12. prosinec 2019
Svátek slaví Simona, zítra Lucie
DISKUSE K ČLÁNKU

flora:Je velký rodíl mít poradce na tříbení názorů a mít poradce, protože sám nevím co mám dělat a ničemu nerozumí. A pak manažersky odkývat to, co chtějí poradci.Což je Drahošův případ

(15. 01. 2018 12:30)

brugal:Názory nemůžeme porovnat,protože Zeman odmítá duel s proti­kandi­dátem­.Leda,­že by zase kecal a k tomu duelu došlo.Co myslíš,bude Zeman držet slovo nebo zase "změní názor"?

(15. 01. 2018 12:44)

laskava:Ale pan Zeman žádný duel neodmítá, naopak ho s chutí přijímá. Budu se dívat, jak si Drahoš povede, myslím, že bude bžunda. Třeba se i některé "celebrity" hluboce zamyslí a i když to nepřiznají, zvolí Zemana.

(15. 01. 2018 15:50)

dlabanec: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(15. 01. 2018 12:05)

prorock:dlabanec oÖdkud jste proboha vylezl. Primitiv.

(18. 01. 2018 00:53)

2pejsek2:Havloidní umělci, kteří budou volit Drahoše, to je hnus. To jsou vlez***kové. Už dříve byly názory, třeba Basiková, že když bude zvolený Zeman, že emigruje. Tak co tu ta chátra ještě pořád dělá? Jsou to zmetkové.

(15. 01. 2018 11:59)

Lisa99:Ani se nedivim:jelikož komunismus v srdcích národa stále nevymrel. .

(17. 01. 2018 09:03)

vlcice55:Snad si nikdo nemůže myslet, že rozhodování mezi zbylými kandidáty je o tomhle !Napadá mė když vidím některé spoluobčany jak by lezli Bruselu až někam, že kdybychom zůstali Rakousko-Uhersko uměli by tu vsichni německy a nikdo by z nas nedělal smetiště Evropy a v samém důsledku by to
vyšlo na stejno!😉Vždyť o čem si rozhodujeme sami!Jen prostě nechci minimálně v dohledné době euro a vyčlenit pokojík pro přistěhovalce. Ti co chtějí volit pana Drahoše už mohou začít. Termín vyklízení vám Brusel nenařídí nebo možná ano ale tam platíme z našich daní jiné machry komisaře a verdikty například rozhodnutí jestli je máslo máslo, nebo jestli brigádník který jede do Španělska na sběr jablek musí mít krém s ochranným faktorem, protože není zvyklý na místní slunce no a co teprve tuzemak rum!!! Na to musíme mít poslance machra,čert by se v tom vyznal Nedělám si z toho legraci,je mi spíš smutno z toho kam az jsme to od kličů z Václavaku dovedli.A to jsem chodila pravidelně chrastit! Takže nejsem komouš,nikdy jsem nebyla, ale za mě Pan Zeman ne srdcem ale hlavou Nakonec bych dodala že při volbě prezidenta je nejlepší nejít ani doprava ani doleva ale ROVNĚ!
1

(19. 01. 2018 01:12)

nick55:Vítače čmoudů, bezpáteřní korouhvičku v rukou našeptávačů v čele s Kalousem, vítače černé svoloče, která bude u nás pobírat dávky - vítače, který je podepsaný na pátém řádku vpravo - určitě NE !!!!!
http­://www­.vyz­vaved­cu.cz/

(15. 01. 2018 11:41)

dajka123:Nazorná ukázka hlupáků, kteří si neumí otevřít noviny aby zjistili, že vítačka Merkel tam má přes 600tis přistěhovalců, těch "jaderných fyziků, docentů, inženýrů, doktorů...."😆 o kterých nám říkají a všichni tam pobírají akorát sociální dávky. Děkuji za takové, máme dost svých nepřizpůsobivých.😨

(15. 01. 2018 12:03)

dajka123:Baví mě hlášky hlupáků typu "je mi blízký svým chováním, vzděláním a elegancí" "zvolíme si NĚCO nového a důstojného" naše Anči už teď o něm mluví jako o věci. Každý zmiňuje jeho inteligenci, důstojnost. Tu ztratil už dávno. Kór když se mu po pár frťanech rozváže jazyk a vystoupí na povrch jeho pravdové podřadné, nevychované, nedůstojně JÁ.

(15. 01. 2018 11:14)

repelos: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(15. 01. 2018 10:54)

-FBI-: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(15. 01. 2018 10:50)

bac-bum-bac: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(15. 01. 2018 10:30)

repelos: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(15. 01. 2018 10:28)

laskava:Myslíte si, že herci a zpěváci, kteří potřebují role kvůli penězům řeknou až na výjimky něco jiného? Praha je v rukou "sluníčkářů" a kšef je kšeft. Já jim prostě nevěřím.

(15. 01. 2018 10:27)

11karel11:Budu volit toho, kdo hájí zájmy naší země. V této době není důležité jestli tam bude ten či onen, Ale jde o všechno. Jde o zamoření této země černými migranty a jde hlavně o naše děti

(15. 01. 2018 10:20)

Gemmy:Pan prezident Zeman je již dost zkušený v této naší politice,a proto ví, proč hájit zájmy naší země, a lidu.Zaplať Pán Bůh, že propadli gauneři Topolánek a Horáček.Pan Drahoš je jistě slušný člověk, ale to pro vládnutí nestačí. Kromě pana Hynka a Hanniga,to byla ostuda národu. Pan Hynek by byl lepší prezident, než Drahoš. To ukázala debata po volbách, jak byl slušný a nad věcí. Mně tam moc, a moc, chyběl pan Strop­nický,­minis­tr.V případě nemoci pana prezidenta Zemana, bych přála vládnutí panu Stropnickému.Kromě toho, že má zkušenosti i se zahraniční politikou,je pro mne po panu Zemanovi přijatelný jenom on.A nebo pan Hynek.Pan Drahoš ať se nadále věnuje té své vědě a sbírá ocenění.

(15. 01. 2018 09:44)

xsedmikraska:Ano, Stropnický, anebo Švejnar. To bych pak radostně vybírala.

(15. 01. 2018 10:18)

1917:Pražská kavárna opět nezklamala. Jediná vada na kráse je ta, že Praha nepatří do republiky a proto by měla být izolována, nejlépe zdí jako USA-Mexiko a potom by si mohla žít jak by chtěla ale ZA SVÉ, zdůrazňuji ZA SVÉ! Je jen otázka kolik dnů by ty netáhla vydržely než by, jak kdysi prohlásila pí.Chytilová, která díky Bohu k nim nepatřila, zdechly!!!! A Ti vidláci, jak je ta banda pohrdavě nazývá, by si konečně oddechli!

(15. 01. 2018 09:26)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy