18. prosinec 2017
Svátek slaví Miloslav, zítra Ester
DISKUSE K ČLÁNKU

sichlhamr:Dobytek,kdo by si chtel sahnout na tu vonilou hnatu!

(05. 12. 2017 17:57)

oldedek:Šahat Mýlovi na koleno... - nestal se dlouhodobým stykem a láskou k Putinovi náhodou gayem ?!?

(05. 12. 2017 12:35)

victor1:Miloš je šoumen a hlavně jistojistě opět náš budoucí prezident.Drahoš je blbec a připravuje si již výmluvy na své nezvolení,že za to budou moci cizí tajné služby,nepochybně ruské ne-li Putin osobně.A nějaký de*bil Doležel (nestr.) Miloše nemůže vůbec rozházet.Navíc,ti "nestranníci" mě také baví,nebot nikdo není nestranný,ti ukrutní blbci.

(03. 12. 2017 11:42)

sores:Kdyby byl p.Zeman v plním zdraví jak zmiňuje, tak by ho nemuseli podpírat a nemusel by mít hůl! Rozhodně to není zdraví člověk, vždyť sám neudělá ani krok! Ale jinak je to mimořádně vzdělaný a hlavně chytrý člověk,to se mu musí nechat a nepovyšuje se nad druhé a nebere úplatky jako jeho sebestředný předchůdce

(03. 12. 2017 11:22)

kukulin:Proč komouši nebyli vyloučeni z politiky, když nacisti byli po válce zakázáni. Je to stejná pakáž.Komunisty ovládané státy vždy propadaly politické despocii, ekonomické stagnaci a kulturnímu zaostávání. Pro prosazení své moci komunistické strany používají teroristické metody a podle nejvyšších odhadů se celosvětový počet jejich obětí může blížit až ke 100 milionům mrtvých.

(03. 12. 2017 10:02)

prycsnima: DOSTAL JSEM DOPIS OD CHARITY, ZDA NA VÁNOCE NECHCEME UPRCHLÍKA

NAPSAL JSEM JIM, ŽE SI TO MUSÍM ROZMYSLET, PROTOŽE DOTEĎ JSME VŽDYCKY MÍVALI KAPRA.

(03. 12. 2017 04:45)

poblijon:Doufám, že pan prezident letos opět vytáhne běžky a bude sjíždět nebezpečné kopce Vysočiny a všem škarohlídům zatne tipec!

(02. 12. 2017 13:52)

socan68:Ty si vopravdu poblijon. Von sotva stojí na nohou, ze tří stran ho hlídají bodyguardi, aby zabránili pádu a oni kvůli tobě ho budou přivazovat na lyže. Víš co jim v létě dalo práce, nacpat ho do gumového člunu a narafičit to tak, aby to vypadalo, že vesluje?

(02. 12. 2017 21:51)

poblijon:Pan prezident je v nejlepší formě, nikdy na tom nebyl líp. Jiní starci v jeho věku jezdí na vozíku.

(02. 12. 2017 22:05)

anka.:Poděkování České Televizi. Názor divačky na zpravodajství ČT.

Vážení, jistě skoro celý národ nesmírně zajímá, kdo se s kým rozvádí, co zase vyvádí Slováček, jak je to s Jágrem a jeho novou přítelkyní, jestli Doležalová konečně chytla nějakého milionáře, jestli je už starý Trávníček znovu otcem, jak moc se daří Borhyové konečně najít životní lásku, Jaké grimasy dělá Zeman a podrobný a zároveň peprný životopis missek....................... .

Ptám se : Koho to zajímá? Cožpak jsme ovce? Toto se dozvídáme z televizních stanic!!!

Co ale neuslyším z televize a co mě skutečně zajímá a pěkně štve je, proč mi vyjde kubík vody na 182,- Kč. Tzn. vodné + stočné cca 80,-Kč plus jakýsi paušál ve výši 1960,- Kč za loňský rok. Po dlouhém bádání jsem vyšla za blbce, který tomu nerozumí... Prý je to tím, že zdroje a distribuce vody vlastní zahraniční firma!

CHCI TÍMTO SDĚLENÍM PODĚKOVAT NAŠÍ VEŘEJNOPRÁVNÍ TELEVIZI A HLAVNĚ ČT 24. SICE SE NEDOZVÍM, KTERÝ BLB DOVOLIL PRODAT TAKOVOU STRATEGICKOU SUROVINU, JAKO JE VODA, ZAHRANIČNÍM FIRMÁM, ALE ZATO JSEM SKORO DENNĚ INFORMOVÁNA O TOM, CO DĚLÁ KIM ČONG UN!

Ať se ČT zeptá toho Kim Čong Una, když jsou s ním pořád ve spojení! Prakticky každý den redaktoři vědí, co dělá jeho teta, co jeho strýc, kam šel a co řekl, takže bude určitě znát i toho blba, co tady prodal tu vodu!!!

(02. 12. 2017 12:55)

rego:anka: Co sem taháš svoje kubíky atd.? Ty budeš VŽDY jen ta poslední a blbá kráva = napiš Zemanovi, ten ti to vysvětlí, píííčo!

(02. 12. 2017 13:40)

pepen.:Miloš Zeman to vystihuje naprosto přesně, novináři a redaktoři čt jsou žumpa.

(02. 12. 2017 13:14)

socan68:Milouše vystihuje přesně jedna věta ze hry Cimrmanů: Je to vůl.

(02. 12. 2017 22:02)

liberations: Za Zemana se ceska republika zacina izolovat vracime se do doby kdy par mocnych profituje. Viz severni korea. Je evidentni ze Zeman nastrci *** a necha se pichat od Putina.

(02. 12. 2017 12:16)

zdenekk:Koukám že se tu kdejaký degoš otírá o jméno Zdenek, volte slova opatrně soudruzi senilní senioři, já vám taky nenadávám vy bando hloupých uslintaných pitomců že ?

(02. 12. 2017 12:12)

rego:zdenekk:

(02. 12. 2017 13:42)

soudny-den:Pane Zemane narod vas miluje,až na pár zfanatizovaných debilu,které vy jistě mate u perdele si mužete byt jisty tím,že budete opet prezidentema že celá ČR stoji pevně za váma

(02. 12. 2017 11:33)

socan68:On už ale "prezidentema" nebude, jelito.

(02. 12. 2017 22:10)

tatazdenekk:Pane Ovare, národ by vás hladil, hladil, hladil až do úplného vyhlazení.

(02. 12. 2017 13:06)

pepen.:Máš naprostou pravdu, na diskuzi se najdou slovy pouze 4 dementi zastoupení jednou osobou a tou je chovanec z ústavu zdenekk.

(02. 12. 2017 11:40)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy