19. říjen 2018
Svátek slaví Michaela, zítra Vendelín
DISKUSE K ČLÁNKU


hejhej:Pan Klaus ml. má pravdu, dvouleté dítě do školky nepatří. Valachová byla velmi špatná ministryně, školství nerozumí a vymýšlela nesmysly, nebo plnila debilní příkazy.
Rodiče - dnes většinou jen matky, které porodí spoustu dětí a nestačí na ně ani finančně,ani výchovou by měla Valachová poradit s antikocepcí. Pak se množí jenom budoucí nemakačenka, závislé na státu - daních pracujících.

(15. 02. 2018 13:26)

Ynah:Dvouleté dítě má být doma s mámou , pokud to nejde tak s tátou. Komu se to nelíbí, ať raději děti nemá, nebo je má v době kdy se jim věnovat může říkalo de tomu plánované rodičovství a stát by to měl podpořit mateřskou. Společnost řeší týrání pejsků a má s nimi soucit a své potomky klidně strčí na hlídání do zařízení kde k nim nikdo nemá osobní citový vztah.Je normální, že má malé dítě menší hodnotu než zatoulaný pes? Dítė pro svůj vývoj potřebuje obejmutí , doteky a pozornost matky a otce aby z něj vyrostl silný a vyrovnaný jedinec, který bude mít na dětství hezké vzpomínky s později neřešil traumata z dětství u psychologů. A toto by se mělo i vyučovat už u dětí, že za vývoj a výchovu dítěte nesou oba rodiče odpovědnost. Již od početí plodu oba rodiče , takže pokud nejsem připraven být rodičem beru si ochranu a nespoléhám na druhou stranu.Já osobně jsem jedno dítě neměla ve školce vůbec a druhé od 4 let syn, který nebyl byl lépe připravený a u zápisu exsceloval měl problémy s obranyschopností v první třídě. Dcera do školky chodila u zápisu jsem se styděla jaké má mezery ve školce byla často nemocná chodila domů leckdy mokrá z vycházek a ve škole byla nemocná o trochu méně než syn.

(15. 02. 2018 08:30)

tomik007:ANO - bude hurze

(15. 02. 2018 01:34)

miko:proč se tedy zrušili jesle, ty jsou pro dvouleté děti vhodnější

(15. 02. 2018 00:09)

santixkauz: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(14. 02. 2018 22:59)

sovca:Kdyby po "sametovém puči" zlodějští Havloidi s velkou slávou nezrušili jesle a polovinu školek,nebyl by dnes žádný problém.Havel vykřikoval z tribuny,že nebude třeba jeslí,protože tátové budou mít takové platy,že uživí rodinu a maminy budou s dětmi do šesti let doma.

(15. 02. 2018 03:19)

starypes:

(15. 02. 2018 06:37)

Paja_6681:Dvouleté dítě nepatří mezi tříleté. Tříleté dítě už umí být samostatné, dvouleté dítě potřebuje celodenní pečovatelku. Učitelka je od slova učit a má připravovat děti na budoucí vzdělávání a netrávit den tím, že bude lítat kolem dvouletých a pomáhat jim jíst,běhat za nimi s ubrouskama, pomáhat jim s mytím, převlíkat, když se počůrají a pokud jich tam bude třeba šest, tak potěš koště..a do toho hlídat ty starší, protože je za všechny zodpovědná. To stát zrušil jesle, kam se dávali děti mladší tří let a matky zatím mohly být v práci, tak ať stát teď svojí chybu a odpovědnost nepřehazuje na školky a nedělá z učitelek pečovatelky. Jak k tomu přijdou ty tříleté děti, které se mají připravovat nenásilnou formou na školu a místo toho se ocitnou v jeslích?

(14. 02. 2018 21:52)

sachmat:Naprostý souhlas

(15. 02. 2018 00:01)

Dnešní horoskopy