12. prosinec 2018
Svátek slaví Simona, zítra Lucie
DISKUSE K ČLÁNKU


iFender:Radsi budu jist cervenou repu,redkev,kysane zeli,cesky cesnek,cibuli a ceske jablka ,hrusky etc. a zaplatim vice za elektroniku,nez abych sem zval ty barbary s jejich nabozenstvim a jejich nasilnickou naturou.Obcane tohoto statu,nebojte se a nenechte se znovu zastrasit jako to delal nemec a potom i rus.Hlavne zustat v Nato a bude nam dobre. Zapadni evropa si zadelala diky nekontolovatelnemu pristehovalectvi na obrovske problemy.Problemy jsou jiz dnes a pristi generace budou proklinat politiku Merklove.Stop EU diktature!!!

(05. 11. 2018 08:13)

Nezadat:Debil!Naopak by se zlevnilo a bylo by zboží kvalitnější.Měli by strach,že budeme nakupovat jinde než v EU.Jediný problém by nyli zablokované účty zahraničních bank a proto jen idioti nemají peníze v ryze českých bankách,ale v zahraničních.

(21. 03. 2018 09:52)

kacer56:Co to je ten Martin Mašát. To je zase nějakej topinkovskej klon na vypouštění srač.ek.

(19. 03. 2018 16:38)

berlin71:Vy chcete odejit z EU ? Nenechte se vysmat . Kdo vas cechy potrebuje v EU?? To vy jste se tam cpaly a museli nejprve splnit pozadavky EU nez jste se stali clenem . Uvedomte si ze pro EU nemate cenu . Tak drzte HUBU A KROK!!!!!Budte radi vy zebraci ze nemusite utirat Za:::d::e.k RUSAKUM !!!!!

(14. 03. 2018 16:44)

balika:Drž hubu Untermenswch. Vstup do EU byl podvodný. Neznám nikoho, kdo hlasoval pro vstup. Doufám, že se prosadí referendum o Czexitu.

(14. 03. 2018 18:18)

Helena Mahdkov: Margaret Tatcher, neboli "železná lady", to byla nějaká politička a EU už tenkrát viděla jako utopický projekt, pomník marnivosti intelektuálů a programem, jehož nevyhnutelným údělem je krach...já věřím, že se její slova naplní...

(14. 03. 2018 15:41)

GOTT:CZEXIT JE NUTNOST ABY NAŠE KRASNA ZEME BYLA BEZPECNA


LIDI

POJDME DO TOHO

BOHATSTVI JE BYT V BEZPECNE ZEMI A NE MIT NA PODPORU UPRCHLIKU

(14. 03. 2018 15:13)

petrpupkin:Kdo má pud sebezáchovy nemůže zůstat v EU.A to strašení je jen aby se jistí lidé udrželi u koryt za dobrý peníz a to je ten hlavní důvod toho strašení.

(14. 03. 2018 13:30)

Daniel Meca: Asi sem něco nepochopil? Elektroniku pokud vím v 95% dovazime z Číny (kterou ale nemáme rádi) bez banánů přežiji já i moje děti, a copak to co vyvážíme nikdo nepotřebuje? To znamená že pokud vystoupíme z EU nikdo v EU nebude potřebovat naše výrobky jen pro to že nejsme členem? To je Národní nesnášenlivost?... Třeba jako řepku? Ale tu tolik nepotřebujeme, ani dětem nechutná, venku smrdí a zabýrá místo plodinám které kvůli tomu musíme dovážet. Kolik fabrik na našem území jsou naše? A to znamená že když vystoupíme z EU ty fabriky se odstěhují? Co takhle finance ztracené na podporu imigrantů investovat na podporu nadace Banány dětem .

(14. 03. 2018 12:25)

horalysa:Pane ekonome, nestrašte lidí. Možná vám nějaký hlupák uvěří, ale já ne. Cena zboží se odvíjí převážně od nabídky a poptávky. Pokud by šla elektronika hodně nahoru, stane se neprodejnou. Češi si budou jezdit pro elektroniku do zahraničí, nebo není problém si cokoliv nechat ze zahraničí poslat. Tlučete lidém klíny ho hlavy.

(14. 03. 2018 12:25)

CommonSense: Když by czk oslabila, tak by to zlevnilo výrobu v ČR, ta by se stala konkurenceschopnejsi a vzrostla by poptávka po zboží.
Ten mamlas hrozí cly. Bože tj vůl - vždyť tu maji evropské firmy nainvestovano za triliony korun - to si fakt myslíte, že by Německo či Francie, Itálie navrhovalo po Czexitu likvidační cla? Vždyť by tím mohly položit své obrovské firmy.
Anglie si vyjedná skvělé cla. A to tam Němci ani Francouzi nemají nainvestovano skoro nic (he tam drahá práce).
Česká republika by měla daleko lepší pozici, ptz vetsima kapitálu je v ČR ze zemí EU a mateřské firmy jsou zde s kvalitou práce i její cenou velmi spokojeny, jsou spokojeny i s dostupností úvěrů díky dobré politice ČNB, když bychom v ČR zrychlili rozhodování soudů (které ale rozhodují rychleji než např v Belgii a Frqncii) a vymahatelnost práva (insolvence a exekuce) a vymlatili byrokracii, tak by to tady byl hotový ráj pro firmy i zaměstnance.
Firmy a zaměstnanci potřebuji minimalizovat byrokracii (úspora nákladů, úspora času = opět uspora nákladů, tp vede k ziskovosti, investicím, vyšší zaměstnanosti, vyšším platům, inovacím, konkurenceschopnosti, prosperitě. Bohatství, spokojenost pro všechny.
Bohatství nevzniká zdaněním a přerozdělováním, tallk bohatství mizí. Eu =byrokracie + dotace = sestup konkurenceschopnosti, dotační korupce, minimální investice, ztráta zakázek pro firmy, ztráta zaměstnání, pokles platů.
Tohle přesně zažívají země, které jsou tvrdým jádrem EU (vyjma Německa) - Francie, Itálie, Španělsko, Skandinávie - jejich ekonomiky nemají co nabídnout. Už nemají ani vlastní měnu, takže nemohou nastartovat svou ekonomiku slabší měnou ani dostupnějšími úvěry (a naopak nemohou brzdit svou ekonomikuv případě přehřátí, jak se to stalo např Irsku).
EU je prp každého odpovědně racionálně a svobodně myslícíhp muže zlo.
Proč mám pocit, že ten chlap neni muž nebo neni myslící? Proč se vyjadřuje jako nezodpovědny, n3svobodny a iracionální amater?
Jak to, že takový vůl vyleze na veřejn

(14. 03. 2018 12:04)

CommonSense: A tento pán je kdo?
Nějaký ekonomický či právní odborník?
To snad ne.
Straší nás frontami na hranicích....
No nevím, kde to vzal. Jezdím přes Maďarsko do Srbska a srbské hranici je fronta třeba na hodinu. Ach tak tj tedy ten problém?
Tak to klidně obětuji. Svoboda je mi cennější než banány nebo levný tablet.
Krom toho tablety se vyrábí v Číně a Koreji,, nikoli v EU...
Banány - se v EU zatím také nepestuji a pokud vím, tak na banány i jiné ovoce má EU vysoké importni clo.
Obojí tedy může být levnější než když budeme v EU.
EU je marxisticky projekt, jehož základní ideje jsou:
1) udělat z populace hloupé nesvobodne manipulovatelne konzumenty
2) udělat z velkych korporací největší kamarády budoucí evropské vlády
3) zničit malé střední podniky ve prospěch velkých (v případě ČR to znamená stát se zemí absolutně zavislou na velkých zemích, ptž v ČR nejsou mazky nadnárodních korporací
4) od všech vybrat co nejvíce peněz na daních clech a nejrůznějších poplatcích, licencich, razítkach. A pak (jenom) část těchto peněz halasně rozdat kamaradickum na dotacich.
5) dotace křiví vše tržní ceny a tržní vztahy, charaktery a racionální jednání.
6) cílem dotací je zkrotit lidi, spolky, komunuty, malé a střední firmy, aby držely hubu.
Už teď na kdejakém dětském hřišti visí cedulka, že to zaplatila EU. Jenže EU jsme to předtím zaplatili my odvodem všech cel a části DPH.
Proč nám tohle soudruh odborník na vidru výše neřekl?
Je to mamlas, hňup.

(14. 03. 2018 11:40)

sandokan500:Že nebudou banány?Z toho se asi opupinkuju.Strašej akorát lidi.Lepší bez banánů a migrantů než s stím hnusem.

(14. 03. 2018 10:59)

riha: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(14. 03. 2018 10:50)

horalysa:Ty banány si všichni střčte do zadnice. Jsou šíleně předražené a mnohdy by je nežrala ani opice. Buď jsou zelené, nebo pohnilé. Já kupuji banány v průměru jednou za dva měsíce a nebudete věřit, přežívám v pohodě. U takové bububu, slychávám od kdejakého mudrce. EU stejně jednou zanikne.

(14. 03. 2018 10:41)

tarzanzroduopic:Ale nestrašte lidi pane... Přežili jsme i bez EU a dovolím si tvrdit, že daleko líp... Jsem za EU a vždy jsem byl. Ale ne takhle, aby jedna Gestapáčka řídila celou EU sama a bez ptaní si sem dovlekla miliony nepřizpůsobivých občanů, proti vůli všem? a dělala si co chtěla a vnucovala nám sem všelijakou verbež a nebezpečné lidi... A když se postavíme na odpor, začnou nám z EU vyhrožovat??! Kde to jsme??! Buď jsme členy EU a je jedno jak dlouho a jak máme velkou zem, nebo ať tenhle spolek táhne dop-rdele!!! Přežili jsme i bez vašich blbých banánů, máme jabka a hrušky, slivky a slivovicu, vypěstujeme si od papriky až po melouny, od obilí až po kukuřici všechno!!! Stejně nám sem vozí z EU druhořadé a nezdravé potraviny,které by tam nikdo než-ral!!!!!!! Tak tu přestaňte dělat z Českého národa chudáčky, kteří se bez EU pose-rou... Byli by jsme na tom daleko líp, kdyby se opět zavedli hranice a udělal se spolek s Vyšegrádskou 4, můžeme obchodovat s Čínou, Ruskem, s Angličany a podobně... A když vystoupíme my, brzy se přidají Maďaři a Poláci a i Rakušáci! Nebo chcete mít radši levné banány a diktát z EU a plné města NO-Go zón a nemoct ani ceknout?! Něco vám řeknu pane Ekonome, vy se jenom bojíte,že by jste se už jenom tou svou teorií a mletím pántu neuživil a musel by jste vzít do ruky motyku a krumpáč a konečně začít něco pořádného dělat!!! A taky vím,že kdyby teď vypsali v každém státu EU referendum o vystoupení z EU, tak zítra skončila... Apropo ona skončí tak jako tak a pak následky budou daleko, daleko horší, než by byly teď...

(14. 03. 2018 09:55)

sendrazak: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(14. 03. 2018 10:03)

anna1234:.. asi nikdo nejsme z Unie nadšený. Ale může mi někdo z vás, kteří tleskáte odchodu z EÚ, říct co bude dál?? Kdysi jsme byli závislí na východu, teď na Unii. Vždycky jsme někam patřili. Vždyť jsme totálně nesamostatný stát. A jestli si někdo myslí, že by západ neměl kam vyvážet svoje výrobky včetně odpadu, tak je na omylu, Česko je malá země a oni si za ní náhradu najdou velice rychle. Zrovna tak svoje montovny .. ty sbalí a půjdou o pár kilometrů dál třeba na Slovensko, do Maďarska ... A to prosím taky nejsem z Unie nadšená, abych tu nebyla napadaná, ale CO BUDE PO VYSTOUPENÍ DÁL, to by měl lidem někdo opravdu renomovaný!!!! vysvětlit. Ale vy budete bohužel!!! každého, kdo napíše negativní dopady při výstupu z Unie jenom napadat, že je zaprodaný Bruselu.

(14. 03. 2018 09:28)

wp3t:V argumentech máš pravdu, tak to zkus domyslet do konce. Jen k argumentům přidám: je to stejné jako za komančů, rusáci nám zakazovali kamarádit se západem a byli jsme pro ně druhořadí občané. Teď nám západ zakazuje kamarádit s rusákama a jsme pro ně druhořadí občané.
Co bude po vystoupení dál? Bude to bolet, hodně bolet, ale čím déle tam budeme, tím to bude pak bolet víc. Jestli se jim podaří nasadit nám euro, tak budeme za žebráky celé Evropy, kam se hrabe komančská peněžní reforma z padesátých let.
Teď vláda prosazuje tazkvané nepopulistické zákony. Kdo něco dělá pro lidi je populista a pryč s ním. A pro koho teda vlastně dělaj ty demokratický zákony, když ne pro lidi? Pro stát? Zaprvé - podívej se kam nás to dovedlo, zadruhé - je to jen imaginární slovo a oni hrabou a hrabou.
O všem rozhodují z dalekého Bruselu "nezávislé komise" a to všichni víme, kdo je platí.

(14. 03. 2018 10:11)

anna1234:.. ale já bych chtěla slyšet právě jak a v čem to "bude to bolet, hodně bolet". Protože tady nejde o nějaké banány nebo elektroniku, ale jaké to bude mít dopady např. na zaměstnanost, vždyť většina lidí pracuje v zahraničních firmách. Nebo co to udělá s cenami, když vystoupíme z Unie. Jako každému se mi nelíbí nařízené kvóty migrantů, nechci euro, nelíbí se mi některá bláznivá opatření Unie, ale co nastane při našem vystoupení? to chci znát a to by bychom měli vědět všichni! Ví to někdo? Pochybuji.

(14. 03. 2018 13:55)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy