18. listopad 2018
Svátek slaví Romana, zítra Alžběta
DISKUSE K ČLÁNKU

janair:Pokud ta stara rasple sedela tak potom je jasne ze nebude kriminal hajit. Ale pak nechapu k cemu ma kriminal slouzit. Je znamo ze tresty v CR jsou jeste z doby Cara Klacka a proto jsou kriminaly plne. A vubec neni pravda blabol ze v celach spi trestanci na postelach bez madraci. Dokonce kdyz jde policajt do krimu setrit, musi odkladat zbran a jde bez ochrany dozorcu. Kazdy hajzl se muze vzdelavat, cumet na televizi, poroucet si, stezovat, atd. atd, Skoda mluvit. Narode! Mel bys ses probudit a takove rachejtle jako ta nahore vystrelit nekam na mesic bez moznosti navratu. Carodejnice!

(26. 09. 2017 08:56)

amej:Ještě jsem nezaregistrovala, že by se tato dáma zaobírala něčím co by bylo ku prospěchu slušným, pracujícím lidem.

(26. 09. 2017 08:33)

mrdounberlusconi: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(26. 09. 2017 07:33)

Nezadat:Tímto debilním přístupem nesmaže vinu jejího otce prokurátora zarytého komunisty co v 50 letech posílal v masovém měřítku politické vězně na šibenici a teď opět ta píí.ča chce pomocí vyvrhelů trestat slušné lidi.Zbytečně se neříká,že jablko nepadá daleko od stromu.Poslední žijící pamětníci v Brně si moc dobře pamatuje co rodina šabbatiů byla za komunistický nebezpečný kůů.rvy.

(29. 08. 2017 17:25)

HajkovaVlasta:Tak se mě zdá,že Šabatová není ochránce lidských práv,ale ochránce zločinců.

(29. 08. 2017 15:52)

PETR_50:Ci si všechno tahle ombudsmanka-erotomanka ještě nevymyslí???? Bude se chtít osobně přesvědčovat při podřepu vězňů.

(29. 08. 2017 15:31)

Monikay:Pokaždé nejsem příznivcem paní Šabatové, ale tohle má hlavu a patu. Opravdu se tam může člověk dostat a ta pravidla by se mohla ujednotit. Jsem spíš překvapená, jak to tam teď chodí. Většinou se se zločinci pak ve vězení skoro mazlej, mají sportovní vyžití, televizi atd., ale ve vazbě jsou lidé, u kterých se nakonec ani neprokáže vina bráni jak největší póvl.

(29. 08. 2017 14:05)

PETR_50:Jo a její další požadavek pro některé bude MANŽELSKÉ postele!

(29. 08. 2017 15:33)

santikxauz:Proč komunisti nezlikvidovali všechny chartisty.

(29. 08. 2017 13:08)

opencard: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(29. 08. 2017 13:03)

papik:Vy je chcete střílet už v cele předběžného zadržení? K tomu se nesnížili ani komunisti, každému odsouzenci alespoň uspořádali pož¨řádný soud na rozloučenou, viz. případ Milady Horákové.

(29. 08. 2017 15:44)

papik:A blbce jako ty na Hrad, ne? V policejní cele může člověk i za to, pokud se zaplete do nějaké šlamastyky a třeba za blbou nepřiměřenou sebeobranu, účast na demonstraci - vlastně stačí jen projít skrz a zasahující policie si vezme do hlavy, že chcete ujít z místa "činu" a to je jsem zdaleka nevyjmenoval vše, čím se vůči Systému můžete provinit. Jak jsem řekl, kritika je na místě, u vazební věznice bych to chápal.

(29. 08. 2017 13:12)

vasounek:Kdo se chová slušně,tak se tam nedostane,ty asi nemáš čisté svědomí když souhlasíš s tou pí..Havloidní která se stará víc o kriminálníky a přivandrovalce než o slušné lidi

(29. 08. 2017 14:30)

papik:Já psal. že se tam klidně dostane slušný člověk, když se dostane ve špatný čas na špatné místo. Slušní lidé jsou nejen ti, kteří chodí jen do práce a do hospody, víte?

(29. 08. 2017 15:39)

papik:Jen nesouhlasím s Vaší hospodskou logikou, že každý, kdo je v policejní cele, je automaticky a nepochybně zločinec a řže veškerá zde zmíněná opatření jsou naprosto nezbytná. Pokud je někdo podezřelý ze závažného zločinu,
A nechecte rovnou obnovit torturu, aby nebyla ohrožena vaše víra v neomylnst světské spravedlnosti? Pokud věznice praskají ve švech, a nepomáhá to, protože nejvíc kradou ti nahoře. Žraloci a velryby vyjídají oceán, zatímco rybáři honí hladové mřenky, tak je soudní a policejní aparát jedna velká pardie na spravedlnost. A ne, jestli Vás to zajímá, jsem stejně slušný člověk jako Vy a stejně tak mám čistý trestní rejstřík. Ještě něco, pane?

(29. 08. 2017 15:36)

opencard: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(29. 08. 2017 13:42)

surfer: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(29. 08. 2017 13:06)

Dnešní horoskopy