10. srpen 2020
Svátek slaví Vavřinec, zítra Zuzana
DISKUSE K ČLÁNKU

Dasa123:Moje dcery jsou pro me vsim, at se to nekomu nyni zda byt pravdepodobne nebo ne. Kdo nas zna osobne, vi o cem je rec a co vse pro sve dcery delam a obetuji jakozto pracujici matka samozivitelka. Vse neni tak, jak bylo vystrizeno v par vterinach z dodatecneho nataceni. Citim, ze je na miste dat veci do poradku a uvest to co vyznelo na pravou miru. Den po navratu z vymeny mela moje starsi dcera dopravni nehodu se zranenim. Necely tyden po navratu z vymeny jsem prestala videt na leve oko. Vse se zaclo hroutit a situace nebyla vubec prizniva. Dcera se hroutila. Ja skoncila s podezrenim na vazne onemocneni oka v dlouhodobe pracovni neschopnosti. Mezitim mladsi dcera doma plakala po tatinkovi, ktery se po vymene snazil dat pres odborniky na krizovem centru a psychiatry do kupy, aby neprisel o rodinu. Zacal se o nas, a to i o starsi dceru, starat. Leky ho hodne zklidnily a zdalo se, ze nam bude oporou a konecne ne jen pritezi. Po mesici a pul se vratil domu a vse se zdalo byt diky vymene tak jak ma ve spravne rodine byt. Pravda je, ze vzhledem ke svemu egocentrismu, brzo sam naznal a vyhodnotil, ze rodinu ma jistou, jeho psychicky stav je v naprostem poradku, a ze jist leky predepsane psychiatrem jiz nema zapotrebi. Jeho stavy se tim padem vratili do starych koleji a vztah se natrvalo rozpadl. Marihuanu sice nekouri, ale vztah k alkoholu mu zustal a bohuzel ho uprednostnil pred zivotem ve sve rodine. Co se u Lukase vsak zmenilo je to, ze splatil penezy z vymeny sve dluhy a ma konecne jiz ctvrty mesic stabilni, dobre placenou praci, coz mu muze zajistit vcelku zdarny start do noveho zivota.

(10. 03. 2018 21:57)

Dasa123:Moje dcery jsou pro me vsim, at se to nekomu nyni zda byt pravdepodobne nebo ne. Kdo nas zna osobne, vi o cem je rec a co vse pro sve dcery delam a obetuji jakozto pracujici matka samozivitelka. Vse neni tak, jak bylo vystrizeno v par vterinach z dodatecneho nataceni. Citim, ze je na miste dat veci do poradku a uvest to co vyznelo na pravou miru. Den po navratu z vymeny mela moje starsi dcera dopravni nehodu se zranenim. Necely tyden po navratu z vymeny jsem prestala videt na leve oko. Vse se zaclo hroutit a situace nebyla vubec prizniva. Dcera se hroutila. Ja skoncila s podezrenim na vazne onemocneni oka v dlouhodobe pracovni neschopnosti. Mezitim mladsi dcera doma plakala po tatinkovi, ktery se po vymene snazil dat pres odborniky na krizovem centru a psychiatry do kupy, aby neprisel o rodinu. Zacal se o nas, a to i o starsi dceru, starat. Leky ho hodne zklidnily a zdalo se, ze nam bude oporou a konecne ne jen pritezi. Po mesici a pul se vratil domu a vse se zdalo byt diky vymene tak jak ma ve spravne rodine byt. Pravda je, ze vzhledem ke svemu egocentrismu, brzo sam naznal a vyhodnotil, ze rodinu ma jistou, jeho psychicky stav je v naprostem poradku, a ze jist leky predepsane psychiatrem jiz nema zapotrebi. Jeho stavy se tim padem vratili do starych koleji a vztah se natrvalo rozpadl. Marihuanu sice nekouri, ale vztah k alkoholu mu zustal a bohuzel ho uprednostnil pred zivotem ve sve rodine. Co se u Lukase vsak zmenilo je to, ze splatil penezy z vymeny sve dluhy a ma konecne jiz ctvrty mesic stabilni, dobre placenou praci, coz mu muze zajistit vcelku zdarny start do noveho zivota.

(10. 03. 2018 21:54)

Anone:Lukáš je kreten a psychopat a Dáša A) natolik ovlivněna psychickým týráním nebo úplně blbá když to nevidí. Chudáci dcery.

(08. 02. 2018 19:45)

geza:A ty ho znáš osobně , nebo více věříš dceři ?

(08. 02. 2018 21:56)

1pravda1:Ovšem ta druhá rodina taky nic moc, tak smutné děti, že se maminka vrátí a ta paní z Brna odjede, a všichni se shodli, že by výměna měla trvat měsíc. Bylo mi líto té dcery, mamka po nás jen křičí, nepohladí, nepopovídá si s námi..... bylo mi jí moc líto.

(08. 02. 2018 19:05)

1pravda1:Tady jasně vidíte, že psychické týrání se nevyhýbá dokonce ani policistce, která obětuje vlastní dceru, ani s ní nesmí telefonovat před ním, protože ji okamžitě sprostě nadává - ty zase voláš s píč...... holka řekla, že jí otčím sprostě nadával už od 14 let a to takovými sprostými slovy, že je ani neznala. A nyní je policistka v podmínce dokonce, za to, co mu udělala, aha rozešla se s ním opět, no předtím to skončilo rozmlácením bytu..... někde jsem četla, že u psychického týrání už jsou pokud to pokračuje dlouho nemocní oba, on jí týrá a ona se nechá, ani nejsou manželé, ani na něm není finančně závislá, a dokonce si myslí, že je to její vina. Takto obětovat dceru asi pro píchačku.

(08. 02. 2018 19:01)

geza:Já tuto situaci znám a mohu čestně prohlásit , že většinou je všechno úplně jinak. Neodsuzuj , když nevíš vše . Ony ty děti dokáží "nového" tatínka taky pěkně týrat .

(08. 02. 2018 21:58)

1pravda1:a proto jim nový tatínek nadává do pi-čí, ku-rev a všeho možného, fakt super výchova

(08. 02. 2018 23:32)

ellenic:Tak on jí rozfláká byt, auto, za půl milionu škody a tahle ženská mu to odpustí . Musí si zvyšovat sebevědomí s takovým mladým frajírkem, hrozné, vlastní dceru odsune na vedlejší kolej . Takové ženské většinou rozum nedostanou. Ani mi jí není líto .

(08. 02. 2018 17:13)

okurka007:O vyse skody mluvila starsi dcera, on to poprel. Tak kde berete tu jistotu jaka byla vyse skody.

(08. 02. 2018 19:40)

geza:Já tuto situaci znám a mohu čestně prohlásit , že většinou je všechno úplně jinak. Neodsuzuj , když nevíš vše . Ony ty děti dokáží "nového" tatínka taky pěkně týrat

(08. 02. 2018 22:01)

Dagu69:Takže milá Dáša dala skoro všem kolegům v práci. V současné době je už s náhradním taťkou z výměny. Již v době výměny spolu spali, což bylo i poznat.

(08. 02. 2018 17:05)

marlen52:co je to za mámu když dá přednost chlapovi před vlastním dítětem

(08. 02. 2018 16:07)

reenata:Paní Dáša pracuje u policie ?Tak to už nechápu vůbec nic...to se pak nemůžeme divit,že když někdo zavolá ohledně domácího násilí,že jen přijedou,udělaji ty ty ty a odjedou,když jak vidno, sami trpí u partnera drogy,­alko­hol,ná­silí­.Měl by ji někdo hodně rychle otevřít oči.Taková naivka nemá co dělat u policie.

(08. 02. 2018 15:57)

tomlk007:Už jsi potkala chytrého policajta???

(08. 02. 2018 18:34)

zkratik:.....„Snažil jsem se dát dohromady svůj život a sám sebe. Hlavně jsem řešil, jestli chci s Dášou být - potom, co mi udělala. Teď je v podmínce a moc dobře ví proč," řekl Lukáš..

(08. 02. 2018 15:10)

listure: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(08. 02. 2018 15:07)

balcarova3:Dáša na to přijde - že se takovej člověk nezmění ....jen jen už může být pozdě!

(08. 02. 2018 14:26)

Startt:Borec je totální manipulátor. Slizoun, fuj. Pochopim, ze se nechá ženská zmanipulovat, když má růžový brýle, ale aby dala svoji dceru na druhou kolej je fakt smutný. Kdyby se dala ta Brnacka s náhradním manželem dohromady tak tvoří ideální par. Ten z ni byl hotovej, šlo to vidět a ona by konečně poznala normální vztah. Dokonce i ty deti ji měly rádi. A hlavně ten by se postaral o to, aby ji ten pan přetvářka už neotravoval.

(08. 02. 2018 14:12)

spania:Pan Lukáš byl velice sympatický muž a nechce se mi věřit,že by byl takový jak se o něm povídalo.Vím,zdání někdy klame a i hezký,sympatický a hodný muž může být doma na vlastní ženu hnusný,ale pak se k sobě ti dva tedy vůbec nehodí.Možná,kdyby byl s jinou ženou,tak by to tak vůbec nebylo a měli by mezi sebou normální a hezký vztah.Prostě tam z něj udělali největšího ***a a kdoví jaká byla pravda.Paní byla policajtka,ale řešit svoji vlastní situaci neuměla.A co se týká té druhé rodiny,tam to bylo taky celé pochybné.Jak říkal Lukáš-ten pán určitě nemusel být tak dlouho v práci,ale prostě domů nepospíchal,protože nechtěl být se svojí manželkou.

(08. 02. 2018 14:01)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy