26. červen 2019
Svátek slaví Adriana, zítra Ladislav
DISKUSE K ČLÁNKU


bohuslav-sobotka: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(08. 08. 2017 16:02)

zdenek43:kveten 2017-Dvacet let starý privatizační příběh míří k soudu, stát táhne proti uhlobaronům - MOSTECKA UHELNA.... TEPRVE M I R I k Soudu v CR
2005 - v červnu začala švýcarská policie prověřovat podezření, že z Mostecké uhelné byly nelegálně vyvedeny peníze následně vyprané ve Švýcarsku.
2011 - říjen - švýcarská prokuratura obvinila sedm lidí z praní špinavých peněz a podvodných finančních machinací kolem privatizace Mostecké uhelné společnosti, švýcarské úřady také zablokovali na účtech 600 milionů švýcarských franků (téměř 12,2 miliardy korun)
2013 - v říjnu švýcarský soud uznal šest obviněných, kteří se dožili rozsudku, vinnými z podvodu a praní špinavých peněz.
A V C E S K U . . . . . tooooo??? uz neslo u t u t l a t - takzeeeee ...
++2012 květen - Vrchní státní zastupitelství dává podnět k obvinění manažerů
++20. června 2012 - česká policie oznámila zahájení trestního stíhání v kauze MUS, které se týká vyvedení 150 milionů dolarů z Mostecké uhelné společnosti, která byla následně využita k nákupu akcií této společnosti.
++ 2016 - v říjnu navrhla protikorupční policie navrhla obžalovat pro podezření z tunelování a podvodného ovládnutí společnosti pět bývalých manažerů Antonína Koláčka, Marka Čmejlu, Jiřího Diviše, Oldřicha Klimeckého a Petra Krause. Kvůli přijetí úplatku navrhla obvinění bývalého náměstka ministra průmyslu Roberta Sýkoru.
++ 2017 - v květnu 2017 bylo těchto 6 osob obžalováno Vrchním státním zastupitelstvím v Olomouci.....
A M U Z E M E P O K R A C O V A T ..... O K D . . . OKD, a.s., Ostravsko-karvinské doly, akciová společnost....... 2004 schválila vláda Stanislava Grosse prodej 45,88 % akcií OKD vlastněných Fondem národního majetku, Následující den uzavřel Karbon Invest s FNM smlouvu na koupi akcií za 4,1 mld. Kč, takže poté vlastnil 95,89% akcií OKD. Dle médií byl státní podíl ve společnosti prodán hluboko pod svojí tržní cenou. Politicky zodpovědným za privatizaci byl tehdejší ministr financí Bohuslav Sobotka....

(08. 08. 2017 15:08)

jany:poradim vam. tohle se neda cist. normalni projev by vam prinesl mozna i ctenare

(08. 08. 2017 15:54)

zdenek43:vynášet informace z živých svazků..... noooo, on by ten p r o b l e m asi tak velkej nemusel byt , kdyby v Ceske mafiokraticke republice pracovali???? M A K A L I ??? rychle POLICAJTI+STATNI ZASTUPCI+SOUDY
+ + + O K D ...... Mostecka uhelna . . . .
tak . M O S T E C K A u h e l n a - tam Cesky MAFIOKRATICKY aparat dokonce predhonili S V Y C A R I .....
+++++ 1995 - Komerční banka poslala do vedení MUS Antonína Koláčka.....1999 - v červenci v l á d a Miloše Z e m a n a na návrh ministra průmyslu Miroslava Grégra prodala firmě Investenergy zbylý státní podíl v MUS (46,29% akcií) za 650 milionů korun
2002 - Appian ovládl společnost Škoda Holding, do které stát převedl zachovalou část firmy Škoda Plzeň.....
+++ 2003 - v listopadu Česká televize přinesla informaci, že privatizací MUS se zabývá česká protikorupční policie - J A K JINA NIC Ceska policie N E N A S L A . . . O D L O Z I L A TO??
A EJHLEEEEEEEEEE - - - 2005 - v červnu začala švýcarská policie prověřovat podezření, že z Mostecké uhelné byly nelegálně vyvedeny peníze následně vyprané ve Švýcarsku.
TAK SE ZACALO O TOM??? v CR vice psat - tak do TOHO?? zase jakoooooo, nakoukla Ceska policie .... aaaaaaaaaaaa - 2008 - Policie znovu případ MUS odložila. Vyšetřovatelé prověřovali, zda MUS nebyla ovládnuta za peníze určené na budoucí rekultivace, ale žádná pochybení neshledala.
ALE S V Y C A R I m a k a l i - 2010 - v září vyslechli švýcarští vyšetřovatelé bývalého premiéra Miloše Z e m a n a a bývalé ministry jeho vlády Vladimíra Š p i d l u, Miroslava G r é g r a a Eduarda Zemana....
TO UZ z a c a l o B Y T TAK d o O C IIIIIIII B I J I C I . . . . TAKZE se uz v C E S K U jakooooo, neco muselo dit - - 2011
leden - deník MF DNES uvedl, že peníze z privatizace MUS zprostředkovaně mířily k oficiálním stranickým představitelům ČSSD, která v době vlády Miloše Zemana odprodala státní podíl ve firmě.

(08. 08. 2017 14:56)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy