13. červenec 2020
Svátek slaví Markéta, zítra Karolína
DISKUSE K ČLÁNKU

ma.hi:A Kohák? To je snad i pro ty hodně otrlý diváky něco hodně za hranou. Ten pán by neměl být v televizi ani v reklamě, ani jako dabér na tož jako herec.

(20. 11. 2017 00:09)

ma.hi:Lidi, nebuďte hloupí. Nedívejte se na stupidní pořady, nehodnoťte všechno bahno co nám telka Nova, Prima a spol nabízí. Ignorujte je a oni samy budou muset změnit svůj "repertoál". Nenechme si vnutit jejich líbivou programovou skladbu která vyhovuje jen jejích rozpočtu. Oni nenatočí nic kloudného, jen stupidní a slabomyslně soutěže a seriály z ateliérů. To je za málo peněz a oni si myslí že hloupej čecháček bude i za to vděčný. Ukaž me jim, že takto to nepůjde.

(20. 11. 2017 00:04)

1pravda1:Já jsem fandila Jitce Boho, byla skvělá, u Bereniky mě velmi zklamal Chaplin, kterého předváděla, fakt trapárna a odbyté. OVŠEM NEJHORŠÍ TRAPAS BYLA UNYLÁ MACHÁLKOVÁ, NETLESKALA, NEVSTÁVALA, NEDALO SE NA NI DÍVAT, A VILHELMOVÁ, KTERÁ PŘEHRÁVÁ I SEBE SAMU. Tato řada byla přesto nejslabší a je dobře, že už tvář nebude.

(19. 11. 2017 23:15)

hanecek: Když se díváte na hloupý pořad, nedivte se, že hloupě končí....

(19. 11. 2017 23:09)

skaara:Nechápu proč se tady všichni tak bouří - já jsem naprosto v klidu, protože "4. Tvář" dopadla přesně tak jak jsem předpokládala a ač jsem také moc fandila Anetě Krejčíkové, jsem teď věčná i za její postup do finále, protože mi bylo od určité doby jasné, že to vyhraje Kohoutová. A vůbec všechny finalistky zpívaly úžasně - náhodou mi jednou vypadla videa a šel jen zvuk, což mi hodně napovědělo a bylo to úžasné !!! Pouze Jan Maxián měl problém udýchat tanec a zpěv naráz, ale jinak to bylo úžasné jednotlivá vystoupení jen slyšet !!! Na základě poslechu u mě vyhrály všechny finalistky

(19. 11. 2017 22:29)

11karel11:Nejvíce se mi líbil Dalibor.

(19. 11. 2017 22:25)

Hohenegr:Celá ta soutěž je zbytečně zabitý čas a hlavně porota s Kohákem tak to je hnus.

(19. 11. 2017 22:23)

mikimi:Nechápu, co kdo řeší. Je to jenom zábavná soutěž, jde primárně o to nalákat diváky a vítěz si nic neodnáší, peníze jdou na charitu. Takže je úplně jedno, kdo to vyhraje. Pokud se mají porovnat pěvecké kvality, tak Kohoutová je samozřejmě lepší jak Krejčíková, taky se zpěvem i živí. Aneta tak dobrá zpěvačka není, ale dohání to sympatiemi. Ale ve výsledku je to jedno. Nechápu, že to někdo tak prožívá, když o nic nejde.

(19. 11. 2017 22:06)

schelly:Kohoutová je trapná a nesympatická co ji znám. Na pořady tohoto typu se nedívám, ale když ji někde vidím, tak vypínám.

(19. 11. 2017 21:59)

janabr:Vždyť se o tom mluvilo, že vyhraje ještě ani soutěž nezačala.

(19. 11. 2017 20:29)

animka:Aneta

(19. 11. 2017 20:15)

panchovilla:Diváci se bouří,že nevyhrála jejich hvězda severu Někdo známej napodobuje někoho známějšího a někdo jinej známej ho hodnotí,aby vyhrál jakousi slávu na poli této soutěže a veřejnost tím žije Opravdu tahle civilizace se pomalu vrací do jeskyní,spíše však k prvokům,ne li k ještě níž

(19. 11. 2017 20:14)

babajaga:Už další řadu nedávejte. Je to hnus fialový! Loni vyhrála neprávem Vilhelmová, letos neprávem Kohoutová. A nejlepší Krejčíková byla čtvrtá. Běžte někam ani s tou úžasnou porotou a blbem Kohákem.

(19. 11. 2017 20:01)

ellenic:Berenika Kohoutová nebyla trapná, nemůže za dramaturgii, která zařadila tak nevhodnou stylisaci do Prodige. Když tam stáli všichni vedle sebe, tak aniž by za to mohla vypadala jako klaun. Není vhodné jí za to spílat. Je pravda, že každé vystoupení Anety bylo moc hezké .

(19. 11. 2017 19:52)

janova:Aneta sice nevyhrála, ale u diváků je jasná jednička!!!

(19. 11. 2017 19:27)

zkratik:Aneta

(19. 11. 2017 19:33)

llenourek:

(19. 11. 2017 19:49)

smeagol:Jasne Aneta a za ni hned Jitka. Aneta strihla Etu James tak perfektne, ze mi az klesla celist. Mela jsem ji do te doby jen za druhoradou herecku v serialu.

(19. 11. 2017 22:08)

VincenzoMakaluzo: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(19. 11. 2017 19:24)

trkic:Sorry jako, ale koukat na Leonu jak se převtělila do nějaký dvacetiletý emerický pěnice na to nemám žaludek. To samý trapáci dejdar a mátonoha, těm úplně stačí že jsou každou sobotu večer v tv a jejich výkon nemá tu úroveň,kterou předváděl johny cína.Sokol to je kapitola sama pro sebe,ne nadarmo se přiznal,že se léčil s psychickými problémy☺

(19. 11. 2017 19:03)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy