16. prosinec 2019
Svátek slaví Albína, zítra Daniel
DISKUSE K ČLÁNKU


izboril:Já kdysi skládal tuto přísahu:

Vojenská přísaha vojáků ozbrojených sil České republiky z roku 1993 platná do 30. června 2016


"Já, voják ozbrojených sil, vědom si svých občanských a vlasteneckých povinností, slavnostně prohlašuji, že budu věrný České republice.

Budu vojákem statečným a ukázněným a budu plnit ustanovení vojenských předpisů.

Svědomitě se budu učit ovládat vojenskou techniku a zbraně a připravovat se k obraně České republiky a bránit ji proti vnějšímu napadení.

Pro obranu vlasti jsem připraven nasadit i svůj život.

(27. 10. 2019 04:58)

tekyla:ty belgický hovado koko.e o jaké síle mluvíš kvoty jsou sajrajt jako tyjste ubožáci hnuj. česko je náš stát máme hranice a kdo k koho k nám pustíme je naše věc a ne hovad,evropské mafie,bordelu.Co jste si nadobili to žerte držíme vám palce at vám tero­risti,­vrazi,­znásil­nova­či zniči vaši hnusnou zem!

(11. 10. 2019 09:21)

lucio1:Nevím proč se pořád ohání zastavením dotací či pokutami..Když jsme do EU vstupovali o ničem podobném nebyla řeč..Horší buzerace jak za komunistů..

(13. 04. 2018 21:28)

11karel11:Němci jsou Němci a nikdy jiní nebudou. Ona si je pozve a pak je cpe po sousedech. Obnovit hranice kolem naší země a suverenným státem. Diktát bude čím dále větší, až to jednou skončí nepřátelstvím a nedej bože válkou. Dějiny se opakují a politici jsou nepoučitelní.

(28. 02. 2018 14:51)

Milos-Lahvos: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(28. 02. 2018 13:52)

arne100:Merkelová hrozí česku.To už jsme tady jednou měli Byl to Hitler jak dopadl.
Ta východoněmecká koza vyhrožuje opět.Bylo by na čase aby dostaqla za vyučenou.Co si pozvala těch doktorů a inženýrů tak ať si jue tam nechá.Co si o sobě koza myslí že je spasitelem.Ty náckové nedají pokoj zase potřebují od Rusáku dostat na zadek.

(28. 02. 2018 11:37)

krista2018:pravda, dávám +

(28. 02. 2018 13:33)

Zachranar:Odmítám humanismus na vrahy a zločince! Dle Kalergiho satanského a zločinného plánu na genocidu bílé rasy jde do Evropy islámská invazní a teroristická armáda, která má v popisu práce vraždit bezvěrce a jinověrce a největším jejich vítačem je frau Merkel, která je vítá obrovskými transparenty VELCOME DEUTSCHLAND. Takového vnucování vrahů a zločinců je dle vyššího principu mravního válečný zločin a podpora teroristů a vrahů nás, našich dětí a vnoučat !!! EU vůbec nepotřebuje islámskou invazní armádu když má 23 000 000 nezaměstnaných a miliony bezdomovců, což je smutná pravda!!! Národní vlády Evropy,ale i světa se mají dle svých Ústav a zákonů starat výhradně o majoritní společnost a jeho obyvatele,aby se jim zvýšili platy,­důcho­dy,dět­ské přídavky,mateřské a měli další finanční výhody a prebendy,aby si mohli dovolit uživit 3 a více dětí a to proto,aby stoupala porodnost kde byv se ročně narodilo mnohem více dětí než by umřelo starých lidí a důchodců !!! EU se proměnila v hrůzostrašný moloch kde se rozhoduje tota­litně,­diktá­torsky a nedemokraticky stylem Mnichova tzn. O nás bez nás a proti nám,což je nepřijatelný skandál a zločin proti zdravému rozumu a destrukce národních států!!! Islámská invazní armáda ekonomických migran­tů,kri­minál­ních živlů,teroristů ISIL a bestiálních hrdlořezů už dostatečně ukázala v Evropě co je zač,­teror­,aten­táty,­nájez­dy auty do lidí,znásilňování a obtěžování žen,uřezávání hlav,střílení do lidí a šílené běsnění a mlácení nejen občanů,ale i policistů je na denním pořádku a jejich obhajování ze strany frau Merkel­,Jun­ckera,­Macro­na,So­rose,­Rothsc­hilda,­John MC Caina a jejich podpora ze strany Sorosových neziskovek,vlád a nikým nevoleným vedením EU je prakticky podporou terorismu a genocidy v Evropě! EU je totalita a diktátorský režim ze znaky fašismu,tyranije a despotismu! O demokracii v EU si můžeme všichni nechat nanejvýš jen zdát! Belgie nám hrozí násilím a válkou jako Adolf Hitler 15.3.1938 v Mnichově kde nás VB,Francie nechali napospas Hitlerovi!

(26. 02. 2018 23:25)

Milos-Lahvos: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(28. 02. 2018 13:57)

11karel11:Proč na důchody, důchodci si celý život platili, ale kam to zakramařili politikové za to nemohou. Jednou budeš také starý...... Jinak souhlasím s migranty, cigány- nefakčenka, neziskové organizace a dalšími příživníky. Lidé si nadělají děcek a pak čekají pomoc.

(28. 02. 2018 14:55)

jarypadlo:Další okupaci od západní Evropy odmítám,tohle nám nenutila ani Moskva.

(26. 02. 2018 19:49)

hejhej:EU je totalita !!!!
Natahali si násilnickou , primitivní verbež, platí si neziskovky, tak ať se o ně starají.
Takové chování něměla vůči nám ani RVHP.

(26. 02. 2018 13:23)

iFender:Radeji padnout se zbrani v ruce na nasich hranicich nez si ty barbary nechat vnutit.Co to je za uskupeni tohle EU ? To je horsi jak RVHP(Совет Экономической Взаимопомощи) a Warschauer Pakt dohromady!!!Ten Ribbentrop z Belgie at drzi radsi usta!!!

(26. 02. 2018 13:17)

openha:Belgie hrozí Česku: Pokud nepřijmete migranty, vnutíme vám kvóty silou....
TOHLE MOHL NAPSAT NEBO ŘÍCT V BELGII NĚKDO KOHO BY MĚLI HNED ODVÉST NA PSYCHIATRICKOU LÉČEBNU A NE HO KRÁLOVSKY PLATIT !!! POKUD TOTIŽ DOSTANOU TITO UPRCHLÍCI STEJNÉ VÝHODY JAK ČEŠTÍ NEZAMĚSTNANÍ, TAK PRVNÍ CO UDĚLAJÍ BUDE,ŽE OKAMŽITĚ ODEJDOU ZPĚT NA ZÁPAD PŘES NEHLÍDANÉ HRANICE !!! POKUD DOSTANOU JEDNOU TOLIK CO MAJÍ ČEŠTÍ NEZAMĚSTNANÍ TAK TO VYVOLÁ VELKÉ BOUŘE,PROTESTY A PODPOŘÍ TO JEŠTĚ VÍCE RASOVOU A NÁBOŽENSKOU NESNÁŠENLIVOST !!!

(26. 02. 2018 07:58)

Komori Komori:Jen si je tam pèknè nechte, ty doktory, inženýry a jaderny chytraky a koukejte si doma udělat pořádek, mate tam pěknej bordel. Vůbec nevíte co se děje ve vašich vesnicich

(26. 02. 2018 07:06)

Zachranar:Jenže EU na příkaz mezinárodní zločinecké kabaly je přijímá na zničení národních států,vyvolávání chaosu a nesvárů,vyvraždění bílé rasy dle zločinného a genocidního Kalergiho plánu,na vyvolání občanské války a vytvoření islámského Kalifátu v Evropě se všemi svými znaky a atributy jako jsou: Šári­a,Dži­hád,me­šity,­korán­,vraž­dění bezvěrců prý na příkaz Alláha a zničení národních států a jeho obyvatelstva! EU vládnou váleční zločinci a Ilumináti! Jediná záchrana před genocidou obyvatelstva Evropy je vystoupit ze zločineckých a teroristických organizací EU a NATO,jinak Pan Bůh s námi a zlé pryč !!!

(26. 02. 2018 23:41)

1pravda1:Vy jste si je nabrali, vy jste jim otevřeli hranice, a to i ekonomických migrantům, mladým mužům v plné síle, tak si je nechte!! a přestaňte je vnucovat jinam, pošlete je zpět, ti co nejsou z válečných oblastí. Olympiáda - tak mě napadlo, že ještě nejsme ztraceni, nebyly tam zony zvlášť pro muže a ženy, nikáby, povinně ošátkované atd. Nádherná slavnost bez ukazování náboženství a dokonce sponzorů. Oslava sportu a lidské blízkosti. Byli tam nějací sportovci za SA? Dokonce se vůbec nemluvilo o teroristických útocích, kontrolách.... ale je pravda, že jsem u toho neseděla každý den.....

(25. 02. 2018 23:00)

Zachranar:

(26. 02. 2018 23:44)

T-700:Jiste,neni nad demokracii a svobodu....co nam vnuti priste? Povinnou adopci africanu?

(25. 02. 2018 21:46)

Ynah:A zeptal se někdo uprchlíků, kde chtějí žít. Nejsou ani řádně nastaveny pro ně pravidla jak se mají v zemi chovat , že mají přijmout zákony a normy dané v zemi , která je přijme. Jsou ochotni respektovat to, že budou pro tuto zemi pracovat, každá zem si je vědoma kolik takových lidí může přijmout, aby to neohrozilo její stabilitu, každá zem má právo si o tomto rozhodnout. Nevím jestli řešením je, aby se veškeré obyvatelstvo problémových zemí přestěhovalo do jiných států tak odlišných zákony, zvyky a smýšlením a kulturou.

(25. 02. 2018 21:37)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy