19. únor 2020
Svátek slaví Patrik, zítra Oldřich
DISKUSE K ČLÁNKU

ellenic:pro mne nepochopitelná slova. Co by chtěla, má zdravé dítě, možná je syn trochu hyperaktivnější a to je pro ni důvod nemít další dítě! Fakt směšné, možná jí nechybí peníze, ale spíše více pokory. Sama jsem měla komplikace před narozením dcery, porod sekcí a ihned, ale rozhodně jsem chtěla ještě další dítě. Takhle uvažovat jako ona, tak nemám dvě skvělé dcery, ale jen jednu .

(01. 12. 2017 15:41)

ptuja:Jde vidět že jste si všechny ten článek četly,tam nic takovyho co je řečeno v titulku není!! A hlavně že lidi mají čas číst tyhle blbosti!!! Já mám dítě ,je plánovaný a i když je hodná je to zahul jako prase , jde vidět že lidi nemají co jinýho na práci než číst tyhle ptakoviny!! A chtěla bych vidět jak vy vypadáte ,že soudíte druhý!!! Co když je nemocná a nemůže pribrat!?!?!? To už se tady nedočteme že!!

(01. 12. 2017 13:58)

sores:Děti mají být jedině plánované!!!!!! Vždyť si ho nemuseli dělat když jí teď ničí,tohle říci o svém děcku je tedy děsný. Jasně že při péči o dítě to nemůže být procházka růžovou zahradou!!

(01. 12. 2017 13:13)

spania:Kam dal Lukáš Hejlík oči to fakt nechápuTakovou vychrtlou,nehezkou a nevýraznou holku...Jo,je možné,že je to gay,co se pokouší žít se ženami,ale moc mu to nejde.I když on je svým stylem života taky divnej.

(01. 12. 2017 12:57)

mrdounberlusconi: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(01. 12. 2017 16:54)

tenerife:Moc pěkný chlapeček, má i hezké jméno Vojta.

(01. 12. 2017 12:48)

nicnezpravda:Ten Hejlík taky moc nejí..od pohledu další gay, který se pokouší žít se ženami..ovšem nemá ženu ale vyhublyho chlapce.. ale to mu vyhovuje

(01. 12. 2017 11:48)

nicnezpravda:Tyhle kecy anorektiček jsou jak přes kopírák další dítě nechce jelikož by v těhotenství přibrala jinak je vyhublá ne kvůli běhání kolem dítěte,prostě nejí..

(01. 12. 2017 11:43)

defakto:... ano , byla vždy štíhlá , ale ted vypadá podvyživeně ! Dítě dá zabrat , at začne pořádně jíst a taky spát . Pan Hejlík by měl víc pomáhat !

(01. 12. 2017 11:35)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy