19. říjen 2018
Svátek slaví Michaela, zítra Vendelín
DISKUSE K ČLÁNKU

reposlava: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(12. 01. 2018 10:18)

5vceskychnastole: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(12. 01. 2018 01:34)

luder:Miloš Zeman jako prezident
konečně spojil většinu české společnosti včetně civilizovaných cizinců do vlasteneckého bloku, který odmítá afroislámskou invazi, jadernou válku v Evropě, stupidní politiku sankcí proti Rusku a všemožnou další bruselskou hloupost a totalitu, počínaje odzbrojováním bezúhonných občanů, kteří mají právo se bránit v době ohrožení. Tuto občanskou většinu oddělil od poskoků cizáckých zájmů, což jsou reprezentanti pražské havlérky, kterým vlast smrdí, protinárodní, protibělošské, protikřesťanské a proticivilizační politické neziskovky složené z povalečských parazitů, zkorumpovaní politici, nájemní sprosťáčci na sociálních sítích, sexuálně frustrované feministky, kterým nemytý primitiv voní jasmínem, vyčpělé herečky, zakyslí režiséři a komedianti upadající v zapomenutí, a proto stižení zlobnou a sprostou agresivitou!

(11. 01. 2018 14:02)

zkratik:twl,ty předvooolební spoty jsou k popukáníJak to všichni odříkávajjak básničku

Talmanová-jdu do toho s Mirkem

...."Žádné ženě to, co se teď děje, nepřeju. Zakázala jsem ukazovat v kampani našeho syna, nebyla jsem nadšená z toho, že musím odpovídat na otázky v bulvárech... Ale moc mu držím pěsti. Je to silný chlap, mám v něm oporu a měla by v něm oporu i celá země", říká o mně moje žena Lucie Talmanová. Přátelé, téměř se rdím!...

(11. 01. 2018 12:02)

repelos: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(11. 01. 2018 11:46)

kajman1: Volim Zemana a jsem na to hrdý! To je jedna naše zase .po všech těch havloochlastech .

(11. 01. 2018 11:02)

kajman1: Volim Zemana @no kdyby neprošel volim Hany na to je Můj druhý favorit!

(11. 01. 2018 10:59)

(11. 01. 2018 10:10)

rego: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(11. 01. 2018 10:23)

janadruhou: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(11. 01. 2018 09:09)

(11. 01. 2018 11:53)

balika:S humorem jde všechno líp. Pan Zeman opět ve funkci.

(11. 01. 2018 10:53)

hrdadaxo:pan ZEMAN je hanbou ČR a jej obyvateľov ktorých si nesmierne vážim, ako môžete mať takého OŽRANA v čele štátu, ešte si eštebaka a zlodeja urobte premierom a môžete to zabaliť ako my v našej slonenskej gubernii

(11. 01. 2018 09:09)

(11. 01. 2018 10:17)

pepen.: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(11. 01. 2018 09:36)

santikxauz:Zbytečné dohady,pan Zeman bude opět našim nejlepším prezidentem od vzniku republiky.

(11. 01. 2018 08:59)

rego: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(11. 01. 2018 10:20)

1912:Předmět: To by byl prezident

Toto je nebetyčné hovado TOPOLÁNEK a největší ze všech politických zlodějů--je vlastníkem 5 solárních elektráren, každá v hodnotě 35-60 milionů korun..

kde na to vzal, ani jako poslanec, ani jako premier není schopen takovou částku vydělat a to se neví , co on vlastně všechno vlastní, on byl

ve všech vládách, které intezivně rozkrádaly, tunelovaly a rozprodávali za pár flinců zlato státní ekonomiky, tak až se jim podařilo udělat ze státu

montovnu evropy a světový Klodyke....to je výsledkem oné privatizece Klause st. posvěcené USA a barbarů z EU......nikdo, nikdy již nevolte ODS

je to strana největších prolhanců a zlodějů , vedle ČSSD, KDU-ČSL, TOP 09, STAN a novodobých farizejů Pirátů.....

(11. 01. 2018 08:50)

VincenzoMakaluzo: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(11. 01. 2018 08:39)

luder:Tyhle kecy Zemanovi neublíží, kuršlusmajster, 11. 1. 2018 8:16:29
Jako prezident má v dnešní době pro nás cenu jako pro Rusy Putin.Potřebujeme prezidenta vlastence který bude hájit zájmy národa a nedovolí aby se z naší země stalo odkladiště přebytečných občanů z přelidněných zemí .Jestli si dá občas štamprli slivovice tak to není důvod že by nebyl schopen zastávat tento úřad..Když srovnáte třeba abstinenta Trumpa jak hloupě kecá a naparuje se před Severní Koreou že ji zničí s moudrosti Zemana tak je to zřejmé .Korejci poznali že by je Američani nejraději vymazali z mapy tak se nejspíše sjednotí a budou požadovat odchod americké armády což je jediné rozumné řešení

(11. 01. 2018 08:31)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy