22. říjen 2018
Svátek slaví Sabina, zítra Teodor
DISKUSE K ČLÁNKU


flora:Média ve Velké Británii, která má EU už plné zuby , favorizují Zemana. Češi pracující ve VB(věkové složení, ani druh povolání bohužel uvedeno není, ale asi to bude česká elita ) prý ale favorizují z 50% Drahoše.
Zajímavý průzkum

(27. 01. 2018 10:08)

repelos: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(27. 01. 2018 10:03)

georg7: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(27. 01. 2018 10:01)

4552:Nastrčenec Drahoš už jen jeho pohled s křivým koutkem hodně napoví.Je to sebestředný blbec,přesně takového ta sebranka Horáčkovců,odeesáků,fráterníků a různých individuí potřebuje aby mohla dál zahnívat na korytech.Tento já já a zase já Drahoš je tragikomická figurka bez vlastního názoru bez znalostí zvolením tohoto člověka by nastala mezinárodní ostuda až by se začal projevovat.Muj názor je že se uplně pomátl v 70 letech než natáhne brka má dojem že je osvícený a vyvolený reprezentovat náš národ.Já bych mu doporučila aby se umyl studenou vodou a šel si zatrénovat stahování králíků protože toto by mu šlo.

(27. 01. 2018 09:57)

reqoslava: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(27. 01. 2018 09:06)

1912:Neinformovaný občan ani netuší, odkud se objeví kandidát na prezidenta. I když je to navenek slušný člověk, pracuje jako akademik, tak to chce velmi zpozornit. Pro boj o hrad v ČR dosadili také Jiřího Drahoše, vědce, ale také - člena České asociace Římského klubu /CoR/ ……. a co to je, ten Římský klub? - Zednářské společenství, ovládané západní „Černou šlechtou“ a velmi bohatými 13 iluminátskými rodinami z USA, jak uvádí Michael Morris v knize „Co nesmíte vědět“ - díl 1.Členem této organizace je Jiří Drahoš. Nedivme se, že právě od něho vyšla v roce 2015 petice, abychom přijímali tyto ilegální uprchlíky. Je zajímavé, že ze se v Německu uvažovalo o kandidátovi na prezidenta taky ze stejné skupiny. I v Rakousku si zednáře dosadili na trůn. V Německu Merkelová je v Atlantik-Brucke, kde se to zednáři jen hemží a její hvězda vylétla vzhůru po návštěvě mocných Bilderbergů. Hollande je rovněž v jedné přední francouzské zednářské lóži. Nedávno v Holandsku vyhrál ten "správný"kandidát a také "správná" multikultikulti strana. Oni to mají "hoši" všude pod kontrolou a mají své kádry připravené na cokoliv a kdekoliv. Takže Jiří Drahoši, média budou stále na vaší straně, s tím musíme počítat.

(14. 01. 2018 19:34)

georg7: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(27. 01. 2018 10:07)

georg7: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(27. 01. 2018 10:03)

pizzaoo:V roce 2013 sem volil pana Zemana. Přiznám se že v posledních měsících se mi trošku zprotivil svou abnormální podporou Andreje Babiše. O tom koho podpořím v letošní prezidentské volbě sem hodně dlouho přemýšlel. Jednu chvíli sem byl dokonce rozhodnutý podpořit kohokoliv proti panu Zemanovi. Nejvíc sem uvažoval o volbě pana Horáčka, Drahoše nebo Topolánka. Pečlivě sem všechny kandidáty studoval a těsně na poslední chvíli jen pár dnů před volbou sem se vrátil zpět k panu Zemanovi a v pátek sem mu ve volební místnosti dal svůj hlas. Proč? Pan Horáček začal vše velmi přehrávat a působil teatrálně a neupřímně a navíc jeho nenávist k Zemanovi je až přehnaná, Drahoš se ukázal jako čím dál úlisnější člověk bez názoru a Topolánek je kapitola sama pro sebe, jeho volební motto mi bylo vcelku sympatické ale bohužel u něj stále převažují negativa z minulosti. Další kandidáti byli nevýrazní a stejně úplně bez šance. Takže mi z toho vyšel jasně pan Zeman. A v dnešních dnech a především po včerejšku jeho volby absolutně nelituju a sem na sebe hrdý za to že sem ho volil. Jedině pan Zeman je totiž tím správným prezidentem a člověkem na svém místě a snad sem mu to že sem o něm na chvíli zapochyboval dostatečně vykompenzoval tím že sem mu v pátek dal svůj hlas. Naopak Drahoše už bych dnes nevolil ani v tom nejhorším snu - ten se teď teprve pořádně odkopal, člověk ohebný a absolutně bez vlastního názoru, bude pouhá loutka Kalouska, Fialy a spol. která se jim na hradě hodí a všechno jim odkýve. To už bych přál vítězství víc i tomu Horáčkovi pokud má Zeman prohrát, ten aspoň měl jasný názor a vizi ale Drahoš ji nemá, vyhraje li tak to bude opravdu hodně špatná volba a velký průšvih pro budoucnost ČR. A nejhorší na tom je že pokud vyhraje tak to bude jen proto aby nevyhrál Zeman a ne proto, že je tak dobrý protože on nesahá prezidentu Zemanovi ani po paty nejen v politice ale ani v humoru, snaží se být vtipný a přitom je jen neuvěřitelně trapný a škrobený. Hlasy vypadlých se budou snažit s

(14. 01. 2018 10:13)

flora:Vidím, že jsi zodpovědný, přemýšlivý volič. Stačilo si ale pohldat, kdo za Drahošem stojí a kdo jej de facto navrhl. Oficiálně se uvádí "navržen občankou", což je hodně zavádějící.
Mě zajímá, jakou podubu případě zvolí na známkách
Když Drahoš mluví, ze ro otisk rétoriky a dikce aparátčíka 70 let. Podobou byl kopie Husáka. Nyní zhubl a když mu sundáš brýle, je jak Heydrich (trochu při těle a zestárlý,což naštěstí pro Čechy nestihl )
Taková docela vražedná kombice u Marionety , u níž manipulátoři, což je oficiálná název vodiče loutky, umí dobře tahat za špagátky
Rozhodl jsi se dobře.

(27. 01. 2018 10:21)

oxygene.p:Snad to vyhraje Zeman. Ten druhej , Drahoš , který je od pohledu deviant , to ani já si nedovedu představit. Mimoto , v soukromí má pověst pěknýho dacana.

(13. 01. 2018 18:31)

lunatic:Každého může přeci porazit tetka s kosou ;pročby měl tedy být jakýkoliv z kandidátů v tomto výjimkou ?

(11. 01. 2018 16:41)

Dnešní horoskopy