15. listopad 2018
Svátek slaví Leopold, zítra Otmar
DISKUSE K ČLÁNKU


zdenek43:TU ???? kvalitu resime ??? 28 let . . . nooo resime??? K E C A M E . . .
nooo a STAT??? tedy ti - co si je DOBROVOLNE VOLIME - aby TO??? za nas spodnich 10 milionu VYRESILI - -

nooo jak chcete?? aby neco vyresili - kdyz si zvolite TOHO , ktery VAS O K R A D A kudy chodi a jeste je mega MISTR v SEPARATU . . . .

soudruh-StBak Andrej B A B I S . . . . . Velký TEST mletého masa: U výrobku Tesco Value Mletý masný polotovar míchaný laboratoř zjistila dokonce o čtvrtinu masa méně, než uváděl výrobce – místo 96 pouze 71,5 %...CHYBI?? JE OKRADEN o 25% MASA - - vyrobce KOSTELECKE UZENINY a.s. - Akciovou společnost od roku 2007 vlastní Agrofert Andreje Babiše......... mrazene ryby - CHYBI MASO 50% je sama voda - Zboží dováželo Animalco z koncernu Agrofert ministra financí Andreje Babiše....lovecké salámy neprošly testem - výrobek Krahulík Lovecký z masokombinátu patřícího Agrofertu Andreje Babiše ........... Babišovy párky dopadly nejhůře v testu. Kostelec lže zákazníkům - Výrobek z Kostelce objevila separát, který výrobce zatajil.....

(06. 03. 2018 10:34)

tramping: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(06. 03. 2018 10:26)

zdenek43:Čokolády, které nikdy neviděly kakao, marmelády bez ovoce a kečupy s mizivým procentem rajčat! Tak tohle nám podstrkují čeští prodejci. Že je to ale zato extrémně levné? Nenechte se mýlit! ..... nejlacinější dostupné české a německé potraviny. Výsledek: Cena srovnatelná, kvalita rozhodně ne!......
+++ Velké srovnání českých a německých potravin s komentáři Romana Vaňka si můžete stáhnout ZDE.
http://img.blesk.cz/static/pdf/123/3/7/1233738.pdf
Nejlepší hlášky o českých "dobrůtkách"
* Jestli toto dáváme dětem, tak je úplně jedno, jestli je zabijou kyselé deště, nebo tohle. (o české náhražce koly)
* Tyhle věci by měly být mládeži do 18 let nepřístupné. Ve středověku se za to sekaly ruce a za první republiky se chodilo do kriminálu! (o české drůbeží konzervě)
* Tady je jasně vidět i chrupavka a prasečí štětina. Je to typ konzervy, při které začínám konvertovat k vegetariánům. (o české vepřové konzervě)
* Vypadá to na stejnou továrnu, akorát stoprocentní šťáva šla do Německa a ty zbytky z vyplachování nádrží vodou jsou pro Čechy. Tohle kdyby se objevilo u německých dětí, tak tam toho výrobce pověsí. (o českém dětském krabičkovém pitíčku)
* Vypadá to, jako by se někdo do té konzervy pozvracel. (o českém vepřovém guláši v konzervě)
* Tímhle nám už vážně vzkazují: Milí občané ČR, trhněte si nohou! Tihle gauneři na nás vydělávají naprosto neuvěřitelným způsobem. (o české jahodové marmeládě)
* Není zajíček jako zajíček, opět si z nás výrobci střílejí a my jim to slepě žereme. Vždyť to nikdy nevidělo kakao! (o českém velikonočním zajíci)
* Tohle není čokoláda, ale prasárna plná cukru. Vsadím se, že tohle děti manažerů obchodních řetězců nejedí, protože by jim z toho naskákaly pupínky. (o české mléčné čokoládě)

(06. 03. 2018 10:18)

Dnešní horoskopy