18. listopad 2019
Svátek slaví Romana, zítra Alžběta
DISKUSE K ČLÁNKU

horalysa:Defakto je mi úplně jedno, co si kdo o Ivaně myslí. Já ji mám stále zafixovnou jako skvělou a krásnou herečku. Škoda jen, že narazila na takového hňupa, jako je Vyskočil.

(27. 05. 2018 14:01)

marais:Taky jí nemusím, má moc plný obličej a ještě je zeširoka směje a na to se nedá koukat.Možná by měla změnit i účes.

(30. 08. 2017 10:52)

defakto:... já si myslím , že je jí pořád dost ! Kromě různych repríz se objevuje i v nových seriálech , já ji moc nemusím a tak to hned přepínám na jiný program .¨
... v minulosti byla obsazovaná tak často , že se mnohým lidem sprotivila a ted ji nemohou nejen vidět , ale dokonce ani slyšet její hlas.

(29. 08. 2017 15:14)

fjdksla:Vždycky hrála diblíky, když na to měla věk, a hrála je dobře. Ivuš by si měla přiznat, že jinou hereckou polohu nemá a že 56 letá ženská prostě diblíky hrát nemůže.

(29. 08. 2017 14:45)

lalia:Ivča je správná holka.Všechno vyříkat na rovinu.To se mě na ní líbí.Jsem také taková.Lidé to nemají rádi,ale je to potom faleš.Je stále kočka a jako herečka by se ještě ve filmech uplatnila,kdyby ji režiseři brali.Máme zde hodně Slovenských hereček za kterými by se režiseři po...li.Zabírají místo našim herečkám.

(29. 08. 2017 14:03)

Monikay:Když k tomu použijou tu hlavní fotku, tak se fakt každý lekne Mně je Ivana sympatická i s těmi připomínkami, které asi k okolí má. Zajímavé je, že jako herečku jsem ji dřív moc nemusela. Ráda se koukám když je teď v TV třeba v pořadu o vaření, nebo v Můžu dál... sama za sebe.

(29. 08. 2017 11:36)

moiaza:Ivanko, opravdu protivný člověk je jen Kalousek. Tak protivná určitě nejste. Jen ten Vyskočil mi k vám nikdy nešel. To musel být životní omyl. Takový buran a Vy? Jinak i na ty roky jste docela kočka. Léta jsou léta. Každému přibývají stejně.

(29. 08. 2017 11:12)

sores:Jako velmi mladá bývala moc hezká, ten vystříhaný krk jí vůbec nesluší, ženy prý po 50 nemají ukazovat snižující a široký krk. Navíc kila nahoru nikomu neprospějí,že.

(29. 08. 2017 10:53)

raspina: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(29. 08. 2017 10:08)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy