9. srpen 2020
Svátek slaví Roman, zítra Vavřinec
DISKUSE K ČLÁNKU

maia:Mohu potvrdit, co pise Kramak v příspěvku Darebak.
Pana Řandu znám osobně a velmi dlouho trvalo, než sem poznala,že okrádá své blízké,přátele a každého, kdo se hodí. Lže pokaždé, když otevře pusu-možná už to ani sám neví, kdy lže a kdy mluví pravdu-lže tak vehementně,že tomu nakonec i často sám věří. Okradl i známé podnikatele od kterých si půjčil peníze např. pana Josefa Kudláčka -majitele Annonce -80.000,- , nebo čerpal drahé služby známého advokáta Judr. Školouta, který mu zachránil chatu na Slapech a nikdy nehodlal a nezaplatil, zapůjčil si značkový vůz, na tzv.reklamní účely /sám auto nemá/ jménem režisera Jaroslava Soukupa avšak bez jeho vědomí-Pěsti ve tmě, Láska z pasáže a pak jej vrátil poškozený-trvale tak poškodil obchodní vztah, který pan režisér Soukup leta budoval a narozdíl od Řandy poctivě dodržoval dohodnutá pravidla. Dlouho chodil beztrestně po svobodě bez pocitu ohrožení. Sází na lidi, který se neradi handrkují veřejně a s Řandou se nechtěli špinit a zabřednout do "žabomyších válek" v bulvárech. Z jejich pohladu je tento pan NIKDO ztrátou času. ...Ale pak může takový člověk dál páchat jeden podvod za druhým a prochází mu to. Vždy si najde novou, chápající oběť, která ho nezná a netuší s kým má tu čest, s ČESTMÍREM ŘANDOU! Tak mě připadá, že viný jsou i Ti, kdo mlčí. Tím ZLU totiž pomáhají....a to vždycky a každý z Nás. Když se bojíme bránit, říct pravdu nahlas, přihlásit se o svá práva nebo se zastat někoho, komu se děje neprá­vo..­..soh­lasí­te? Měli by se přihlásit ty, kterým p.ČŘ uškodil a okradl je. Možná by se zase něco málo pohnulo ....k dobru. Maia

(11. 08. 2010 03:04)

idfjeep:souhlasím....mne a mé společníky "pan producent, herec a podnikatel" podvodem okradl o cca 100 000,- ....když jsme podávali trestní oznámení na jeho osobu, jen sme "valili" oči kolik má už restíků....byly sme hlupáci, že jsem mu naletěli, ale sedět bude znova....

(13. 09. 2010 08:53)

randa:Co to tu plácáte slečno! Nikoho Vašeho jména ani Nicku neznám, asi budete nějaká zhrzená láska, když nemůžete ve tři ráno spát a házíte informacemi, které by jste nikdy nemohla prokázat. S kým že to Soukup spolupracoval???? Cože jsem poškodil??? Boural jsem v životě jen jednou, to lze snadno ověřit a svou mazdou mx5! A tyto firmy se mnou spolupracují v pohodě dál.Takže si dejte pozor na jazyk! Vy asi sázíte na to ,že internet je anonymní. Co jsem nezaplatil právníkovi??? Máte doklad??? Já jo! Tak si vemte hysteps a jděte spát

(12. 01. 2011 10:44)

dluznici:Dobrý den Maio, víte o dalších lidech, které okradl či spáchal jiné podvody u soukromých osob či firem?

(23. 11. 2012 23:07)

najka:Co to je za bordel, Pražáka nechat kvasit na Pankráci! Před nedávnem byl od nás jeden (z Moravy) až na severu Čech (přitom se pak ukázalo, že měl všechno v pořádku, ale úřední šiml řehtal)! To sotva může za ním rodina přijíždět!!!

(02. 08. 2010 08:12)

kramak:Pan Randa si vezeni urcite zaslouzi.Je to podvodnik,pro ktereho zadna zlodejna neni cizi.Na Slapech,kde ma chatu je nacerno napojeny na proud.Lidem tam za praci,kterou si objedna neplati.Chata mu byla pred casem zabavena,presto ji dale uziva,noveho majitele,ktery nemovitost koupil,jednoduse vyhodil.Mysli si o sobe jaky je borec a pritom je to ubohy herec a zkrachovaly podnikatel.Ve vezeni je pravem.

(27. 07. 2010 19:20)

randa:S tebou bych chlapče vážně rád mluvil osobně

(11. 01. 2011 23:33)

fryda:který bude všem namlouvat jak ho manželka po rozvodu "oškubala". Já se divím našim soudům, že to nechají tak daleko dojít! Normálně mají ženy o 1/3 menší platy a navíc s malým dítětem si moc nevydělá, když musí občas na paragraf. A takoví chlapi - budižkničemu by potřebovali aby žena živila ještě jejich panděra!!!!

(27. 07. 2010 12:01)

zkrat: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(27. 07. 2010 11:51)

makmark:že dnes malá ryba mlčky vše odsedí a velké - které zašantročily miliardy - ty nám pak chybí v oběhu tady - si dělají z ostatních dobrý den. Držím mu palce, aby to zvládl dobře psychicky, doba je zlá a když není už ani na výživné, tak prostě není na člověku ani co vzít. A jde se za mříže, díky bejvalce, super životní partnerka, nejen nepodrží, když je bída, ale ublíží a ještě dobije.

(27. 07. 2010 08:36)

grandma:a za čo by ho mala podržať - že jej neplatil výživné? No to si teda na veľkom omyle - ty si teda ale chudáčik.

(27. 07. 2010 08:43)

makmark:pust´te si písničku od Aleše Brychty "Nemám" a rozbřeskne se vám, možná, ale šance kde nic není, je malá

(27. 07. 2010 10:08)

hitovka:Tak chlap, který se nestará o dítě N E M Á peníze a žena je má mít stále? Já myslím, že p. Řanda má jen lachtaní nemoc. Sezením u kafíčka v baru se fakt peníze vydělat nedají.

(27. 07. 2010 10:43)

vinnetouvi: Tak tak, Zavřít sice - ale taky makat! Náš stát to tahle nemakačenka nnaučí

(27. 07. 2010 10:59)

vinnetouvi:Vy jste snad bezmozek? To stře.vo je ve vězení, že dluží na malého Čestíka 400.000 právě Regině, jeho matce, která je s klukem jako samoživitelka! Celoživotní flákač, synáček soudruha kolaboranta Řandy, na konzervatoř se dostal jako protekční fracek a zabral místo schopným, pak se ani nebyl schopen při svém IQ 89 naučit jediný text a místo toho tenhle psychopat "pan herec" prodával zbraně, kterými ohrožoval např. lidi ze sociálky. Ať tedy ve vězení tvrdě maká, třeba za půlku doby, kdy chce ven, vydělá na ten dluh plus exekučně měsíčně srážet na syna, a ne aby se tam jen válel a dluh stejně neumoří.A Americe by on i jemu podobní "milující otcové" museli těžce makat.

(27. 07. 2010 10:33)

randa:Milý Vinnetouvi,nebo Milí Vinnetouovi? Odkud berete tyhle bláboly? Syna nazýváte familiérně Čestíkem, jak kdyby jste ho znali :P Protekční fracek? No, tak k Vašim informacím, kterejma se tu snažíte perlit: na konzervatoři jsem nikdy nestudoval. Dál, táta kolaborant ? Nech tu adresu dám ti do držky!! Jestli to neuděláš, tak si tě najdu podle IP adresy!! Ohrožoval lidi ze sociálky? Jmenuj hajzle! Nebo víš i to že byli vyšetřovaný pro křivou výpověď?? A všichni co mě zanj ,tak dobře věděj ,jakou mám paměť.To poznáš brzo i ty! A co se týše Ameriky ,tak za to cos tu nablil ,tak by si mi zaplatil tolik, že bych to šmahem splatil a ještě si koupil Ferrari.Hezkej den :P

(11. 01. 2011 23:51)

randa:No prima vinne­touvi@­seznam­.cz , nebude těžký najít komu patří. A pomlouváš na netu kdekoho! Ani nebudeš vědět odkud to přišlo )

(12. 01. 2011 00:17)

randa:Vážená Phdr.Mariano Hasíková,Brandýská 17, 181 00 Praha 8-Čimice tel:605952417 alias vinnetouvi, myslíte si, že můžete urážet na netu, herce, zpěváky, miss anebo jejich rodinné příslušníky či přátele beztrestně. Vaše příspšvky obsahují nejen lži a urážky, ale i xenofobii a rasovou nenávist.Teď za to všechno a všem zaplatíte. Má ještě někdo zájem?!?

(18. 01. 2011 13:01)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy