17. listopad 2018
DISKUSE K ČLÁNKU


035Ciara:fakt.fakt
1) při pitvě těl nenašli příčinu smrti - viz video z pitvy, teprve až za půl roku od pitvy vymysleli proud podle fotek
2) prohlásili, že nedodané žaludky a další orgány neměly na jejich pitvu vliv
3) nemají žádné odborné znalosti ani zkušenosti s prokázáním proudu na srdci, fibrilaci nepoznají a zaměňují důkaz o proudu s přirozenými posmrtnými změnami
4) dokonce se ani nedokážou odborně terminologicky vyjadřovat, neprovedou správnou fotodokumentaci ani odběr vzorků
5) teprve za 2 a půl roku od pitvy přišli s novým klíčovým důkazem o proudu wavesyndromem na srdcích, do té doby neexistoval, zázrakem se objevil jak falešné eso, až když znalci obhajoby proud zpochybnili, tj až 5.11. 2015 vložením do spisu upraveného jednoho pochybného snímku
6) zfalšovali důkazy tak, že jeden upravený snímek srdce je jednou označen jménem Moniky a podruhé zvětšený a otočený výřez jménem Krárky
7) jejich zmanipulované fotodokumentaci neuvěřila ani státní zástupkyně Večeřovská od odvolacího soudu a žádala vysvětlení a přezkum zpochybněných důkazů!!!!
8) podvodník Vorel revizi neprovedl, vzorky nezkoumal, lhal u soudu, kryl falšování, šel ovlivňovat soudce NS, který to sám nahlásí a nakonec zbaběle protiprávně ukrýval vzorky v Budějovicích, dokud nezasáhl ministr spravedlnosti
9) po roce na policii ostravští fušeři přiznali svou chybu ve fotodokumentaci špatným založením ve složkách. Tato jejich chyba v důkazech nebyla až doposud napravena, ač ji měl Vorel odhalit.a prošla 3 soudy bez prověření.
10) testy na biologické toxiny nebyly prováděné, byly prováděné jen na vyjmenované nejběžnější jedy a drogy, tudíž otrava nebyla nikdy vyloučena!

(16. 03. 2018 14:33)

034Ciara::Jolanda..

Pro me tam byly nove tri veci a myslim,ze to jsou tri ZASADNI veci v pripadu Petra Kramneho,pan Heppner udelal opravdu dobrou praci v Egypte
Ta PRAZDNA lahvicka od laku na nehty je opravdu fascinujici zalezitost!!
Opravdu si nedovedu predstavit,aby ta lahvicka po tom laku zustala uplne prazdna,to ani prece nejde!! Verim,ze udelali expertizu,co v ni skutecne bylo?
Druha vec..to ze pan Kramny pil jen vodu a zena s dcerou tu Coca Colu a ze jeho zena ho nutila at pije take tu Colu,dokonce mu tu Colu prilevala do te jeho vody!
Za treti,ze pani Kramna Monika se rozesla pred odjezdem na dovolenou do Egypta se svym milencem! Vypada to opravdu na to,ze se ji zbortil ten jeji pomyslny vybajeny svet,ktery chtela zit a ona konecne pochopila,ze tak to nikdy nebude!

(16. 03. 2018 14:29)

034Ciara:eiva:Stojí za zopakování faktů, které lynčující banda PK těžko nese Kdo se bojí přezkumu důkazů, nemá čisté svědomí, lže a mystifikuje. Je naprosto trestuhodné ZFALŠOVAT KLÍČOVÝ DŮKAZ - snímek o wave-syndromu na srdcích, GRAFICKY HO UPRAVOVAT a označit jednou jménem MONIKY a otočený zvětšený výřez jménem KLÁRKY. Kdyby mělo jít o ilustraci, nebyla by ve spise označena jmény pitvaných. Také v případě, že šlo o chybu-omyl, jak vypověděli Smatanová a Dokoupil při vyšetřování na policii, měli tedy předložit správné snímky, jenže není jak omyl napravit, protože originály snímků žádný wave-syndrom nevykazují stejně jako pitevní vzorky, které proto museli protiprávně ukrývat. Nové znalecké posudky experta na myokard a dalších odborníků proud odborně vyvrátily a jsou ve shodě s posudkem p. Matlacha a Fargaše a eg. patologa, kteří se přiklánějí se k otravě. Otrava byla testovaná jen na některé látky, NIKDY nebyla dělaná na žádné biologické toxiny z bakterií nebo mikrobů.

(16. 03. 2018 14:26)

033Ciara:eiva:Stojí za zopakování faktů, které lynčující banda PK těžko nese Kdo se bojí přezkumu důkazů, nemá čisté svědomí, lže a mystifikuje. Je naprosto trestuhodné ZFALŠOVAT KLÍČOVÝ DŮKAZ - snímek o wave-syndromu na srdcích, GRAFICKY HO UPRAVOVAT a označit jednou jménem MONIKY a otočený zvětšený výřez jménem KLÁRKY. Kdyby mělo jít o ilustraci, nebyla by ve spise označena jmény pitvaných. Také v případě, že šlo o chybu-omyl, jak vypověděli Smatanová a Dokoupil při vyšetřování na policii, měli tedy předložit správné snímky, jenže není jak omyl napravit, protože originály snímků žádný wave-syndrom nevykazují stejně jako pitevní vzorky, které proto museli protiprávně ukrývat. Nové znalecké posudky experta na myokard a dalších odborníků proud odborně vyvrátily a jsou ve shodě s posudkem p. Matlacha a Fargaše a eg. patologa, kteří se přiklánějí se k otravě. Otrava byla testovaná jen na některé látky, NIKDY nebyla dělaná na žádné biologické toxiny z bakterií nebo mikrobů.

(16. 03. 2018 14:23)

027Ciara:fakt.fakt:Shrnutí pochybností, proč nelze věřit posudku o smrti el. proudem. Ostravští fušeři udělali spoustu chyb: 1) při pitvě těl nenašli příčinu smrti - viz video z pitvy, teprve až za půl roku od pitvy vymysleli proud podle fotek 2) prohlásili, že nedodané žaludky a další orgány neměly na jejich pitvu vliv 3) nemají žádné odborné znalosti ani zkušenosti s prokázáním proudu na srdci, fibrilaci nepoznají a zaměňují důkaz o proudu s přirozenými posmrtnými změnami 4) dokonce se ani nedokážou odborně terminologicky vyjadřovat, neprovedou správnou fotodokumentaci ani odběr vzorků 5) teprve za 2 a půl roku od pitvy přišli s novým klíčovým důkazem o proudu wavesyndromem na srdcích, do té doby neexistoval, zázrakem se objevil jak falešné eso, až když znalci obhajoby proud zpochybnili, tj až 5.11. 2015 vložením do spisu upraveného jednoho pochybného snímku 6) zfalšovali důkazy tak, že jeden upravený snímek srdce je jednou označen jménem Moniky a podruhé zvětšený a otočený výřez jménem Krárky 7) jejich zmanipulované fotodokumentaci neuvěřila ani státní zástupkyně Večeřovská od odvolacího soudu a žádala vysvětlení a přezkum zpochybněných důkazů!!!! 8) podvodník Vorel revizi neprovedl, vzorky nezkoumal, lhal u soudu, kryl falšování, šel ovlivňovat soudce NS, který to sám nahlásí a nakonec zbaběle protiprávně ukrýval vzorky v Budějovicích, dokud nezasáhl ministr spravedlnosti 9) po roce na policii ostravští fušeři přiznali svou chybu ve fotodokumentaci špatným založením ve složkách. Tato jejich chyba v důkazech nebyla až doposud napravena, ač ji měl Vorel odhalit.a prošla 3 soudy bez prověření. 10) testy na biologické toxiny nebyly prováděné, byly prováděné jen na vyjmenované nejběžnější jedy a drogy, tudíž otrava nebyla nikdy vyloučena! ------------------------------- Tyto manipulace prošly 3 soudy. Nové posudky, vyvracející či na 100 % vylučující proud a potvrzují, že kauza byla zmanipulovaná a Kramný sedí neprávem!

(16. 03. 2018 11:37)

21Ciara:filomanka:Všichni tři měli úplně stejné pojištění, to automaticky základní pojištění u ERV pojišťovny, se kterou CK Blue Style spolupracuje, v ceně zájezdu. Druhou smlouvu č. 612213895 o cestovním pojištění měli Kramní u Allianz, která se týkala opět všech tři osob. Z tohoto pojištění pojišťovna hradila 3 pojistné událostí: č. 2013604734 u Petra K. (pojistné plnění za nemoc - hospitalizaci), č. 2013604735 u Moniky K. (pojistné plnění - úmrtí, repatriace) a č. 2013604736 u Kláry K. (pojistné plnění - úmrtí, repatriace).
Kdyby soud našel nějaký motiv k zabití kvůli pojistkám, bylo by to v rozsudku.

(09. 03. 2018 13:50)

20Ciara:satanas:Pripad "Kramni" se stava Legendou. Zaradi se mezi nikdy nevyjasnena umrti .Nikdy se nevysvetli tak, abyto presvedcilo kazdeho a "nasel se "Vrah" vsemi akceptovatelny.. Jedna "Legenda" navic nikdy neuskodi..Atak k Otylii Vranske, vrahu Mrazkovi, Kajinkovi pribyde legenda dalsi,"pripad Kramni"..Ne Kramny nebo Kramna, ale "Pripad Kramni"..CO nechapu, proc porad sedi a bruci ta cast legendy aniz byse prokazalo ze se nejedna o legendu ale o vraha..K politovani narod ktery bez legend a hrdinu nevyzije.

(09. 03. 2018 13:44)

20Ciara:eiva:Stojí za zopakování faktů, které lynčující banda PK těžko nese Kdo se bojí přezkumu důkazů, nemá čisté svědomí, lže a mystifikuje. Je naprosto trestuhodné ZFALŠOVAT KLÍČOVÝ DŮKAZ - snímek o wave-syndromu na srdcích, GRAFICKY HO UPRAVOVAT a označit jednou jménem MONIKY a otočený zvětšený výřez jménem KLÁRKY. Kdyby mělo jít o ilustraci, nebyla by ve spise označena jmény pitvaných. Také v případě, že šlo o chybu-omyl, jak vypověděli Smatanová a Dokoupil při vyšetřování na policii, měli tedy předložit správné snímky, jenže není jak omyl napravit, protože originály snímků žádný wave-syndrom nevykazují stejně jako pitevní vzorky, které proto museli protiprávně ukrývat. Nové znalecké posudky experta na myokard a dalších odborníků proud odborně vyvrátily a jsou ve shodě s posudkem p. Matlacha a Fargaše a eg. patologa, kteří se přiklánějí se k otravě. Otrava byla testovaná jen na některé látky, NIKDY nebyla dělaná na žádné biologické toxiny z bakterií nebo mikrobů.

(09. 03. 2018 13:42)

19Ciara:Vy vsichni tady ten pripad tady jiste nevyresite!

Kauza Petr Kramny zrejme skonci u Mezinarodniho Soudu a bude z toho mezinarodni ostuda,to je cele

(09. 03. 2018 13:37)

19Ciara:fakt.fakt:Shrnutí pochybností, proč nelze věřit posudku o smrti el. proudem. Ostravští fušeři udělali spoustu chyb:
1) při pitvě těl nenašli příčinu smrti - viz video z pitvy, teprve až za půl roku od pitvy vymysleli proud podle fotek
2) prohlásili, že nedodané žaludky a další orgány neměly na jejich pitvu vliv
3) nemají žádné odborné znalosti ani zkušenosti s prokázáním proudu na srdci, fibrilaci nepoznají a zaměňují důkaz o proudu s přirozenými posmrtnými změnami
4) dokonce se ani nedokážou odborně terminologicky vyjadřovat, neprovedou správnou fotodokumentaci ani odběr vzorků
5) teprve za 2 a půl roku od pitvy přišli s novým klíčovým důkazem o proudu wavesyndromem na srdcích, do té doby neexistoval, zázrakem se objevil jak falešné eso, až když znalci obhajoby proud zpochybnili, tj až 5.11. 2015 vložením do spisu upraveného jednoho pochybného snímku
6) zfalšovali důkazy tak, že jeden upravený snímek srdce je jednou označen jménem Moniky a podruhé zvětšený a otočený výřez jménem Krárky
7) jejich zmanipulované fotodokumentaci neuvěřila ani státní zástupkyně Večeřovská od odvolacího soudu a žádala vysvětlení a přezkum zpochybněných důkazů!!!!
8) podvodník Vorel revizi neprovedl, vzorky nezkoumal, lhal u soudu, kryl falšování, šel ovlivňovat soudce NS, který to sám nahlásí a nakonec zbaběle protiprávně ukrýval vzorky v Budějovicích, dokud nezasáhl ministr spravedlnosti
9) po roce na policii ostravští fušeři přiznali svou chybu ve fotodokumentaci špatným založením ve složkách. Tato jejich chyba v důkazech nebyla až doposud napravena, ač ji měl Vorel odhalit.a prošla 3 soudy bez prověření.
10) testy na biologické toxiny nebyly prováděné, byly prováděné jen na vyjmenované nejběžnější jedy a drogy, tudíž otrava nebyla nikdy vyloučena!
-------------------------------
Tyto manipulace prošly 3 soudy. Nové posudky, vyvracející či na 100 % vylučující proud a potvrzují, že kauza byla zmanipulovaná a Kramný sedí neprávem!

(09. 03. 2018 13:33)

12Ciara:Prave mlada rodina,ktera nema dostatek financi na to,ze kdyby se prihodil uraz,nebo smrtelna nehoda nekteremu z clenu rodiny,tak by to byl pro ne tam neresitelny problem..tomu se rika proziravost
Pokud si pamatuji,tak pan Kramny ani do Egypta na dovolenou jet nechtel..

(08. 03. 2018 07:13)

12Ciara:KAZDY rozumne uvazujici clovek,pokud vyjizdi za hranice vlasti a to uz pracovne,tak i na dovolenou,se snazi,co nejkvalitneji zajisistit po strance zdravotniho pojisteni.To znamena,ze se k zakladnimu pojisteni jeste pripojistuji..pokud jede na dovolenou rodina,je opravdu velmi rozumne si sjednat pojisteni,pro pripad,ze by se stala nehoda a ten clovek v zahranici zemrel/do pravni nehoda,utopil se atd./

(08. 03. 2018 07:10)

11Ciara:To neni jen o vaze cloveka,jestli prezije..nepises,jestli se jednalo u tech dvou take o otravu? predpokladam tedy,ze ano
To uz hraji i jine faktory..zdravi cloveka,zdravi a kondice jeho vnitrnich organu,jestli byl kurak,pil alkohol,mel velice tezkou fyzickou praci..urcite vis jjuso,ze u takoveho cloveka muze v jeho zivote probehnout infarkt myokardu i nekolikrat a nepozna to nikdo az ten clovek zemre,tak se zjisti,ze ma na srdci jizvy od prodelanych infarktu.
Nemuze se posuzovat stokilovy chlap zdravy,nekurak se stokilovym chlapem,ktery mohl byt takto zdravotne jiz omezen..to je jen ma spekulace abych to mohla vysvetlit,proc prezil chlapec a otec zemrel
Jeste reaguji na to,ze ta Monika byla anorekticka,zrejme ji ze sebe udelala proto,ze chtela byt modelkou,jak jsem cetla?..doufam jen,ze nepodavala te male nic k tomu aby ta ztratila vahu? Nebo jsem take cetla,ze i s dcerou mela nejake podobne umysly?

(08. 03. 2018 07:04)

11Ciara:Eivva:ciara ahoj. Buď ÚS nařídí rovnou nové řízení, nebo bude podaná obnova řízení obhájkyní, to už potvrdil st. zástupce, že nové posudky takovým důvodem k obnově jsou a informoval podle zákona Kramného. Ale o obnově musí rozhodnout soud. Trvá to dlouho, ale jsem přesvědčená, že Kramný bude nakonec volný. V nejhorším případě ho pustí z důvodu plichty, soud nebude mít nikdy dost důkazů k odsouzení a v pochybnostech ve prospěch obviněného, tak se nejsnáze zbaví zodpovědnosti, že soudil podle falešných důkazů. Chce to klid a víru v dobro, lynčující banda mele nesmysly z posledních sil.

(08. 03. 2018 07:02)

10Ciara:eiva:Stojí za zopakování faktů, které lynčující banda PK těžko nese Kdo se bojí přezkumu důkazů, nemá čisté svědomí, lže a mystifikuje. Je naprosto trestuhodné ZFALŠOVAT KLÍČOVÝ DŮKAZ - snímek o wave-syndromu na srdcích, GRAFICKY HO UPRAVOVAT a označit jednou jménem MONIKY a otočený zvětšený výřez jménem KLÁRKY. Kdyby mělo jít o ilustraci, nebyla by ve spise označena jmény pitvaných. Také v případě, že šlo o chybu-omyl, jak vypověděli Smatanová a Dokoupil při vyšetřování na policii, měli tedy předložit správné snímky, jenže není jak omyl napravit, protože originály snímků žádný wave-syndrom nevykazují stejně jako pitevní vzorky, které proto museli protiprávně ukrývat. Nové znalecké posudky experta na myokard a dalších odborníků proud odborně vyvrátily a jsou ve shodě s posudkem p. Matlacha a Fargaše a eg. patologa, kteří se přiklánějí se k otravě. Otrava byla testovaná jen na některé látky, NIKDY nebyla dělaná na žádné biologické toxiny z bakterií nebo mikrobů.

(08. 03. 2018 06:57)

zamysIete:Ciara jsme na novém článku
http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-pripad-petr-kramny/528421/poslechnete-si-takhle-volal-kr amny-na-pojistovnu-ze-mu-zemrela-manzelka-a-dcera.html

(06. 03. 2018 15:58)

Ciara227:dajka123: jeste k tomu Tvemu Aspikovi..nedelej z neho nemohouciho a nemysliciho
tvora..je videt,ze o tomto tematu pises jen aby jsi neco napsala ovsem nevis o
nem vubec nic! On vi jak by MEL reagovat a jak reaguji jini lide,jen on neumi dat

najevo sve emoce tak,aby to vypadalo zcela prirozene prakticky jen napodobuje a
pro ostatni to vyzni hrane a umele,to je cele..verim,ze jak prijde cas,tak pana
Petra Kramneho vysetri specialista psychiatr na Autismus a Ty i ostatni dostane
jasnou odpoved

(06. 03. 2018 14:23)

dajka123:ciaro, že ty myslíš autistu v italštině? Tak s tím souhlasím, vrah měl auto zjevně byl i řidič jinak by si ho asi nekupoval.

(23. 03. 2018 07:15)

Ciara226:Jolanda..na vysvetlenou: vis,ja jsem se snazila v tech mych ,,spekulacich a teoriich'' stale to kombinovat tak,aby nemusela byt vrazedkyni pani Monika Kramna.At byla jaka byla,ale pokud by neco takoveho provedla,hralo tam spousta faktoru,ke kterym jsem prihlizela/a ted jsme vlastne u toho,jak se melo i u soudu uvazovat o Petru Kramnem/,to jakou tezkou praci musela ona delat,zacala si brat na pomoc leky a antidepresiva a dostavala se cim dal vice do kruhu zavislosti,ze ktere neni vetsinou uz cesta zpet!Do posledni chvile jsem hledala bud mezi personalem a nebo myslela na nestastnou nahodu.Je to smutne..ale ten pan Ondrej Hoppner vedel moc dobre o cem pise v te knize a presne oznacil vinika cele tragedie rodiny Kramne!

(06. 03. 2018 13:08)

Ciara224:Jolanda..ahoj,po vcerejsim cteni toho,co jsi mi poslala,napisu toto:

Pro me tam byly nove tri veci a myslim,ze to jsou tri ZASADNI veci v pripadu Petra Kramneho,pan Heppner udelal opravdu dobrou praci v Egypte
Ta PRAZDNA lahvicka od laku na nehty je opravdu fascinujici zalezitost!!
Opravdu si nedovedu predstavit,aby ta lahvicka po tom laku zustala uplne prazdna,to ani prece nejde!! Verim,ze udelali expertizu,co v ni skutecne bylo?
Druha vec..to ze pan Kramny pil jen vodu a zena s dcerou tu Coca Colu a ze jeho zena ho nutila at pije take tu Colu,dokonce mu tu Colu prilevala do te jeho vody!
Za treti,ze pani Kramna Monika se rozesla pred odjezdem na dovolenou do Egypta se svym milencem! Vypada to opravdu na to,ze se ji zbortil ten jeji pomyslny vybajeny svet,ktery chtela zit a ona konecne pochopila,ze tak to nikdy nebude!

(06. 03. 2018 12:45)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy