12. srpen 2020
Svátek slaví Klára, zítra Alena
DISKUSE K ČLÁNKU

Gemmy:Když vidím tu valachovou, tak se mi chce plakat,čí to je " potomek"?!!!! Jí by svědčilo uklízet záchody!!!Děti do tří let mají být v rodině, matkám přidat na mateřské dovo­lené,­nema­kačen­ka ať se o své potomstvo starají sami. Je jich jako psů, jsou drzí,chovají se arogantně pro stát jsou zátěží, a pro lidi postrachem!!Do všeho zasahuje zkurvená politika!

(15. 03. 2018 05:57)

hejhej:Nejhloupější ministryně školství Valachová vymyslela kraviny. Dvouleté dítě do školky nepatří. To ta slepice zařídila k vůli cikánským dětem, jejich matky rodí každý rok a nestačí na výchovu, výživu - na nic, tak aby se zase postaral stát.
Každá rodina si pořizuje děti, aby je uživila a zajistila patřičné vzdělání , mimo nepřízpusobivých.
Učitelky ve školkách nejsou od toho, aby učily 2leté děti jíst, utírat si zadek ( ev. vyměňovat pleny) apod. Učitelka je od slova učiti - praštěná Valachová !!!!!
S novým ministrem a podprou p.Klause ml. se snad podaří tuto debilitu zrušit.

(06. 03. 2018 17:40)

anka:Zeny by mely mit moznost vyberu ...

(06. 03. 2018 15:32)

benst: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(06. 03. 2018 12:34)

borka30:Dvouleté dítě nepatří do mateřské školky.

(06. 03. 2018 11:13)

kamcerka:Valachová už toho napáchala dost.Všechny inovace za jejího působení zrušit, jsou nefunkční včetně inkluze.

(06. 03. 2018 08:28)

olympic:Nejsem zastánce starých pořádků a komunisty nenávidím. Nicméně školství a zdravotnictví nám záviděl celý svět. Místo toho, aby se ten svět přizpůsobil nám, tak my jsme se přizpůsobili paskvilu EU. Kopanec na kopanec, ze kterého se rekrutují pitomci. Proč nejsou učňáky? Každej studuje na zedníka, malíře, všichni mají maturitu, která se degradovala a nemá žádnou úroveň. A laťka se pro neschopné stále snižuje. Proč nejsou výuční listy? Chceš maturitu? Dobře, ale tady je laťka takhle vysoko. Když to z učňáku dosáhneš- dobře. Pokud ne- máš smůlu. Paralela je řidičák. Chci řidičák, ale umím zatáčet je do pravé strany. Necháte mě jezdit? Proč zdravotní sestry musí mít titul Bc.? Proč se zrušili nástavby a např. ,,porodní bába" musí mít vysokou školu? Těch proč je mnoho. Úroveň vzdělání klesá. Bohužel. A školka pro dvouleté je zase blbost. Ti caparti mají být doma s mámou. Možná na to mám špatný náhled. Nic nemám, pochopitelně, proti řemeslníkům. Naopak si jich cením. Ale proč mají mít maturitu? A ve finále některým učitelé dopisují při maturitě správné odpovědi, neb odevzdávají se zadáním i propisovačky. Tak všem pěkný den!

(06. 03. 2018 08:01)

surfer: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(06. 03. 2018 10:45)

olympic:Spíš jsem myslel, že ty hlavy, které ve zdravotnictví pracovaly, byly dobře vyškoleny na fakultách. Pochopitelně máš pravdu, že vývoj nových přístrojů a metod se nás moc netýkal. Teď ty přístroje máme, ale mnohde chybí kvalitní obsluha, která vyhodnotí údaje. Tu relaci v TV o roku 1948 jsem viděl a hlava mi to nebrala. Strašný! Systém školství nechápu. Ale to by bylo na delší debatu. I o tom zdravotnictví. Napsal jsem hlavní myšlenku, ale věc je, pochopitelně, složitější. Za svým názorem, že jsme byli v medicíně i ve školství dobří, si ale stojím. Určitě v porovnání se znalostmi současných absolventů na tom byla naše generace lépe. Ale je to i o celkovém přístupu, asistenti na vysokých školách nejsou na plný úvazek, ale učí až po své práci. Na druhou stranu kdo chce, tak si informace najde na netu. Výuka mateřštiny je taktéž tragická.

(06. 03. 2018 11:34)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy