Neděle 27. září 2020
Svátek slaví Jonáš, zítra je Den české státnosti / Václav
Zataženo, déšť 10°C
DISKUSE K ČLÁNKU

haidarabad:Jo jo,je to tak, Bílá už vypadá jako její matka.Čas nezastavíš, to má sice nastavený vlasy, brejle aby nebyly vidět ty šílený oči, drahý hadry - a je to všechno zbytečný, je to už středněvěká paní, nic jinýho.Marně ze sebe dělá diblíka.

(23. 08. 2010 20:37)

setug:Kratochvíl je hezký chlapec, po mamince P. babůrkové.

(23. 08. 2010 16:44)

mujboze:....smutek jde z toho předstíranýho veselíčka-divadélka naší partičky - tentokrát ne politický ale gofově zábavný...

...stačí parNoidní fotečka vobímaní, pubertální milenci milenek, prázdno v očích zrcadlící prázdnotu v kebulích, šaškové a šaškovaní, partyšky, zanáčky a plevel míchanej s moťovskýho charaktery....a člověk si řekne - kurňa, tolik očividný prostituce před sebou samým, do kamery a nalhávání zdání, že být ani současným hostinským v poseli Srdíška, mám vás tolik ráda, bejt v posteli floridy partišky ba ani drahým bourákem Korna by jednomu bylo špatně před svým zrcadlem....

...na druhý straně? Proč ne?
...člověk prostituční se večer doma tiše vyblije - a ráno zas nahodí masku - dyť chlebodárců se stejným charakterem jako luksusní trojkolka-Janeček je naštěstí taky dost a dost

...a vůpně nakonec - kolik se nás se taky neprostituje 8.5 hodiny nakačky u pásu nebo v sámošce, denno-denně, 20 dní dovča a základní plat 12 tisíc kaček ??

Bože Můj
na nebesích,
je to tam dole psina

(23. 08. 2010 13:55)

zirafa:tak mě napadlo, božíčku, že ačkoliv dobře tepeš všechno to negativní, proč neudělat jednou vyjímku a napsat něco v pozitivním duchu?

(23. 08. 2010 16:08)

mujboze:milá žirafko,
dokonce sem udělal dvě vyjímky najednou - koukni mý poslední dva vodstavce
je v tom skrytej a hlubokej pozitivní smysl

(23. 08. 2010 17:30)

bijecsocek:Coje to "vodstavec" ? Nemůžeš psát česky ty boží kopyto? Na Moravě ti nerozumíme...

(23. 08. 2010 17:36)

mujboze:Milý Socko bijcu

(23. 08. 2010 18:02)

ganzanie: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(23. 08. 2010 18:20)

matyldamatylda:Zajímavé
někteří Moraváci rozumíme dobře

(23. 08. 2010 19:12)

zirafa:božíčku, tak ti nevím čím to, ale ten skrytej pozitivní smysl mi nějak uniká.... buď jsi ho skryl tak dobře, že mým zrakům zůstává ukryt, nebo je to hořká ironie..... mně naopak ty odstavce připadají tak bezútěšně a tragicky ze života, až jsem skoro slzu zamáčkla......

(23. 08. 2010 18:18)

mujboze:Ale dneska u Krampola ses, milá žirafo, zas řehtala, tak bych řek, mám to u tebe 1 :1.

(23. 08. 2010 18:29)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy