16. listopad 2018
Svátek slaví Otmar, zítra je Den boje za svobodu a demokracii / Mahulena
DISKUSE K ČLÁNKU

sportgym:ja bych rekl ze je nevinny nebot v Egypte v Hurgade uz zemreli celkem 4 cesi coz je velmi zvlastni ne ze zrovna Hurgada a 4 cesi mrtvi takze nemyslim si ze to nebyl Kramny ale ze zabijeji Egyptane cizince

(09. 03. 2018 23:52)

haja:Nemohu se už na to dívat jak se tady stále obhajuje vrah. Jistě si každý vzpomene jak měli obě mrtvé v křeči roztaženy ruce. To je přesně poloha po zásahu elektrický proudem. Kdyby měli rozleptaný žaludek po otravě,řvali a křičeli by bolestí a v bolestech by si drželi břicho schoulení v klubíčku.
Obojí podobné jsem mněl možnost prožít na vlastní kůži, perforaci žaludku i úraz elektickým proudem, tak vím o čem mluvím.

(16. 10. 2017 20:17)

ennn:Sleduji tento záhadný případ od samého počátku a nezapomenu na vyjádření v médiích, tehdy v létě 2013 tuším to byl Radiožurnál, který nějak / NEPAMATUJI DATUM/popoledni v českém parném létě, /rovna jsem se válela na koupališti/,ohlásil : BYLA PROVEDENA PITVA OBOU OBĚTÍ EGYPTSKÝMI LÉKAŘI A TITO DOSPĚLI K FAKTU: OBĚ OBĚTI MĚLY POLEPTÁNY ŽALUDKY NEZNÁMOU KYELINOU, COŽ BYLO PŘÍČINOU JEJICH ÚMRTÍ !!!...Toto vyjádření Egypstkých lékařů lze dohledat a nevidíme mnozí důvod, proč by tito lékaři LHALI !!!...Tato skutečnost přece muší být zásadní /přímý/ důkaz k případnému justičnímu omylu, kterého se dopustila česká justice na panu Kramným !!!...a takové blabla, že jeho teta vypovídala třeba takto: sdělil mi, že v Egyptě mu všechno vyšlo ap. ap., to zní asi tak: jedna paní povídala....když se vžiji do psychiky vraha úmyslného, pak nikdy nějaké tetě ap. nesdělím slova, které by mě usvědčily z viny...na to je pan Kramný docela inteligentní tvor, aby svou /případnou/ vinu sdělil nějaké tetě....opravdu tomu věříte?...často si i nevinní uškodí slovíčkama, která jsou jim osudným...a že pan Kramný má neustále úsměv na tváři? znám takových lidí spoustu,kteří působí šťastně s neustálým úsměvem, ale opak je pravdou, to by mi potvrdil kdejakej psycholog...a že má zlé oči, že si krátce po smrti zemřelých našel milenku? taK to je úplnej maras :! můj otec, aniž by někomu fyzicky či jinak ublížil působil na okolí mnohem hůře než pan Kramný, můj otec po smrti manželky /NAŠÍ MATKY/ měl do týdne novou partnerku a po týdnech opět novou atd: až jsem se za něj styděla, že špiní maminčinu památku...a že má pan Kramný účes ne zrovna každému se líbící? moje děti VŠ vzdělané jsou s účesem na tom mnohem výstřednější....PAN KRAMNÝ JE NEVINEN !!! JSEM O TOM PŘESVĚDČENÁ a je to ostuda české justice, že odsoudila člověka na základě několika mála NEPŘÍMÝCH DŮKAZŮ !!!..PANE KRAMNÝ, VYDRŽTE ! DRŽÍME PALCE. Anna Čechová z Klimkovic

(04. 10. 2017 13:21)

franta-mlaticka.:Kolotočkářka špatně vedenou obhajobou zajistila vrahovi 28 letý trest a teď se ho snaží podvodem očistit? Víc než do soudní síně by se hodlila ke Kočkům a to jak výzorem, tak chováním.

(07. 09. 2017 12:54)

jjusa:Jsem znechucena a zároveň překvapena tiskovkou bez úrovně i těch co se zastávají vraha své rodiny.Když jsi tu tak s odhodlaností psala že je vše jisté,no abych se přiznala doslova jsem šokovaná a zklamaná,jestli tak vypadají všechny tiskovky tak potěš.

(05. 09. 2017 15:54)

montevideo:Z tebe by byla dobrá prokurátorka v 50. letech. Nebo bachařka v koncentráku. Prostě ať ten, kdo se ti znelíbí, sedí, jestli je vinen, je úplně jedno.

(05. 09. 2017 19:01)

holahej:My jsme zase znechuceni tebou ty bachařko jjuso, co jsi za člověka, že upíráš Kramnému právo na spravedlivý proces. Kopeš tady za pleskáče, kteří jsou v kauze namočení svými kydy a jsi jimi placená. O právu a spravedlnosti nemáš ani ponětí, magorko debilní.

(05. 09. 2017 16:03)

jjusa:Nevykej si chudinko tu tiskovku jen tak nestrávím,nejde to!!!

(05. 09. 2017 16:30)

Hela1: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(05. 09. 2017 15:25)

holahej:Hela Když kauzu Kramný označí bývala ministryně spravedlnosti prof. Válková, která je právnička specializovaná na trestní právo a kriminologii, jako alarmující a žádá ministra spravedlnosti, aby podal stížnost za porušení zákona, tak to má velkou váhu.

(05. 09. 2017 15:58)

jjusa:Vůbec jsem nepochopila proč ta tiskovka byla a co tím chtěli šalamouni dokázat.Snad co všechno zvládnou,že se dostanou i do parlamentu?TRAPAS NAD TRAPAS

(05. 09. 2017 14:55)

woto-go:jjuso ty jsi tak blbá, že to ani pochopit nemůžeš. kařdý tvůj komentář je trapas blběno.
"Je to alarmující případ, je potřeba to prošetřit a obnovit případ, protože ty posudky nebyly u soudu k dispozici. S ohledem na to, že vrhají jiné světlo na kauzální průběh činu, je potřeba, aby se jimi orgány činné v trestním řízení zabývaly," uvedla na tiskové konferenci Válková.

(05. 09. 2017 15:13)

jjusa:A to se museli ztrapnit na tiskové konferenci?Poslancům je to šumák a když něco potřebují prošetřit mohli to vyřešit mezi sebou a ministrem.Myslíš že to někdo poslouchal a ví že nějaká tiskovka proběhla kromě tady těch pár diskutujících???

(05. 09. 2017 15:21)

jjusa:Tak co ta spravedlnost a co tiskovka-dobrý?Jakou díru do světa udělali?O novém posudku nic,jen 1 věta ani tak ani tak a ostatním je celá kauza u někde.To že řekli že by měl nebo byl přinucen ministr jednat neřekli žádnou novinu.

(05. 09. 2017 14:30)

..krakonos500:Z toho, jak tu kramnokonečnice jjusa zoufale kvičí je zřejmé, že se obnovení procesu blíží

(05. 09. 2017 12:59)

woto-go:"Orgáni" žádné důkazy v prospěch obviněného nezajišťují. Není nic horšího než, když jste na straně obžalované a proti vám stojí media a státní moc (policie, státní zástupce a bohužel často i soud jdoucí státním zástupcům tzv. na ruku). Vytvořená konstrukce (většinou neopodstatněná fabulace na základě jednostranných domněnek a chybných dovození) je brána za svatou pravdu tu jedinou pravou bez jakýchkoliv pochybností. K neštěstí ještě přispívá tzv. soudní znalec objednaný stranou žalující, královsky placený ze státní kasy a plnící pouze zadání objednatele.

(05. 09. 2017 08:50)

rightful: O to šlo, že ze státní kasy královsky placený soudní (ne)znalci z Ostravy a nerevidující revizák Vorel to pěkně přehnali, když splnili zadání obžaloby o umrtí el. proudem. Nyní si slíznou, co způsobili, za křivé svědectví.

(05. 09. 2017 09:02)

jjusa:Ještě ani tiskovka nezačala a ty už zase vyhrožuješ.Těch pár poslanců co sympatizují se šalamounama můžou přinutit ministra aby se tím zabýval,ale to je tak vše.A ostatní s tím nemusí souhlasit,tak si nedělej plané naděje,Kramný je vrah a tím zůstane!

(05. 09. 2017 09:13)

rightful:jjuso ty jsi nějaký místní dement, spravedlností nelze vyhrožovat, spravedlnost je třeba naplnit.

(05. 09. 2017 09:29)

jjusa:Spravedlnost byla naplněna odsouzením Kramného za vyvraždění své rodiny,to ostatní je jen touha po penězích prestiži a zviditelnění!!!

(05. 09. 2017 09:45)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy