23. leden 2020
Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena
DISKUSE K ČLÁNKU

c3rb3r0s:Co je špatnýho na tom používat postižený lidi pro naše pobavení? Je to jediná užitečná věc ke který jsou, ve všech ostatních případech jsou jen plýtvání kalhotami.

(24. 08. 2010 21:51)

mrum:Z Tvého pohledu jistě ano, protože nepochopíš hudbu Beethovena ani fyziku Stephena Hawkinga.

(24. 08. 2010 23:30)

ellora_danen:jsou prostě jedna velká zhovadilost. Otázkou zůstává, kam až jsou soutěžící a diváci ochotni zajít. Skvěle tuhle myšlenku zpracoval Stephen King v knize Dlouhý pochod - doporučuji...

(24. 08. 2010 15:47)

zirafa:ti lidé se do té šou, předpokládám, přihlásili sami.....asi to jako zvrhlost necítí, na rozdíl od většiny z nás.....a o jejich důvodech můžeme akorát spekulovat.... asi peníze... či možnost dokázat, že ačkoliv jsou jiní, patří do naší společnosti....

(24. 08. 2010 14:31)

anka:souhlas....ale nerekla bych, ze by jim slo o jen o penize......mozna chteji jen nastavit zrcadlo ostatnim.....kdyz je nechate povidat.....casto zjistite, ze to jsou krasni lide.....oni tu svoji vadu na krase ani nevni­maji­....pr­otoze si na zvykli - ale pohledy a chovani druzich jim to trebas denne pripo­mina­ji..­....tak­ze cil souteze muze byt, ze ostatni je budou vnimat v jinem svetle..........jinak se priznam, ze ja tv nesleduji vubec uz nekolik let.....a nijak mi to nechybi....

(24. 08. 2010 15:44)

zirafa:... anka, já se přiznám bez mučení, že televizi sleduju.... ale vybírám si....

(24. 08. 2010 16:38)

e.44:Já si taky vybírám a reality show jsem zavrhla už dávno.
A v tom ostatním souhlasím s ankou. Lidé by měli ty postižené nebo znetvořené lidi poznat blíž a nesoudit jenom podle zevnějšku. Krásná slupka kolikrát skrývá shnilé jádro a ta nevzhledná poklad. Ale nejsem si jistá, jestli je k takovému poznávání reality show tou správnou příležitostí.

(24. 08. 2010 17:21)

baronessa:jak tak sleduju úroveň pořadů, do roka to tady máme s bombastickou reklamu u nás.

(24. 08. 2010 12:03)

yetinek:je to hnus­....­....­....­....­..

(24. 08. 2010 13:05)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy