Pondělí 28. září 2020
Zataženo, déšť 11°C
DISKUSE K ČLÁNKU

2pejsek2: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(25. 02. 2018 17:05)

Jajka:Na Barrandově i na jiných programech,není pomalu na co koukat a vše se stále opakuje,Honzíka mám ráda,občas jsou N,V zajímavé,někdy konina.Ale Honzík to uvádí pěkně,Spíš nechápu,že Honza rozhoduje o tom co v tv bude?zbytečně placená funkce,O pořadech,by měl snad rozhodovat generální ředitel Pan Soukup,Jo na něco peníze jsou,na to koupit natočit nové a pořádné pořady na to neni,Jinak K,Brožová mi občas neva

(30. 11. 2017 04:12)

funebrak:Že jim to ale trvalo. Ale určitě se co nevidět objeví v ČT pod křídly soudruha Dvořáka. Ty veřejnoprávní média jsou takovou azilovou stanicí pro všechny vyčpělé megahvězdy z privátu.

(10. 10. 2017 18:36)

funebrak:Tragedie pro celý národ. Nebude vyhlášen týden smutku? Co teď bude chuděra malá dělat? Má vůbec na jídlo? Zima na krku...

(15. 09. 2017 19:55)

zafira:Jelikož ji nemusím,tak mně to nevadí.

(05. 09. 2017 09:13)

bagdadi: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(04. 09. 2017 21:07)

tomik007:Cezka televize je bohuzel jedna z veci ktere zustaly na primitivni urovni 50 let. A v kombinaci s protlaczovanim rodinnych prislusniku a nejruznejsich spolusoulozniku je to dost smrtelny koktejl.

(04. 09. 2017 20:58)

altmanova:problém je hlavně v tom, že Barrandov ovládli ***i

(04. 09. 2017 20:55)

carmin: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(04. 09. 2017 20:53)

xsedmikraska:Kateřiny Brožové bylo na Brandově opravdu moc, nicméně odstřihnout ji úplně mi nepřijde od jejího partnera - ředitele, fér. Jako moderátorka mne hodně baví Kristelová, je na to fakt šikovná. Musil poslední dobou ztratil body tím, že je ve svém projevu až drzý a často působí ne jako komentátor, ale jako výchovný poradce. Cibulka poslední dobou strašně drmolí, až mne z něj bolí hlava. Trochu pomaleji mluvit, jinak je fajn a celkem vtipný. Na pořad Farmář hledá ženu se těším.

(04. 09. 2017 20:31)

blankaflexi:Robin5 skvěle vtipně napsané,se vším souhlasím! A neodolám,abych se zmínila o tom pa b l b o vi Musilovi.Takového v o l a aby jeden pohledal. Kdysi ,,uváděl,,tupost
zvanou ,Kolotoč. A tato tupost byla zastoupena ,,elitou,,z dědin která na světelný signál zatleskala-i když nebylo čemu ! A všechny staré ,,dámy,,(většinou ošetřovatelky zemědělských zvířat¨) tento blbeček nazýval zdrobnělinami jmen !!
Tak to byl zážitek! Potom se na nějaký čas tento neschopný chudák ztratil,asi řešil svou identitu,a teď ,,řádí,,v tomto luxusním pořadu ,který jako řeší mezilidské problémy.Tak to je ten pravý !!Vybrali jste dobře,něco takového jsem viděla dvakrát po jedné vteřině při přepínání pořa­dů..­....­....­..st­ačilo to

(04. 09. 2017 18:56)

mixalca:Pořad Nebezpečné vztahy se mě líbí je o problémech i radostech .Honza Musil velmi dobře pořad moderuje . Pan Jaromír Soukup při moderování by neměl tolik mávat rukama .

(04. 09. 2017 18:46)

marmat:Se Soukupem jsou manželé, ví se to, ale nepředvádí se to....možná to chtěl po svatbě omezit -je chytrý a nepotřebuje dávat manželce kšefty...má jich dost v muzikálech....Ona je dáma -EXKLUSIV dělala exkluzivně.

(04. 09. 2017 18:38)

bohuslav-sobotka: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(04. 09. 2017 18:32)

666provas: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(04. 09. 2017 17:42)

borka30:Nebezpečné vztahy s Musilem mě nevadí. Vadí mě pořady s Cibulkou.

(04. 09. 2017 16:54)

marlen52:ty pořady na barandově stojí za prd všechny ono koukat celý večer na aféry, nebezpečné vztahy se nedá a sousedé to dodělali.a Musil si myslí jaké je to krásné protože když dávají jak to dopadlo tak to opakují celé znovu a pak poslední větou řekne jak to dopadlo.lepší by bylo kdyby dal barandov nějaký film.

(04. 09. 2017 16:36)

vasounek:Takové pořady jako připravuje ona a ten buzna jsou dobré jedině pro dementy,aby udělali nějaký zábavný pořad na to NEMAJI a tak vysílají takové HOVADINY

(04. 09. 2017 16:29)

666provas: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(04. 09. 2017 16:05)

ivoadler:Kačenko, a já myslel, že to máš díky soužití s ředitelem (majitelem) televize nafurt. To od životního partnera není hezké, že tě nechal takhle vykopnout. Neprocházíte nějakou vztahovou krizí? Na tvé pořady jsem se díval - asi pět minut, dál to bylo nudné. Kdyby do těch svých hostů aspoň trošku zaryla, hned by to dostalo jinou šťávu.

(04. 09. 2017 15:12)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy