20. říjen 2018
Svátek slaví Vendelín, zítra Brigita
DISKUSE K ČLÁNKU


dobry-clovek:Miloš Zeman. Jediný člověk v pozici prezidenta, který je nejlepší prezident co kdy ČR měla a bude mit! Kvalita jeho charakteru je neoblomná, je chytrý, není samolibá drzka jako ten ostatní povl a zárukou cti a poctivosti a né ta svoloč Tupounlanek, PEDOFIL StB Darmoš anebo Horáček veksl! Slušný lid volí a bude volit jednoznačneho viteze našeho prezidenta p. Zemana
Postižené HOVADO tatazdenekk,socan68,rego, zdenekk atd. atd.
Přeji ti a to nejen já potrate z mu-tanta do roku 2018 jen a jen ZKLAMÁNÍ, ZÁVIST, BEZMOC, DEPRESE, BÍDU, NEMOCE, VYCHCÍPANÍ FAMILIE, RAKOVINU A DLOOOOUHÉ BOLESTIVÉ CHCÍPÁNÍ Vlastně půlku už máš kryple
A toto stejné preji kretenum z TOP09, ODS, ČSSD všem co tento stát rozkradli a rozkrádájí dál! WOO -DOO je velmocny mistr a vyzkoušený..

(04. 01. 2018 11:11)

Samo:Miloš Zeman není v žádném případě dobrý člověk. Když pominu, že je alkoholik, tak nemohu pominout, že je to zlý a mstivý člověk, který nevynechá žádnou příležitost, aby se pomstil každému, kdo ho někdy zkritizoval a naopak podaroval státním vyznamenáním bezvýznamné rádoumělce, kteří mu jak se říká lezli do ...... A také nemohu pominout to, že jako premiér prodal velké české banky do zahraničí za symbolickou hodnotu, že prodal ruský dluh z dob SSSR čítající 3,6 miliard USD za 22 miliard Kč neznámé ruské agentuře, která byla určitě pro tuto transakci založena Kremlem pod vedením Putina jako prezidenta Ruska. Pak má ještě na triku prodej Mostecké uhelné jejím manažerům za peníze vyvedené z MUS spolu s miliardami uloženými ve švýcarské bance, ke kterým se pak neznali ani majitelé MUS a ani ČR. Dále jeho vláda umožnila svým zákonem vznik Exekutorské komory, která pak fungovala jako stát ve státě a svými exekucemi udělali ze statisíců občanů ČR chudáky a bezdomovce. Takový to je dobrý člověk.

(04. 01. 2018 19:16)

modern: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(04. 01. 2018 10:23)

radar666:Spíš než obhajovat neschopného vyšetřovatele,by měl pan ředitel vysvětlit únik informací z obsahu OLAFu! Jak je možné ,že strůjce všeho zla Kalousek, se veřejně chlubí tím ,že zná obsah dopisu.Kam až sahají jeho dlouhé mafiánské prsty! To by mělo pana ředitele zajímat ,odkud unikly informace z dopisu jehož obsah by mělo znát zatím jen pár úředníků a je neveřejný! To by ovšem nesměl být sám řízen justiční mafií !

(04. 01. 2018 10:03)

brugal:Obsah zprávy znají všichni už delší dobu,na té zprávě není nic tajného.Teď jen všichni čekají na Babišovu nabídku "držhubného".Třeba si Andrej nakonec Kalouska dokáže také koupit a ty ho tu budeš za pár týdnů obdivovat.

(04. 01. 2018 10:15)

zdenekk: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(04. 01. 2018 10:08)

mislivec:Bureš na Sabinov!!!

(04. 01. 2018 09:40)

trkic:A co ten odposlech Rittigova advokáta,kde se zajímá jestli nebyl zadržen vyšetřovatel čapího hnízda,kterého údajně potřebují k dokončení akce?

(04. 01. 2018 09:28)

ad-ga:Novinářka Jana Lorencová :
"Já jsem slyšela (jestli je to pravda netuším) že Čapí hnízdo byla zřícenina koupená za cca 30 mil. Kč a že dnes má účetní hodnotu přes 800mil."
Předmět: : Selský rozum, aneb proč z nás dělají politici stále a dokola jen blbce !
Když někdo (jako např. EU) nabízí dotaci investorům na některé projekty, tak pro zájemce stanoví jasné podmínky.
Jak to tedy vlastně je ?
Žadatel o dotaci (např. firma Čapí hnízdo) musí:
1. Požádat písemně na co dotaci žádá, a o jakou částku se jedná.
2. Musí splnit podmínky stanovené pro obdržení dotace.
3. Dotující to je - EU - prověří splnění podmínek a dotaci buď poskytne, nebo neposkytne.
4. Investor ( firma Čapí hnízdo) musí proinvestovat ze svých peněz zbývající částku pro výstavbu projektu, tedy cca 80-90% (dotace cca 10% - 20%).
5. Projekt- tedy výstavbu musí dokončit v určitém termínu.
Tak a nyní si vyhodnoťme z informací domácích - státních médií, výstavbu Čapího hnízda. Projekt byl úspěšně dokončen a slouží veřejnosti.
Dává práci 68 pracovníkům.
Zisk z provozu je odváděn v ČR do státního rozpočtu a za dobu provozu je odvod na daních vyšší než byla dotace 50 mil. Kč.
Při tom dotace byla poskytnuta z peněz EU, ne tedy ze státního rozpočtu ČR !
Pak se najde „slepičí ***ka“, která před volbama v ČR, běží do Bruselu, že s tou dotací asi nebude něco v pořádku - premiér B. Sobotka.
Vyvolá spolu s KDU-ČSL dokonce trestní stíhání proti úspěšnému podnikateli A. Babišovi.
Stěžovatel - B. Sobotka + celá ČSSD a KDU-ČSL, jsou jen neschopnými cokoliv vyprodukovat a jen závidí jinému úspěch.
Ale hodí se to právě před volbami do "PS", - zvláště po propadu ČSSD v krajských volbách ! Zblbnout a ovlivnit tak lidi – voliče a pak také i stádo tupých ovcí co ještě věří zpravodajství ČT-TV1/24, s jejími žlučovitými redaktory !
Aby to nebylo málo, ve stejné době kdy se před volbami mluví jen o Čapím hnízdě, jiný „umělec“ z KDU-ČSL - ministr Herman si nechá v dosluhujícím parlamentu schválit 450 mil. Kč n

(04. 01. 2018 09:09)

ad-ga:ministr Herman si nechá v dosluhujícím parlamentu schválit 450 mil. Kč na výkup prasečáku v Letech u Písku, od soukromé firmy a z peněz ze státního rozpočtu !
Ve stejném dni, kdy se tato informace objevila v televizi, vystoupí ministr financí s tím, že částka, pro výkup prasečáku, je dvojnásobně vyšší než je úřední odhad !
To znamená, že ze státního rozpočtu cca 225 mil. Kč půjde soukromé firmě navíc !
A o tom, kdo firmu vlastní a kam skutečně peníze navíc poputují se mlčí a nikoho to ani vůbec nezajímá !
Máme přece kauzu A. Babiš a s ním, jako trestně stíhaným, do nové vlády "přeci" nemůžeme jít, se Slovákem a bývalým agentem StB.
To jsou argumenty z ODS, TOP 09, STAN, Pirátů, a nyní i z nově vzniklého „demokratický blok“, z ODS, TOP 09, STAN,..., v režii M. Kalouska, člověka destruktivního, zatrpklého, z kterého padají jen řeči plné žluči !
Demokratický blok vznikl hlavně proto, že se bojí nové vlády s premiérem A Babišem, který se nezastaví před rozkrýváním korupce politiků z minulosti.
Až bublina kolem "Čapího hnízda" splaskne a trestní stíhaní bude zastaveno (což musí nastat), tak bude zajímavé sledovat jak se pak budou kroutit politici jako Bělobrádek, Zaorálek, Fiala, Farský, Kalousek, M. Pekarová-Adamová, M. Ženíšek, kníže Karl Schwarzenberg, a veleneschopná Mirka Němcová z ODS, a jak budou veřejnosti vysvětlovat své postoje k blokování nové vlády ve prospěch občanů ČR.
EU – v kauze dotace pro Čapí hnízdo ani nemůže rozhodnout jinak, než ve prospěch Čapího hnízda. Proč?
1. Musela by si příslušná komise přiznat, že neprovedla kontrolu žadatele a splnění podmínek.
2. Ale tu přece provedla a uznala splnění podmínek.
3. Přiznali by pracovníci komise EU že pochybili ? Asi těžko...
Tak jaký je vlastně problém ?
----------------------------------------------------------
Jen v boji o moc a křesla ve sněmovně. Přece za 100 000,-Kč/měsíc si pokecat ve sněmovně a za nic v opozici nezodpovídat, je mnohem jednodušší, než pracovat - a to i často špatn

(04. 01. 2018 09:12)

kacko:Uvedu jiný příklad. V Kozomíně postavila firma BOR spalovnu na komunální odpad uprostřed obytné zóny. Investice za cca 1 miliardu? Na výstavbu této zrůdy uprostřed obytné zóny dostala akciovka BOR s akciemi na doručitele registrovaných na Maltě, Kypru a Bahamách cca 70 milionovou dotaci. Spalovna stojí a stát bude (není v provozu) do té doby než se jím povede postavit a zprovoznit ještě větší zrůdu, halu na výrobu papíru v katastru obce Kozomín. https://hlasykozomina.blogspot.cz/2016/05/krajsky-soud-zrusil-stavebni-povoleni.html?spref=fb

Nikoho to nezajímá, nikdo nic nešetří. Mete se to pod koberec. Proč? Protože za výstavbu spalovny a papírny byla lobovat na veřejném zasedání občanů v Kozomíně bývalá poslankyně, dnes senátorka za ODS p. Vrecionová?
A co na to p. Holeček(STAN), starosta města Kralup, pod kterého příslušný stavební úřad spadá? Mlží, není přece možné, aby stavební úřad konal nezákonně. Čapí hnízdo je proti tomu procházka růžovou zahradou. Na rozdíl od spalovny a papírny nikomu neškodí a je v provozu.

(04. 01. 2018 09:14)

modern: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(04. 01. 2018 10:28)

kacko:Neobhajuji zlodějinu. Jenom bych byl rad, kdyby se měřilo všem stejně

(04. 01. 2018 11:20)

dlabanec: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(04. 01. 2018 08:52)

dlabanec: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(04. 01. 2018 08:10)

rego: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(04. 01. 2018 09:22)

zdenekk: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(04. 01. 2018 09:50)

kacko:Uvedu příklad. V Kozomíně postavila firma BOR spalovnu na komunální odpad uprostřed obytné zóny. Investice za cca 1 miliardu? Na výstavbu této zrůdy uprostřed obytné zóny dostala akciovka BOR s akciemi na doručitele registrovaných na Maltě, Kypru a Bahamách cca 70 milionovou dotaci. Spalovna stojí a stát bude (není v provozu) do té doby než se jím povede postavit a zprovoznit ještě větší zrůdu, halu na výrobu papíru v katastru obce Kozomín. https://hlasykozomina.blogspot.cz/2016/05/krajsky-soud-zrusil-stavebni-povoleni.html?spref=fb

Nikoho to nezajímá, nikdo nic nešetří. Mete se to pod koberec. Proč? Protože za výstavbu spalovny a papírny byla lobovat na veřejném zasedání občanů v Kozomíně bývalá poslankyně, dnes senátorka za ODS p. Vrecionová?
A co na to p. Holeček(STAN), starosta města Kralup, pod kterého příslušný stavební úřad spadá? Mlží, není přece možné, aby stavební úřad konal nezákonně. Čapí hnízdo je proti tomu procházka růžovou zahradou. Na rozdíl od spalovny a papírny nikomu neškodí a je v provozu.

(04. 01. 2018 09:05)

tomik007:AKO sa povie "UCZELOVKA" po cesku ?

(04. 01. 2018 07:38)

snehulak:Vyšetřování Čapího Hnízda se už dávno zdiskreditovalo samo. Jediný směr, kterým se má možnost vyšetřovatel ubírat, je spekulace, že Babiš se dopustil podvodu, protože vyvedl Hnízdo z Agrofertu, aby na něj mohl nový majitel posléze žádat o dotaci. Slabé, nemyslíte? Nebyl porušen jediný zákon ČR. Jelikož tihle psychopati jako zdenekk, jeho tata, INRI,poch.carmin a další o tomhle nevědí, nebo se tak tváří, mohou tu vykřikovat hesla, která s realitou nemají nic společného.

(04. 01. 2018 07:31)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy