23. leden 2018
Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena
DISKUSE K ČLÁNKU


repelos:VÍTE, CO NÁM VZKAZUJE AMERICKÝ PREZIDENT DONALD TRUMP PŘES OCEÁN?
Zapomeňte na falešný humanismus a politickou korektnost!
Probuďte se! Jde vám o život.! Buďte důslední!
Každého imáma, který u vás v Evropě káže násilí, okamžitě zavřete, anebo ho pošlete k nám na Guantanámo. Každého ilegálního imigranta, který nedoloží, že je ve své zemi politicky pronásledován, pošlete rychle zpátky.
Každého ilegála, který se jen trochu proviní proti pořádku hostitelské země zavřete do sběrného tábora, a až jich bude na plné letadlo, tak je naložte a vyložte v jejich poušti.
Na Sicílii vybudujte velké záchytné tábory a nikoho nepouštějte dál do Evropy. Až je to tam omrzí, oni se ještě rádi vrátí zpátky.
Do Evropy vypusťte jen stoprocentně prověřené osoby. Nemáš pas, ale máš drahý mobil? Tak šup zpátky do Afriky. Nedokážeš do dvou let složit zkoušku z lokálního jazyka? Neumíš si najít práci? Šup fofrem zpátky.
Spáchal tvůj syn a nebo vnuk teroristický čin a nebo se o něj pokusil? Marš domů s celou rodinou. Měl si ho lépe vychovat.
Nejste ochotni odložit svoje šátky a přijmout naši evropskou kulturu? Nelíbí se vám u nás? Chcete si vytvořit ty vaše „no go“ zóny? Klidně, vytvořte si je, ale u vás doma, třeba v Libyjské poušti.
Nechcete se asimilovat, ale chcete si podržet si vaši kulturu, vaše náboženství a vaše zákony? Šariju? Klidně, ale vás doma. Evropa není a nemůže být pro každého.
Máš stejný názor?
Tak to přepošli dalším užívatelům internetu!

(12. 01. 2018 11:05)

kajineknahrad:Je tu ještě jiný debil, který volí 7?

(12. 01. 2018 09:42)

repelos:Zvolit Topola-to by byl gól.Světový tisk by okamžitě otiskl na přední straně jak pochoduje u Berlusconiho mezi nahejma ku.rva.ma se vztyčeným ocasem, a lidi se po.se.rou smíchy.

Kdepak Zátopek,Čáslavská ,Lendl,Švejk a jiní. všechno slabota.

TOPOLÁNEK A JEHO ČU.RÁ.K TO BY BYLO HALÓ.

(12. 01. 2018 11:07)

paralenka:No dyť, jak jinde v diskuzi padlo, byl by nejlepší prezidentem ... ču*rá*ků právě Tupol.

(12. 01. 2018 11:33)

dlabanec:Zeman je jasná jednička pro slučné voliče, rodiny, děti, vnoučata kteří zde nechtěji mít hordy muslimských zločincu,vrahu,zloděju, Kalouska, křiváky Farskýho,Gazdíka,starou vydru Němcovou a největší zlo vítače uprchlíku,chaosu,drog piráty!!!

(12. 01. 2018 09:33)

5vceskychnastole:Kanálem.

(12. 01. 2018 09:37)

sandokan500:Drahoš,Topolánek,Horáček,hilsler,Fišer již plavou v kanalizaci.A Miloš Zeman půjde na hrad.

(12. 01. 2018 09:19)

mamama:Já jsem taky všechny lístky roztrhala ihned po obdržení a nechala 7 a hurá k volbám. Ostatní jsem dala k letákům a jde se do sběru.

(12. 01. 2018 00:28)

paralenka:To není vtipné, to je ubohé, když si každý nýmand dovolí se chlubit dehonestací současné hlavy státu! A vy to ještě zveřejňujete? Takže já vás zklamu, bez fotek a humbuku jsem vyhodila osm lístků do koše, ten se sedmičkou v sobotu umístím, kam patří, do volební urny. Tak se z toho třeba podělejte, troubové, co Zemanovi nesaháte ani po kotník jeho bolavé haksny!

(11. 01. 2018 23:21)

Dnešní horoskopy