podle něj lidem chybí ruský pohled na světové události. “A tak to chci napravit,”

(10. 06. 2018 17:09)

georg7: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(16. 03. 2018 09:34)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy