11. červenec 2020
Svátek slaví Olga, zítra Bořek
DISKUSE K ČLÁNKU

janoucha:Hradec je fakt super město, moc hezky řešené, upravené, cp vím, tak tam nemají ani velké problémy s romy. A i když i většina Hradečáků uznává, že Pardubky jsou na tom lépe ve sportu a v tzv.nočním životě (bary, diskotéky...), tak co se vzhledu města týče, architektury, zeleně, tak v tomto směru asi HK fakt nemá konkurenci. Mně se ještě líbí Liberec, Znojmo a z malých měst Rožnov.

(16. 09. 2010 18:08)

1912:Ústí n.l je tu tak černo jako z těch továrních komínů !!!!!!!! plno nezaměstnaných ,kriminalita,plno dlužníků,povalečů,a zkorumpovaný politici a úředníci,policie na nic !!!!!!!!! Ani turisti sem nechtějí jezdit nemá co nabídnout toto město i kraj !!!!!!!

(15. 09. 2010 21:32)

gogo:I Ostrava je na tom zoufale... Ale Hradec Králové je skutečně nádherný... Několikrát jsem ho navštívil a mohu jen potvrdit ... Rovněž bohoslužby zde konané jsou na mnohem vyšší kulturní úrovni než v pražské katedrále... Duka versus Vlk - nesrovnatelné...

(15. 09. 2010 21:59)

alfa05: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(16. 09. 2010 08:09)

gogo:Jsem bohužel ateista. Ty bohoslužby jsem navštívil na obou místech jen jako kulturní akci.... Domnívám se, že tady žádné modlení nepomůže. Tady jedině tak Brunclík se svým mečem....

(17. 09. 2010 16:02)

bobrnautus:Pardubíce jsou stejně lepší, ať si pánové dělají průzkumy, jaké chtějí. Páááárdubiceeeee.

(15. 09. 2010 18:12)

janoucha:V Pardubkách máte hokej, dostihy a Zlatou přilbu, ale jinak je to jedna dlouhá ulice, pak brána, malé náměstí a kolem pár hospod. Bud trošku objektivní a aspoň tohle přiznej. Teda pokud neumíš jen bezmozkově hulákat PÁÁÁRDUBÍÍÍCE !!!!!
Trošku té objektivity do diskuze

(16. 09. 2010 18:11)

alfa05: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(15. 09. 2010 16:07)

schimicz:Abych pravdu řekl, nevidím na HK žádné plus... V ČR je podle mě mnoho měst daleko lepších a pro život příznivějších než HK.

(15. 09. 2010 18:14)

bobina:Jsem hradečačka a myslím si že kdyby jsi pobýval v Hradci déle,změnil by jsi názor. Pravda je,že v rámci budování jsou tu občas zátarasy,změny a výkopy,ale to je ve finále ku prospěchu města. Už když přijedeš do Hradce tak tě uvítá krásný nový terminál,vlakové nádraží ,prostorné a čisté ulice plné květin,dostatek obchodů,restaurací i sportovišť! Příliv mladých lidí díky vysokým školám město oživil a město prostě žije. Já jsem nadšená a neměnila bych!

(18. 09. 2010 12:49)

gogo:Vaše bydliště Vám nezbývá než závidět... Blahopřeji...

(19. 09. 2010 21:35)

janoucha:Tak povodně byly i v Praze... Hodnotí se víc kriterií, takže v něčem je HK lepší, v něčem horší. Většinou se to dělá tak, že se pak výsledky jednotlivých hodnocení sečtoua určí se vítěz....a letos (ne poprvé) je to Hradec. Tak to prostě je, a jak se zdá,m ani povodně někdy z roku 99 na tom nic nezměnily

(16. 09. 2010 18:13)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy