18. prosinec 2017
Svátek slaví Miloslav, zítra Ester
DISKUSE K ČLÁNKU


-FBI-:Jak začala FALEŠNÁ revoluce? To se komouši STB dohodli, že ukončí svoji oficiální činnost, protože situace už byla neudržitelná a když by nepadli po dobrém, bylo by to po zlém. Proto zosnovali tyátr pod názvem "sametová revoluce" a jako křoví použili naivní DEBILNÍ studentíky, kterým vsugerovali, že revoluci spustili oni. Došlo jim ale, že ve vedení země by měl být někdo, kdo bude lehce ovladatelný,ZKORUMPOVATELNÝ, nebude chytrý, ale přes to všechno bude známý a v souvislosti s pádem komunismu i jakýmsi "hrdinou!". Z kupky ožralých disidentů spolupracovníku STB se nejvíce nabízel právě ožrala -práskač Havel a také to svůj účel splnilo. Sice jen na chvilku, ale splnilo. Ovčí stádo opěvovalo ožralého chartistu a jeho zvolení do čela státu a v pozadí se zatím formovaly šiky nenasytných lobistů, číšníků, kantýnských a veksláků, MEGAZLODĚJU , RADOBYPOLITIKU,RADOBYUMĚLCŮ..kteří v pravý čas rozpoznali, že se blíží doba, kdy bude platit plavidlo, že kdo urve nejvíc, ten vítězí. No a podle toho to také dopadlo. Máme demokracii, nevládnou komouši (jediné pozitivum), nefungují velké fabriky, stoupá schodek státního rozpočtu, zlodějům se vrací majetky, které sami nakradli, vraždí se pro dvacetikorunu, lidé se nenávidí, hrozí nám napadení islámisty, protože už nelezeme do zadku rusákům, ale lezeme do zadku nejzadluženější zemi světa, která vyvolává bojové šárvátky po celém světě a libuje si v násilí. Paradoxně kdo nechce pracovat tak nemusí, ale ti kdo pracují ho musí demokraticky živit a velcí lumpové a loupežníci jsou demokraticky nepotrestaní za svoje činy. To je demokracie po česku!HNUS-HNUS-HNUS!!

(11. 12. 2017 10:06)

vigis:Sen mocných:
prezident - Topolánek
předseda vlády - Dalík
šéf sněmovny - Janoušek
min.financí - Kalousek
min.vnitra - Langr
min.zdravot. - Rát
min.Obrany - Parkanová nebo Vondra
pro Sobotku a Fialu se taky něco najde (nějaká pozice kde nejde nic zkazit)
a na další koryta se najde dost všeho schopných
A všechny pozice budou dědičné a nebo půjdou koupit.

(10. 12. 2017 17:59)

balekjezivot:Jen do něj, dneska je to samej ožrala, topol a fíkus...

(06. 12. 2017 22:54)

PetoKovy:I když většina z nás na Topolánka zapomína, zrovna tak by mohl i Horáček. Jenže ten alespoň podává pádné argumenty, kdežto Topol je spíš rozzuřený.

(06. 12. 2017 22:46)

soudny-den:Dva megagauneři a megakriplové, chcipněte!

(06. 12. 2017 19:11)

VincenzoMakaluzo:Hóráček čů**ráček kádruje zasloužylýho čů**ráka.

(06. 12. 2017 18:34)

LCerny:Panu Horáčkovi fandím, je vidět, že ví o čem mluví. A nechápu, proč topolánek vůbec kandiduje po tom, co provedl v politice. Možná si myslí, že si ho lidé s někým spletou s těmi vousy.

(06. 12. 2017 17:48)

starypes:Ať jdou oba do pi*e!!!

(06. 12. 2017 17:22)

modern:Tyhle dva ocasové ať se klidně hádají třeba do soudného dne. Třeba nakonec Horáček vsadí na Topolánkovu italskou erekci a pojedou spolu starýmu Klausovi políbit zádel ...

(06. 12. 2017 17:14)

vagen:a bezpaterni flaska Vladimorovic Zemanovic na Hrade se smeje

(06. 12. 2017 17:01)

komin:zoufalci, co k tomu vic sdelit......

(06. 12. 2017 16:58)

tomik007:DETI POJDTE SE PODIVAT: k u r v y se perou !!!

(06. 12. 2017 16:02)

moiaza: Jeden veklslák, druhý korupčník. Topol pomlouvá Babiše a jeho bílý kůň sedí ve vězení. Mládenci, jen si dejte do těla. Jen demonstrujete zde své ubožáctví.

(06. 12. 2017 14:18)

reqoslava:Všechno se obrací k dobremu. Zloděj Kalousek grazl je na smetišti dějin ,pan Babiš premierem ,pan Zeman prezidentem ,což se dalo čekat,zlodějské strany TOP09,ČSSD,ODS,atd mimo...
zdenekk v Bohnicích
NENÍ TO PARÁDA???
JE

(06. 12. 2017 13:58)

brebta: absolutní souhlas,líp bych to nenapsala Franta15

(06. 12. 2017 11:49)

sores:A tenhle h.nů.j by chtěl vládnout Česku??? Jsou to paraziti národa hlavně Topolán korupční, touží jen po moci, prachů mají habaděj ale charitám a nemocným dětem nedají ani kačku,do.by.tek korupční

(06. 12. 2017 11:47)

franta15:Lidi, kdo nechcete aby nám sem EU poslala migranty a my je tady ještě museli hlídat aby nám neutekli do Německa apod.tak volte Zemana.Když bude mít víc jak 50 %, tak nebude další kolo voleb a všichni si oddychneme. Babiše znám osobně z obchodních vztahů skoro 30 let. Nám občanům nic neukradl a nebýt toho, že se stejně jako my nechtěl jenom dívat na to jak se u nás všechno víc jak 20 roků rozkrádalo, tak by do politiky nešel a jako chytrý člověk a schopný obchodník by na tom byl daleko líp a nemusel by si ničit zdraví tím, že Kalousek poštval všechny strany proti němu. Nebýt Prahy a ciziny tak by Kalousek teď už měl po imunitě, protože všichni ostatní občané ho mají dost už hodně roků. Poškodil tolik lidí, kteří na něho hned tak nezapomenou. A teď zase všechny převezl, není předseda strany, ale v PS bude mít další 4 roky pořád hlavní slovo. Někdo by ho měl zastavit!

(06. 12. 2017 11:47)

sichlhamr:Frantiku,frantiku,Babis to je ten dedecek Hribecek,ten se narodil do zlate kolibky,to bohatstvi zdedil po dedeckovi dratenikovi a ted uz jen rozdava chudemu,pracujicimu lidu.Dobrotivejsi a lepsi,byl uz jen soudruh Lenin,to byl dobrodej celeho sveta!

(06. 12. 2017 11:55)

sichlhamr:Ale soudruzi,to je prece normalni,jsou to konkurenti.Horsi by bylo,kdyby si mazali med kolem huby. Dulezite je vymest tu zdechlinu z hradu!

(06. 12. 2017 11:43)

franta15:Všechno by mělo být správně jinak.Merkelová neměla do Evropy pustit víc jak milion neidentif.migrantů,Sobotka neměl připustit to co mu navrhl zloduch Kalousek a zpochybnit dobrou práci své vlády tím,že rozjede kampaň o politické krizi u nás a dokonce vyhodí Babiše ze své vlády a připustí,že ČSSD hlasuje za jeho vydání,nezatočí s Bělobrádkem,který mu stále okopává kotníky i když církev dostala restituce/zatím nezdaněné,což je vrchol/a teď to nejdůležitější-kandidáti na prezidenta se hnusně strefují do Zemana a nedošlo jim,že právě tímto ho dostanou na Hrad.Tito lidi nemají zdravý rozum,toto by neudělala ani žádná"teta"z Horní-Dolní,kdyby chtěla být na Hradě.Je to stejné jako když všechny strany odmítly spolupracovat s vítězem voleb-Babišem.Velká chyba-chytrý Zeman by podpořil koalici Ano a ČSSD nebo dokonce i Ano a ODS A mohli bychom pokračovat tam,kde Babiš skončil,než ho Sobotka vyhodil.Takto jsme si udělali hroznou ostudu-nejen doma,ale hlavně v Evropě a nejen tam! Určité strany by byly ve vládě a nemuselo by je teď trápit to,že tam bude tajně třeba KSČM,mohli tomu zabránit.Za vším hledej Kalouska,který u nás udělal už tolik škod,že to nikdo ani nespočítá.A bude pokračovat dál,do té doby než mu někdo zařídí,že si půjde odpočinout do chládku.Vždyť on sám přihrával dotace "knížeti", jak naše,tak z EU a šlo o daleko víc peněz než u Babiše.Všichni to vědí,jenom policie o tom nechce nic neví.My občané jenom s hrůzou sledujeme co se to okolo nás děje?Sobotka se moc snažil, rozbil si manžeství,udělal spoustu dobré práce, jenom nemohl odolat Merkelové a diktátu EU.Kromě Zemana jedině Topolánek řekl,že jestli EU neochrání hranice EU tak si budeme muset chránit svoje hranice sami.V tom je se Zemanem zajedno.Všichni kandidáti na prezidenta,kteří se strefují naprosto nepřijatelně do Zemana mají jisté to,že právě z tohoto důvodu budou občané volit Zemana a ne JE.Ale to jim zřejmě nevadí a ztrapňují se při diskusích každý sám za sebe a lidi,snad u nás vyhraje zdravý rozum.

(06. 12. 2017 11:36)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy