17. prosinec 2018
Svátek slaví Daniel, zítra Miloslav
DISKUSE K ČLÁNKU


urcitenebleskfan123:Minusy:
Extrémní množství technických chyb - to mají vaše články také
Ubíjející soubojový systém - zajímavý a realistický soubojový systém
Zdlouhavé až občas nudné - to jsou články tohoto typu na vaší stránce také

(23. 02. 2018 23:39)

mim33:Konečně nezaujatá recenze. Je smutné, že specializovaná herní média většinou ke Kingdom Come přistupují jako její fanatický fanklub (že by nezištně?). Mimochodem, extrémní zabugovanost potvrzují i tisíce kritických recenzí na Steamu. Hry sice často vycházejí z bugy, ale tato hra je na úrovni alfy a s tak zásadními chybami, že jí řada lidí nemůže vůbec dohrát. Kingdom Come má samozřejmě i klady jako rozlehlost nebo pěkně vymodelovaný středověký svět (když se náhodou zobrazuje korektně), kromě bugů je ale ve hře i řada pochybných mechanismů, které jsou pro mnohé hráče víc frustrující než zábavné od téměř nesplnitelně obtížného páčení zámků přes nemotorný soubojový systém a absenci běžného ukládání až po otravnou přílišnou péči o hrdinu ve stylu Tamagoči. Je ironií, že tuhle "vlasteneckou" záležitost financuje a vlastní jeden z největších českých zlodějů Bakala. Prostě jen další podvod, kdy se tento vykuk pakuje na naivitě lidí, kterým prodává nedokončenou indie hru za cenu obvyklou pro kompletní AAA tituly.

(22. 02. 2018 18:09)

Kempik:Tohle fakt napsal klasickej jouda ala etra či blesk. Člověk který hry vidí jen ve výloze obchodu kolem kterého prochází a vůbec ani netuší co zkratka RPG znamená.
Běž si zahrát léty pokřivené Call of Duty a do tohoto žánru vůbec nelez lopato. Chápu že jako každý větší bulvárek musíte mít člávek o největším fenoménu 'dneška' ale příště si vyberte někoho kdo nebude blbec už od nadpisu. A ještě ke všemu psát článek po 10 hodinách hry kdy si dá se říct s tvým umem neodešel ani ze Skalice. Facepalm

(22. 02. 2018 16:54)

starx:Ty troubo brejlatej kdyz klasicky RPG neni tvuj zanr tak to nehrej. Nebo to aspon nehodnot prosim te. Jsi typicky jelito ala US Gamer, kvuli kterym napr. Dragon Age musel dostat obtiznost velmi lehkou, protoze lehka byla na ty liny prasata nasakly coca colou proste moc. Kingdom je taky SIMULATOR, tzn ze souboje tam nebudou na jeden klik na ikonu!!! Technicky chyby nejsou nic co se neda opravit....ja to povazuju za povedeny. Tecka.

(21. 02. 2018 23:16)

moiaza:Nejsem de.bil, abych se na takové sra.čky díval.

(21. 02. 2018 22:23)

Dnešní horoskopy