5. prosinec 2019
Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš
DISKUSE K ČLÁNKU


europa:Proč mu lékaři neřekli pravdu? Člověk má právo vědět!!! Třeba i proto, aby mohl před smrtí leccos zařídit. Tajit před pacientem skutečnost že umírá, by mělo být trestné. Petra je taky pěkná mrcha, když mu to neřekla.

(19. 07. 2017 07:11)

jity:Tak já bych třeba o to nestála, aby mi to někdo řekl na plnou hubu. Kamarádce to řekli a je na tom psychicky velmi zle. Co by asi tak měla zařídit, majetek zdědí její synové a manžel tak jako tak a co jako. Je to hnusné člověka odsoudit k smrti na plnou hubu. Udělala dobře, že mu to neřekla. Ti lidé si dělají pořdá trochu naděje a lékaři jim ji vezmou. Bezcitné a hnusné.

(19. 07. 2017 07:18)

andorea:jity: Taky bych si raději nechala trochu naděje. Známé natvrdo řekli, že má tři měsíce. Celé je probrečela s tím, že ještě nechce v padesáti umřít...

(19. 07. 2017 09:26)

smeagol:To Europa, melete kraviiny. Jsou lidi, kteri chteji vedet pravdu za kazdou cenu, ale moc jich neni. Dobry lekar by mel byt i dobrym psychologem a odhadnout, zda pacient pravdu unese, ci mu ta pravda zruinuje posleni chvile na tomto svete. Coz se asi stalo i v tomto pripade. Pred Petrou(i jinymi) smekam, musi to byt neuveritelne zoufalstvi s timto tajemstvim zit, nedovolit si hroutit se atd.

(19. 07. 2017 19:56)

jiznicechy:A jste si jistá, že on by o to stál? Co by se pro něho změnilo? Takhle třeba prožil ještě pár měsíců relativně bez trápení a jistě se mu je Petra snažila zpříjemnit. Jsou určitě lidé, kteří pravdu unesou, ale hodně jich to zdrtí, jak píší zde další přispěvatelé. Vy byste to dokázala svému nejbližšímu člověku říct?

(19. 07. 2017 14:46)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy