8. prosinec 2019
Svátek slaví Květoslava, zítra Vratislav
DISKUSE K ČLÁNKU

iFender:Drahose nikdy(never) volit nemohu a nebudu.Jak je to s jeho "cistou vestou?" Pripada mi ,ze je porad nezkuseny, vydeseny a nejisty viz.TV interview.Konecne i ty jeho "lezodo***ske nazory " me vadi.Tak tedy "Go Zeman go"!!1

(15. 01. 2018 09:22)

-FBI-: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(15. 01. 2018 09:01)

salto:Zajímavé je rozložení voličů: Celá ČR - samozřejmě mimo Prahu - chce Zemana a sluníčkáři s kavárnou piští jako podsvinčata. Po kampani Antibabiš tady máme kampaň Antizeman. Ať druhé kolo dopadne jakkoliv, vítěz by měl být respektován a ne že se na něj bude plivat celých pět let jako na Zemana, alespoň tak si vysvětluji pojem demokracie. Ovšem sluníčka a kavárna mají zřejmě patent na tu "pravou demokracii". Když to shrnu, tak Praha bude radit a poučovat zbytek ČR co je správné

(15. 01. 2018 08:39)

petrmetr: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(15. 01. 2018 08:22)

carmin: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(15. 01. 2018 08:18)

jardavozembouch:Mně je srdečně uzádele, koho budou komedianti volit. Ti zvolí (nebo ŘEKNOU, že zvolí) každého, od koho uvidí nějakou korunu. Opět propaganda Mrakouše, o kterém ti komedianti v podstatě nic nevědí. Já budu volit jistotu a ne uprděnost na EU, která nám málem zakázala i syrečky. Kromě toho zatím dostáváme ropu z Ruska, pokud nám utnou kohoutky, tak Mrakoušovi milovaní Emeričani a Bruselkopr.delisté nám určitě nebudou vozit ropu v barelech na dvoukolácích. Uhlazený vzhled, pečlivě učesaná přehazovačka ještě nejsou zárukou kvality. Ten člověk nemá svůj názor, ale celou dobu reje do Zemana a teď už pěkně povyrostl. K volbám jsem chodit nechtěl, ale už kvůli tomu, aby ten vlezdopr.delkista měl menší šanci vyhrát, tam opět půjdu. Za dalších 5 let se snad najde důstojný nástupce současného prezidenta a ne těch 8 hastrmanů.

(15. 01. 2018 08:11)

jardavozembouch:Vy asi neumíte s počítačem, že? Jinak, kdybyste si vygoogloval pana Trošku, tak zjistíte, že pochází ze Strakonic a Jižní Čechy jsou od Moravy krapet daleko. Takže soudím, že váš kandidát je Mrakouš.

(15. 01. 2018 08:14)

carmin: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(15. 01. 2018 08:21)

mirkazam:Tak ta Hrachovcová je normální kráva,a teď je z ní ještě ,,veršotepka "...

(15. 01. 2018 09:22)

iFender:Presne, fanaticti pseudo - demokrate se ozyvaji.Velci demokrate! Beda vam jesltli prohrajeme a bude zvolen nekdo jiny.To vam nedarujem to bude Medialni teror!To se spojime TV,R­ozhla­s,No­viny,­Prager Cafe,­"UMEL­CI",Ha­vloi­di,Vzd­elan­ci(pro­toze Zemanovi volici jsou primitivni tvoro­ve,ne­rozum­ni..­..) "At zije demo­kraci­e!!!!­...a­le ta nase"!

(15. 01. 2018 09:32)

kajman1: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(15. 01. 2018 06:38)

kajman1: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(15. 01. 2018 06:35)

prochaskanamoste:co jiného se od šmejdů komediantských dalo čekat! Pan Troška je u mne slušný člověk a taky má v hlavě rozum. Geislerce,Janků, Machálkové, Bočance,Morávkové i té praštěné Kačeně, co si začla říkat Kaira, jejich volbu přeju a taky jim ze srdce přeju,aby si potom, když bude jejich miláček zvolen, užily - s utečenci, jen ať si je vezmou do svých vil a užijí si samci, jak řekla Žilková. Stejně jsou to všechno chtivky.

(14. 01. 2018 22:03)

flesch2z:Jo a za ru želé volbu ji popřejte hodně zdraví.
Já žádné téhle sereblitě už nikdy nic nepopřeji, nic. Nas.rat do kapuce!

(14. 01. 2018 21:40)

flesch2z:opr: Jo a za tu želé volbu jim popřejte hodně zdraví.

(14. 01. 2018 21:42)

zkzkz:Vítače volí jen dementi!!!

(14. 01. 2018 20:15)

soda:mazden.. .

(14. 01. 2018 19:31)

soda:Co jsou za celebrity Moravkova, Rosak, Klus, podle jmena blbka Kaira, takovejch "celebrit"chodi, takovej by jeden by na...l kbelik, kdyby se snažil tak dva

(14. 01. 2018 19:24)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy