23. říjen 2019
Svátek slaví Teodor, zítra Nina
DISKUSE K ČLÁNKU

nazornavec:Někdo krade logo, někdo miliony. Já jsem pro první možnost. Na rozdíl od třiceti procent českých voličů.

(10. 04. 2018 18:34)

smartboys1:radar666: Ty tady se mnou diskutejes slusnou formou a navic je mi jasne,ze jsi v naprostem prehledu o veci a vis o cem pises.
Ja bych rada naposledy zareagovala k tomuto tematu a bude to spise takove me vysvetleni,jak ja jsem ten obsah clanku pojala.Nebylo mym zamerem do toho vubec tahat momentalni politicke deni,bylo mi ale jasne,ze ostatni to tak pojmout,jelikoz se jedna o politika.
Takze..od kapely Elan mam ,,vryty''pod kuzi jejich JEDEN song a cela jejich tvorba mi je velmi blizka.
Toho pana s dredy jsem zaregistrovala,kdyz jeste byl na svem uplnem zacatku sve politicke kariery a byla jsem presvedcena,ze se o nem bude jeste slyset.
Tato situace,ktera se stala..urcite za tim nestoji muj ,,oblibenec'',ale nekdo z jeho tymu.
Patentovat si sve logo je prakticky,,maly business'',kdo se lapi,ten plati
Stalo se,ale stale muze zvitezit zdravy rozum a mohou s toho mit uzitek obe strany,jen je treba pouvazovat.
Transparentnost označuje v politice požadavek na průhledné a veřejně přístupné jednání ze strany státu.
Průhledné čili transparentní je pro pohled to, co nezakrývá,to je cele

(04. 02. 2018 15:02)

ivanak:Piráti šli do voleb s autobusem,jak vidí tu spravedlnost,tam měli Babi­še,So­botku,­Neča­se s manžel­kou,tr­afikan­ty a OKD.....Kde pak je ta jejich snaha dát vše do pořádku?Teď tam pěkně dřepí za sto litrů,řvou pouze proti Babišovi a ostatní je jim fuk.Dokonce se ještě dali do spolku s Kalouskem.Tak jestli chtěli toto jejich voliči,tak to jsou opravdu skromní.Ty urvali svoje mladé voliče na legalizaci marjánky a to je vše.

(04. 02. 2018 13:48)

nazornavec:Jsem mladý, jsem volič, nehulím. Někde vám ta teorie vázne.

(10. 04. 2018 18:29)

ellenic:Už jen ten název strany "Piráti" konkrétně u mne nevzbuzuje žádnou důvěru , a chování a účes jejich předsedy vůbec ne. U mne by prošla jedině strana "Jánošíci", kdy by bohatým brali a chudým dávali .

(04. 02. 2018 13:14)

sandokan500:ELÁNI.držím Vám pěsti.Doufám,že to dotáhnete ke zdárnému konci!

(04. 02. 2018 10:22)

radar666:Jak můžete něco podobného napsat ! Vždyť přece Piráti jsou u nás jedinou " transparentní " stranou,která mluví jen pravdu. Ano,ale jenom tu svou pravdu ! Ostatní jsou jen bolševické a oligarchní kecy ! Takže volně přeloženo,tak nějak po pirátsku,i krádež je v jejich podání transparentní ! Doufám ,že to Eláni se svou žalobou dotáhnou do úspěšného konce a ukousnou kousek z peněz Pirátů ,co si nahrabali při volbách . Transparentnost přece musí zvítězit nad hamižností !

(04. 02. 2018 10:11)

moiaza:Co čekat od Bartošových fetek.

(04. 02. 2018 08:41)

mikimaus321:Na soudy se vykašlete dejte tomu feťákovi raději přes tlamu

(04. 02. 2018 08:11)

smartboys:mikimaus321; To je tak,ten chytry pan s dredama na hlave o tom dokaze verejne mluvit,Ty sedis pod anonymnim nickem zahaleny v dymu a o ohanis se slovem ,,fetak''
Obdivuji na nem tu silu a odhodlani nic nememit,zadne,jsem ted politik musim vypadat seriozne,jako vsichni ostatni,oholim hlavu,vsak vlasy rychle dorostou.
Nezaradil se do siku vsech tech stejne seriozne vypadajicich.On zustal sam sebou,on vi kdo je a tim take zustane...na rozdil velke vetsiny,kteri tady toto nedokazou a zustavaji v davu

(04. 02. 2018 08:58)

mikimaus321:Tak proč se alespoň neomluví,použil cizí logo a neustále se vykrucuje,jen potvrzuje aroganci

(04. 02. 2018 09:42)

smartboys:Skupina Elan,co tady vysilujete..s tim Vasim elanem? to je slovo pouzivane
---------------------------------------------------------------

kazdodenne a kymkoliv..co to zavadite Vy srandisti,ja si vytisknu na tricko Elan..no a co? Kazdemu soudnemu cloveku je to Vase pocinani smesne a jakmile Vas vidi v plne ,,parade'',je jasne odkud vitr vane neni se zac omlouvat ani zadne jine postihy nehrozi..ti mladi a neskutecne chytri hosi Vas ubiji argumenty..a toho s dredama mam od zacatku rada,je mi suma fuk,jestli on ma zelene vlasy,holou hlavu,nebo dredy..pro me je ,,interesting'' co on v ni ma ceka ty mlade chytrouse jeste hodne boju proti vetrnym mlynum..ale oni jsou mladi a cas nehraje proti nim Good Luck!

(03. 02. 2018 21:35)

bjuno:Tady vůbec nejde o SLOVO elán ale o to logo, o grafické zpracování, jestli to nechápeš tak jsi trubka. Hlavně že ti tajtrlíci zhulení mají plno keců o morálce a pak sprostě ukradou logo....

(04. 02. 2018 06:49)

smartboys:bjuno; Dekuji Ti za Tve proskoleni,co vystihuje slovo LOGO zna snad uz osmilete dite Ja jsem umyslne to slovo neuzila..je to psano s nadsazkou a ironicky.
Jelikoz mam za to, ze tem pantatum nikdo jejich LOGO neukradl,oni se snazi vytezit z te situace maximum.
Meli by se toho chytit recesisti a natisknou tricek s tim jejich LOGEM a jen na nem meco maleho pozmenit..ovsem to uz by zase delali zadarmo reklamu tem panum.Je to od nich velika saskarna

(04. 02. 2018 08:32)

bakalala: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(03. 02. 2018 21:19)

kradu:co jinýho čekat od fetáku

(03. 02. 2018 19:50)

ivoadler:Piráti mají o právu jen přibližnou představu. Elán udělá dobře, když to dá soudu.

(03. 02. 2018 16:25)

reposlava: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(03. 02. 2018 16:18)

jarda304:Piráti = zloději nebo loupežníci. Mají to i v názvu.

(03. 02. 2018 16:12)

mirkazam:Piráti se vecpali do vlády,zinkasovali miliony...o to hlavně šlo,a jinak nám pan Bartoš předvádí na hlavě svoje trapné dredy...,zanadává na Babiše,a to je asi tak vše,co zatím s velkým humbukem předvedli.

(04. 02. 2018 12:09)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy