26. květen 2019
Svátek slaví Filip, zítra Valdemar
DISKUSE K ČLÁNKU

setug:že tohle vše bylo pro obyčejné vojáky, nádeníky. To bylo až pro vašší šarže a funkce.

(01. 10. 2010 15:07)

petrolin:To co si vojáci postupně osvojují jako je kradení a snědá pleť, mají oni vrozené.Kradou a podvádějí jako důstojníci vedení a štábu armády a opálení jsou jako indiáni.Doporučuji tedy využít služby Lakatošů a Horvátů a solária a vířivky dát do bazaru.

(08. 08. 2010 13:12)

kakamilek:Ještě že sýtem propadlištěm dějin propadl bratr Čunek.To by asi solární gen.Picek byl degradován na vojína.

(07. 08. 2010 17:28)

thomasino18: sytý,­syn,sy­rový,­sýto

(08. 08. 2010 10:44)

delavar:Vidieť,že v českej armáde asi vládne chaos a pred­sudky­.Dôka­zom,je aj táto aféra zo zbytočným nákupom solárií.
V utajenom rokovaní medzi oboma armádami ponúkol náš pán minister našich junákov ,hlavne od Prešo­va,tzv­.tma­voslo­vákov na funkcie,kde má byť vojak tmavý.Zvýšila by sa tým s malými nákladmi útočná sila českej armády,mali by jednotky schopné aj pre boj v noci,pri nasadení by protivník bezhlavo začaL prchať,keby jeho prieskum zistil,čo sa neho chystá nasadiť GŠ armády ČR.Viem,že minister obrany ČR zbledol ako čerstvé noviny Obrana lidu a začal čosi koktať,že radšej asi využijú ,,vnútorné zdroje,, /Chanov a podobne/ a že charakter českej armády je v podstate obranný ako útočný a taký potencial a silu momentálne nehľadajú.
Potom na to asi zabudol,podpísal objednávku na nové solárka a prúser je tu!!!
Nie je mi už známe,či je ponuka ešte aktuálna,no ako poznám české názory na tento druh ,,ter­mitov­,,/ro­zumej všetko rozbi a potom si pýtaj nové/radšej nejakým spôsobom ,,okecajú,, hlúpe nákupy....a pritom mohli mnohé vyriešiť tak efektívne.

P.S.Ale na ten Chánov by som sa minimálne mrkol!!!

(07. 08. 2010 13:38)

zacharda:Tak to je důkaz že armáda neví co s penězma, neprospělo by více kdyby tyhle peníze věnovali třeba dětské onkologii v Motole? Tam jim vše padá na hlavu a na opravy peníze nejsou.Je to ostuda.

(07. 08. 2010 12:54)

olesja:Vojáků je hodně a pokud je zničí rakovina nebudou muset platit odstupné
a doživotní rentu.....

(07. 08. 2010 11:56)

marmelada:ale proč miliony. Měla jsem horské sluníčko roky a stálo pár stokorun. Dezinfikuje to i okolí, napříkald po nemoci a není to špatné. Však když se přehání, tak škodí a vysušuje pleť a uspíší tvorbu vrásek. Myslím, že šetřit se má ale s rozumem a ankonec tak jako doma, zvládá to jen někdo a někomu prostě nestačí žádná částka.

(07. 08. 2010 11:49)

sakra:Generál a plukovník na každém rohu, pardon v kanceláři, zlodějiny a rozhazovámí peněz občanů atd. Když byli ještě záklaďáci, tak vojsko alespoň k něčemu bylo alespoň při mimořádných situacích jako jsou povodně.

(07. 08. 2010 10:59)

demiro:by vyšly levněji...

(06. 08. 2010 21:30)

kometa111:jejda,no jooo,mam je v kabelce,nebo v brašně,jejdaa,tak já fakt navim.jsem z toho celej blázen,jdu radši na to solárko.pá

(06. 08. 2010 21:38)

muza:ty solarka a vířivky na Univerzitě obrany - to by mě fakt zajímalo kde je schovávají

(06. 08. 2010 20:44)

kometa111:fuj,uplně jsem se Picka lekla.
Prachy jsou potřeba uplně někde jinde,klacky na ně,ššmejdi jedni

(06. 08. 2010 20:16)

karlos:Jaký je rozdíl koupit solárka před rokem a půl a nyní.Žádný.Stát nemá peníze a místo absolutního zastavení investic,se stále tvoří další dluhy.Ku..a už se probuďte,slavní politici.Bez podpisu ministra nic nekupovat.Poradce vyházet ministrů vyháze,protože jestli nemají svůj úsudek,tak tam nemají co dělat.Přece každý poradce,je vlastně lobista pracující v utajení.Kdy tu skončí,to rozkrádání.Chovejte se /politici/jako když hospodaříte doma­.Nemám­,neku­puju­.Pro­dám zbytečnosti a snažím se dluhy zaplatit.

(06. 08. 2010 12:28)

sakra:Vidíte co se dostalo "nahoru" za vo.ly, kteří rozhodují o nás bez nás!

(06. 08. 2010 14:13)

e.44:vysvětlení jako od Švejka. A "nejlepší" je na něm jeho nepravdivost. Nejen že solárko správně nepřipraví pokožku na celodení slunění "na stráži", ale ještě navíc je škodlivější než samotné slunění.

(06. 08. 2010 09:40)

watzi:Je pravda,že jsem si myslela,že už mě nemůže v naší republice nic překvapit..ale na druhou stranu nechápu,jak je možné propagovat pro vojáky solária, když se v republice rozjela taková antikampaň na solária? Vždyť přece podle názorů našich dermatologů jsou solária škodlivá a vůbec podle nich jako příprava na slunce nefunguji.. tak proč se potom vojáci v soláriu opalují?
A také by mě zajímalo,zda bude ČOI kontrolovat kvalitu solária i jim..

(06. 08. 2010 07:51)
1080p 720p 360p
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy