16. červenec 2018
Svátek slaví Luboš, zítra Martina
DISKUSE K ČLÁNKU

flora:https://www.finance.cz/500618-volebni-komise/

Tady to je jasně napsané. A kdo se do komise jednou dostane, navždy se tam pro další volby drží jako klíště. A jedná se i o celé rodiny. Takže co ? Jděte se vycpat, vy co byste jen chtěli hrabat, brečet a nic nedělat .

(03. 02. 2018 11:10)

buban:O5 další blábol od vás.Něco si někde přečtete a hned máte jasno.U nás máme 4 volební okrsky a ve všech 4 byly v obsazení volebních komisí oproti podzimním volbám provedeny docela podstatné změny.Vám asi velmi vadí,že jste ve volební komisi nikdy nebyl/a,že?

(03. 02. 2018 15:30)

105105:No a kdo vás nutí tam trávit čas, vždyť se o to perete, měli jste smůlu, že byly dvojité, to je dobrovolné, nebo vás nškdo nutil?

(03. 02. 2018 09:17)

xxxx666:Tak proč to sakra dělají,tohle je přesně český problém,remcá,ale udělá to a pak nikdo nemá potřebu měnit to co funguje.přidat,proč,vždyt se vždycky najdedebil co to udělá tak co a kecy no na ty jsme zvyklí.Tak si kurva nestěžujte nikdo vás nenutí dělat jim šaška s pistolí u hlavy.

(03. 02. 2018 07:16)

victor1:Ta *** ve videu řve,že jí to bolí.Měli té swini rovnou uřezat palici.A jestli má ten komisař málo,tak ať to nedělá a může jít do fabriky udělat šichtu navíc.

(02. 02. 2018 21:53)

buban:Jen bych ještě ráda dodala,že nadpis článku je,jako v plesku vždy,velmi zavádějící.Komisař-autor výzvy nezuřil,jen napsal petici ke zvážení.V našem okrsku ji podepsali nejen členové komisí,ale i voliči,kteří viděli,s čím se občas potýkáme.

(02. 02. 2018 19:53)

buban:Pro všechny zapšklé přispěvatele do zdejší diskuze:v případě členů komise se nejedná o rodinu starosty-každá polit.strana do komise vysílá svého zástupce.Ano,dostaneme 1 teplé jídlo,ale ty chlebíčky a buchty si tam nosíme sami.

(02. 02. 2018 19:30)

1917:Pro vlastence "Flora"
Velice by mne zajímalo kolik toho pro vlast již udělal tento "vlastenec"? Pokud si myslí, že je to hodně tak proč si tam také nešel sám, za tak vynikající plat a nebo v jeho případě zadarmo, sednout? To asi raději seděl u píva a rozdával ty svoje moudra!

(02. 02. 2018 16:17)

flora:Nepodsouvej mě nic. Volební komise tam sedí za odměnu. Za odměnu.
Víš jaký je rozdíl mezi odměnou a mzdou nebo platem ?? Jestli chceš brigádu, jdi do třeba Kaufu vybalovat zboží. Tam asi sedět v klídku a pohodě nebudeš. Navíc myslím víc že jak 70/hod.nedostaneš.Jestli chceš plat nech se tam zaměstanat třeba u kasy . Tam asi také víc jak 100/hod nedostaneš.

(02. 02. 2018 16:51)

buban:Neplkejte zde na netu naprosto planě o něčem, o čem nic nevíte.Nechte se do volební komise kooptovat-a pak pište moudra.O tom,že přijde agresor s dvojkou v žíle,o tom,že s volební schránkou jdete do DPS,o tom,že ve volební urně jsou zvlášť obálky a lístky,či sprosťárny.

(02. 02. 2018 19:37)

flora:Nežvaň nesmysly ! Ty asi budseš jeden z těch co čeká na pečené holuby .
Zapoměl jsi současně na refundaci mzdy na svém řádném pracovišti, pokud pracuješ nebo jsi OSVČ.Vím víc než si myslíš, a kdo neví (jako třeba ty), můžeš si dopnit vědomosti. Nakonec nemusel jsi se hlásit ne ?

https://www.finance.cz/500618-volebni-komise/

(03. 02. 2018 11:07)

buban:Nesmysly žvaníte vy-nejspíš jedna z těch,která se do volební komise drala a nedodrala.U nás do volebních komisí chodí lidé,kteří neuplatňují refundaci mzdy,ale si čas,ve volební komisi strávený,nadpracují.Druhou část vašeho příspěvku radši nebudu komentovat.

(03. 02. 2018 15:24)

flora:Spočítejte si kolik lidí přijde k volbám. Nyní to bylo vyjímečně hodně. Ale když je volebních komisařů téřměř 74,5 tisíce, odškrtne takový jeden v průměru 50 jmen voličů za dva dny. Pak pět až osm lidí spočítá obálky, lísty a zapíše do formuláře . To není žádná dřina, větší dřina asi je sedět tam planě hodiny, jíst chlebíčky pít kafe a chodit kouřit. U nás si stěžovali, že za první den mají 500 za druhý jen 200. Tak tomu článku moc nerozumím. 72,- na hodinu je normální brigádnický plat.Pravda je , že o sezení v komisi je vždycky velký zájem. Pokud jsou vlastenci měli by to dělat zadarmo. Pokud ne, tak ať si najdou výnosnější brigádu, nikdo je přeci nenutí.

(02. 02. 2018 13:50)

kapturek: na co si hrajou ? vidim to u voleb v nasi obci, chodi tam ti nejvetsi vyje.banci na penize kteri by nemeli problem za par tisicovek nechat po prvnim volebnim dnu nechat nekoho at si pomeni hlasy jak potrebuje, proc tam ten chytrak leze kdyz mu jsou prachy a obcerstveni malo ?

(02. 02. 2018 13:05)

agfor:Tak 11 Kč na hodinu je mu za dřepění u stolu málo ? Za to dřou jiní 12 hodin u pásu. A ještě něco, za totáče dostala volební komise párek, rohlík a kafe, když chtěl někdo víc, musel si to zaplatit.

(02. 02. 2018 11:56)

bac-bum-bac:jsem pro: nepřidávat.

(02. 02. 2018 11:00)

hasickajana:jsem pro povinnou účast těchto situace neznalých křiklounů v komisi

(02. 02. 2018 12:43)

najka:....po revoluci jsem několikrát v komisi byla, jelikož dřivější členové z éry komunistické, byli chvíli v opozici. V poslední volebních dobách si členství v komiích uzurpují rodinní příslušníci starosty a pracovníků obec. úřadu. Alespoň v naší obci by nebyl problém obsadit několik volebních komisí, pokud by jim to bylo umožněno!!!

(02. 02. 2018 10:23)

maarcy:To můžu potvrdit - o místa ve volebních komisích je přímo rvačka, střídají se v nich celé rodiny pracovníků obce. Jako bývalý zaměstnanec obce jsem 2x ve volební komisi byla a bohatě mi to stačilo - při "losování" kdo bude předseda komise jsem si "to" vylosovala a hned mě upozornila paní zapisovatelka, že předseda bude její dcera, protože letos nedostala stipendium... A za dva dny v komisi jsem dostala 1600 Kč, takže 11 Kč na hodinu je blbost - i s časem mimo "otevírací" doby to vyšlo kolem 100.

(02. 02. 2018 13:09)

alex0800:Politika i volby jsou věcí národní hrdosti a cti..
.
Kdyby jsme měli politické funkce jakožto prestižní neplacené, pouze pro vlastence a zastánce českého národa, vypadal by stát i národ zcela jinak!!
.
.
Jen díky hrabivosti, propagandě a hlouposti máme stát po skoro třiceti letech "kapitalismu a demokracie" ROZKRADENÝ A V PODSTATĚ PRODANÝ SUDETTENLANDSMANCHAFTU, na čemž pomáhali potomci nazi kolaborantů se zabaveným majetkem roku 1947 Havel a Kníže, dále pak Fiala, majitel strýčka Bradyho a jiní zločinci a vlastizrádci!!

Holt polistopadová doba je plná blbů s nataženou dlaní, vrahů a jiné svoloče.. Vlastence v republice skoro nemožné najít.. Zato najít sebevražedného milovníka ilegálních zločinců dle mezinárodního práva (tzv migrantů), či 2,5milionu volitelů US loutky pod křídlem Kalouska a Křetínského, co mají notičky na likvidaci státu i národa....
.
Smutný pohled na republiku, kdysi plnou hrdinů a vlastenců.. Takto končí lidské sny v boji se zlem a světovým okultismem..

(02. 02. 2018 09:28)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy