9. srpen 2020
Svátek slaví Roman, zítra Vavřinec
DISKUSE K ČLÁNKU

cernysvetlo:Měla jsi pravdu, pozůstalým nejde o peníze, jde jim o 10 000 000,- Kč. A teď mudruj, pipino! Cha cha cha.

(21. 07. 2010 10:50)

rod.:keby to bol obycajny clovek tak sa uz nebavia ale rolincka to je uz nieco ine .tel zoznam nema­ju..­....­....­....­.))))

(20. 07. 2010 13:55)

obloha:Vím že je to hodně nepříjemné, člověk se bude muset s takovou situací nejen vyrovnat, ale i naučit žít. Je však ale pravdou, že tímto způsobem umírají na silnicích denně desítky lidí a nikoho to téměř nezajímá. Musela by to být celebrita jako je Dara. Já bych jen chtěla vědět, zda byly také prováděny např. testy na alkohol. Četla jsem ten samý den na internetu několik článků o festivalu v Karlových Varech, kde všichni autoři těchto článků shodně popisovali, jak Dara řádila celou noc, že se neměla jak dostat do Prahy, musela zůstat až do druhého dne a tak popíjela celou noc po barech s Halinou Pawlovskou. Nebo budeme pořád dělat rozdíly mezi obyčejnými lidmi a těmi"­proflák­nutý­mi"??? Na jedné straně článek jak se baví v baru v Karlových varech a popíjí a na druhé článek, jak vzápětí po příjezdu do prahy srazí a usmrtí člověka???

(15. 07. 2010 14:53)

pejsankova: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(15. 07. 2010 10:18)

martaletu:Myslím si že by jsme měli být spravedlivý a počkat si na závěr vyšetřování. Co tady je začlánky které obviňují křivě (možná) Daru, je humus. Buď se prokáže zavinění Darje a tak ať nese následky a třeba platí odškodné, ale jestli se neprokáže a viníkem bude označen motociklista, tak ať jeho rodina nese následky za křivá obvinění a pomluvy které teď ventilují a ať teda oni i zaplatí odškodné za morální újmu. Víme třeba jak byl motociklista reflexně označen? Na takovým mopedu by asi nějaký reflexní označení měl mít, teda nikde sem si ještě nevšiml v kolik hodin k tragédii došlo.

(15. 07. 2010 08:49)

rod.:POOBEDE PO 12 A BOLA SOM SA TAM POZRIET A MOZEM POVEDAT ZE UZ ZDIALKY MUSELA VIDIET A SLNKO TAM NESVIETI LEBO JE TAM SAMY STROM.....MUSELA IST VELKOU RYCHLOSTOU JE TAM MALA PRASKLINKA ON ISIEL NA SKUTRU....AJ KED TO PRECHADZAL BOL STALE NA SVOJEJ STRANE...

(20. 07. 2010 13:58)

palko1961:moc smutne. Musi to byt hrozne zit z vedomim, ze jsem zabil! Sve o tom vi i pan Labuda. Hrozna tragedie.

(14. 07. 2010 22:00)

andrea68:ale tolik nenávisti i když se neví, jak to vlastně všechno bylo, je zarážející. Lidi, copak to udělala schválně, notabene ještě se svým dítětem v autě? Uvědomujete si vůbec, že toto se může stát kterémukoliv řidiči. To já považuji za daleko větší zvěrstvo, že někteří jezdí s alkoholem v krvi nebo dokonce zdrogovaní a je jim úplně jedno kolik zabijí lidí.

(14. 07. 2010 16:15)

isysss:jen pěkně zapalt Darino rodině tučnou částku..už přišli o tátu díky tvému terénnímu vozu ,ono ted nemají nic a ty by jsi měla mít jen špatné svědomí?...jen je zabezpeč at nestrádají utrpení už si jim způsobila dost..

(14. 07. 2010 15:51)

noemi18:a půlku tobě vid?

(14. 07. 2010 15:58)

isysss: ne tobě aby sis koupila rozum

(14. 07. 2010 20:10)

ales1:právě naopak- dobrovolně ani korunu, jedině pokud by soud rozhodl o náhradě.
A v případě, že vyšetřování bude uzavřeno s tím, že nehodu D.R. nezpůsobila tak zažalovat tu šílenou famílii, Blesk, Aha a Noru20 i s vámi.

(14. 07. 2010 19:06)

isysss:tebe to trápí že vysolí by musela vysolit prachy jakkdyby se tě to týkalo ty hnupe ..aby paní Darince náhodou neubylo z ůčtu co no ty si dobrej

(14. 07. 2010 20:09)

kopejtko:Člověk by řekl, že budeš jedna z dcerunek zemřelého. Jinak bys takovouhle p*u nevypustila z tlamy. Těm dcerám se to dá ještě tolerovat, náhlá ztráta blízkého člověka každému na chvíli zatemní mozek, i když jejich komentáře opravdu balancují na hraně zákona. Nech si hloupý kecy, svými komentáři tady akorát předvádíš svojí nízkost a jednoduchost a především obyčejnou lidskou závist.....

(15. 07. 2010 08:39)

isysss:a tobě Darino přeji ,aby sis stihla uvědomit, že nevyrosteš do nebe a vážně se nad sebou zamyslím než tě stihne další rána osudu... být tebou popřemýšlím proč se mi tato věc stala.. ... ..

(14. 07. 2010 15:47)

scispa:co si podat ruce a skočit společně z mostu?

(14. 07. 2010 15:43)

isysss:patrně máš pocit že jsi za vtipálka ne smůla

(14. 07. 2010 15:55)

scispa:On to vlastně vůbec vtip nebyl. Měla bys být malinko inteligentnější a číst mezi řádky.

(14. 07. 2010 16:08)

noemi18:někoho soudit jen proto že je úspěšný populární.Kdyby pán který jel na motorce znal dopravní předpis nepředjížděl by v nepřehledné zatáčce,čímž ohrozil i ciklistu!To snad on vybočil ze svého pruhu či směru jízdy né Dara!MOŽNÁ Je bohatá a úsěšná snad arogantní co já vím...,ale rozhodně není magor který by ohrozil své dítě!Je to fakt humus ten hnůj co na ní kydáte a jak se vtom vyžíváte někteří!Jo v česku se hold úspěch neodpouští!

(14. 07. 2010 15:39)

nora20:Kolik jsi zaplatila tomu právníkovi, aby tě vysekal z toho zabití motocyklisty ?

(14. 07. 2010 15:19)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy