31. březen 2020
Svátek slaví Kvido, zítra Hugo
DISKUSE K ČLÁNKU

repelos: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(30. 06. 2017 16:56)

jorka: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(30. 06. 2017 17:40)

krakonos500: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(30. 06. 2017 18:44)

(30. 06. 2017 21:25)

marais:A není Česko na rychlovlaky malé??????

(30. 06. 2017 13:12)

tomik007:BOHUSZ - kdyz chce byt svjetovy zacne hovorit po slovensku

(30. 06. 2017 02:22)

jen-pro-mne: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(29. 06. 2017 23:08)

zdenek43:soudruh-pritel z CSSD Bohuslav S O B O T K A - - - se dostal skutecne DO SVETA ????? a ted je JAKO JIRIK BOHOUSEK v RISI DIVU­....­....­....­....­...
je smuten zjisteni - kdyz od roku 2002 - - - Bohuslav SOBOTKA - 2002 jmenován ministrem financí ve Špidlově vládě, ve které od 30. října 2003 zastával také post místopředsedy vlády. Funkci ministra financí zastával i ve vládách Stanislava Grosse a Jiřího Paroubka, v jehož kabinetu se stal současně 1. místopředsedou vlády....
V Y K R I K O V A L hesla .. . . . 2005-ČR dožene ekonomiku EU v roce 2021
Pokud česká ekonomika bude pokračovat ve stejném růstu jako v prvním čtvrtletí letošního roku, dožene průměrnou ekonomickou úroveň zemí Evropské unie v roce 2021.........
////s k u t e k .....Ani čtvrtstoletí od spuštění přechodu k tržnímu systému se české mzdy nepřibližují úrovni běžné na západ od našich hranic. Čeští zaměstnanci v průmyslu a ve službách vydělali loni podle údajů Eurostatu v průměru 6,9 eura (tedy zhruba 190 korun) na hodinu, což nedosahuje ani třiceti procent německé úrovně////
+++Zeman si rýpl do Babiše: Já se styděl i za poloviční deficit....Miloš Zeman při návštěvě Plzeňského kraje pokáral ministra financí - nedaří se mu vybírat daně, má vysoký schodek rozpočtu a vázne i stavba dálnic.....N e p o s t a v i l ani k i l o m e t r dálni­ce..­....­..."P­ana Babiše hodnotím podle tvrdého kritéria. Jednak podle toho, že za poslední rok jsme nepostavili ani kilometr nové dálnice, kdy už se vláda nemůže vymlouvat na své předchůdce, jednak podle salda státního rozpočtu," řekl Zeman.
A TO TENTO soudruh-pritel z CSSD a soudruh-StBak Babis a jejich pratele CHTEJI STAVET­??????­??????­?? R Y CH L O D R A H U .......
tiiiiiiiiiiiiiii-co neumi stavet ani kilometr dalnic v CR

(29. 06. 2017 23:02)

sichlhamr: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(29. 06. 2017 22:12)

666provas: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(29. 06. 2017 21:07)

Rakosnick: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(29. 06. 2017 21:16)

adalberta: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(29. 06. 2017 21:07)

bohuslav-sobotka: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(29. 06. 2017 20:46)

(29. 06. 2017 23:41)

bohuslav-sobotka: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(29. 06. 2017 20:31)

tomik007:BOHUSZ je cim dal srandovnejsi

(29. 06. 2017 20:26)

lebedak2:Inzerát do Bruselu: Chcete mně?Pro absolutní neschopnost mně z postu šéfa ČSSD vyhodili,prohrál jsem jim úplně všechno co se dalo,z prioritní vládnoucí strany jsem udělal svou neschopností a podrazáckými intrikami pravděpodobně nevolitelnou stranu. Jsem pro ČSSD neschopný a tak jsem premiér. Pro kariéru v Bruselu mám ale skvělou kvalifikaci.Sice neumím žádný cizí jazyk,ale i když jsem neschopný,jsem zároveň schopný všeho a mám velkou zásobu lubrikantu vždy když jedu na anální "jednání" s politiky EU.

(29. 06. 2017 19:42)

ellenic:Hlavně pane premiére zrychlete navýšení důchodů pro seniory. Šilháte po rychlovlaku v Japonsku, podle mne zatím novější vlakové soupravy vyhovují docela dobře. Ale, že za chvíli budou senioři muset sedět doma, protože po zaplacení nájmu za byt, léky jim toho mnoho nezbude, to Vás zjevně netrápí. Hlavně, že politici si sami odhlasují navýšení už tak vysokých platů. Styďte se, místo toho, aby skutečně ti, co celý život pracovali neměli finanční starosti a měli slušné penze, tak řešíte jen své óbr příjmy. Zítra jdu ještě platit zubaři, také hodně nesmyslné. Celý život platím pojištění a v době, kdy mám pouze důchod musím ještě desetitisíce vydávat u zubaře. To jsme to dopracovali, udřená kobyla stále není potrestaná, dary za deset milionů zjevně vyšetřovatelům nevadí, pobíhá si po svobodě a usmívá se a Vás trápí to, že jsme pozadu .

(29. 06. 2017 19:20)

tomik007:"JSME POZADU"- rzekl premier japoncum moravsky se slabym prazskym prizvukem

(29. 06. 2017 18:58)
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy