15. listopad 2018
Svátek slaví Leopold, zítra Otmar
DISKUSE K ČLÁNKU

zdenka20:Kloubní výživa obsahuje ale taky kolagen, MSM, kyselinu hyaluronovou! Já už takové doplňky hodně let používám, jako prevenci, protože hodně sportuji. Je mi šedesát, sportuji každý den a s klouby ani zády nemám žádný problém! A když chceme být zdraví, musíme také něco investovat.

(19. 01. 2018 17:54)

sores:Můj ortoped mi řekl, nevyhazujte své peníze za žádné potravinové doplňky! Je to lež jako věž a velký nesmysl, používejte selský rozum !!! A ti lidé co tomu věří je pouhé placebo!!! Na to by měl být zákon a dávat pokuty, že je to klamání zákazníka !!!

(19. 01. 2018 17:22)

draco17:kdysi mi můj doktor řekl...všechny tyhle ksindly jsou akorát byznys,je to stejné jako by jsi si namlel šutry všech druhů na prach a sežral je,akorát si tím zasereš organismus......to samé platí s tzv.vitamíny v tabletách!!!!je to placebo a blbci lidi za to dávají majlant..!!!

(19. 01. 2018 16:59)

SafarovaMili:1500 mg a 800mg? To by dotycny musel mit radnou artrozu a mel by se jit lecit a ne kupovat doplnky stravy, ktere maji pomahat artroze predejit. Redakce Blesku zase vymysli pekne blbosti.

(19. 01. 2018 09:52)

corel:Ba jo, je to pravda o tom vyšším dávkování,jinak to nemá smysl užívat. Tablety obsahují malé množství účinné látky a proto pro našeho psa kupuji na klouby skoro kilovou pikslu pro koně v prášku Alavis, kde je větší koncentrace látek při nižším dávkování. Tablety se pro psa nevyplatily, to by měl na měsíc asi za 500, ale piksla za 800 Kč nám vydrží roky. A můžou to prý i lidi, akorát je to hořké s jablečným pektinem pro ty koně. Psovi to dám do žrádla a nic nenamítá.

(19. 01. 2018 14:23)

Dnešní horoskopy