10. srpen 2020
Svátek slaví Vavřinec, zítra Zuzana
DISKUSE K ČLÁNKU

vsaxana:Myslím že na školní akce se tyto "kratochvíle" /striptérky/ nehodí..

(23. 06. 2010 23:43)

gigantol:Paní Amallko uvědomujete si že vaše komentáře nemají vůbec žádnou logiku? Ano každý pokrytecký politik a moralista by vás za ně pochválil ale logiku postrádají... Já vím to ještě jednou vysvětlím. Snížená cena alkoholu je zcela logická protože tam bude spousta plnoletých lidí ktreří budou chtít pít alkohol. A to že tam bude také spousta nezletilích? To aby se jim nenalévalo jepřece problém baru a né školy... A když vám vadí že to majitel baru neuhlídá tak nechápu proč vám nevadí že se pije na maturitním plese? V čem je alkohol na rozlučce nezdravější než na maturiťaku?
Ke striptérce: myslíte že by to ředitel nebyl chopen uhlídat? Myslíte že nepozná tváře které vídá 4 roky od nováčků? Vy jste naivní... A Blesk ziskuchtivý a zbytečně skandalizující...

(22. 06. 2010 17:52)

magicblader:Nehledě na to, že si myslim, že ve čtvrťáku už nezletilí nejsou. Kdyby jo, znamenalo by to, že by na školu do prváku nastupovali studenti s věkem pod 14 let což je blbost, tak proč řeší Amalka nějakou nezletilost? Protože jí to štve a tak se snaží něco najít.

(23. 06. 2010 19:32)

vinividivici:tak tak...

(23. 06. 2010 20:19)

farah:proč závistivý článek nějaké pipiny má takové následky
Se školou nemám nic společného, maturovala jsem před dlouhou dobou a bydlím na jiném konci republiky, tak chci zúčastněným popřát
1. absolventům blahopřeji a přeji rychlou domluvou jiného mejdanu, protože těch zažijí po nástupu do práce fůru a je třeba trénovat společenské chování
2. panu řediteli hodně nových zájemců o studium, protože dospělý člověk který respektuje přání jiných dospělých lidí zaslouží uznání

Ten článek je pěkná ***ina,např. v souvislosti s tím, že studenti od 18 let ve škole nepotřebují zdůvodňovat absenci rodiči, ale dle zákona musí školám stačit žákovo vysvetlení...

(22. 06. 2010 11:22)

amallka:Chápu nadšení - a později i zklamání. Vzhledem k vašemu věku, který jak jste napsali je do 20 let, je to i pochopitelné. Jste sice zletilý, ale až budete také rodiče, tak pochopíte moji reakci. Nejde o to, že byste si akci neuměli zorganizovat nebo že je to o něčem jiném než maturitní ples. Do after party vám přece nikdo nikdy nemluvil a každýmu bylo jasný, co tam děláte. Ale mít písemný souhlas s tím, že jako rozlučku se školou půjdete do baru a budete mít striptérku je prostě moc okaté - tudíž se nemůžete divit, že se na to všude bude poukazovat. Nechápu, jak na to váš ředitel mohl přistoupit. Muselo mu být od začátku jasné,že to nedopadne dobře. Měl vám neoficiálně říct, že si to máte nechat po skončení školy, nebo to aspoň nedělat tak veřejný. Ať už to napsal bles nebo jiný tomu podobný plátek - tak to pořád nemění nic na věci, že takovýhle akce do záštity školy nepatří. Matu­ritní/­imatri­kulač­ní plesy mají záštitu školy, protože je to oficiální přivítání prvních ročníků a šerpování posledních ročníků - to že se tam neoficiálně pije, kouří atd je věc jiná. Všichni o tom sice vědí, ale je to tolerováno. Nejsem pedantská matka, jen konstatuju, že tohle do školy nepatří. Ze všech stran byla tahle akce nedomyšlená a tím, že budete proti sl. Kycltové útočit nic nevyřešíte - ba naopak připoutáte více pozornosti - jako se to doposud děje.

(22. 06. 2010 09:08)

nemo112:V tom případě je asi podle vás nevhodné, abychom my, jako studenti, jezdili na sportovní kurzy této školy, protože se tam prostě dělají společenské hry, u kterých je spousta srandy a ty do školy nepatří. Dokonce je asi nevhodné, že za dobrý úspěch na této škole, mohl jsem jet zdarma na projížďku parníkem. Navíc jsem podobnou projížďku zažil s jinou školou za jiné úspěchy a neviděl jsem tam žádné nahotinky. Když o tom tak přemýšlím, tak asi začnu do školy chodit nahatý, abych udělal blesku radost. Víte, paní Amálko, když už Vám vaše druhé zuby neslouží, ani osm dioptrií nepomůže, už nikdy nebudete tak mladá, abyste pochopila, co to je odmaturovat. Je mi líto, že se někdo zastává rádoby redaktorky, která píšu na obrázky a navíc, dělá ze sebe někoho, kým není. Kdybyste Vy řiditelovala podle vašich názorů, nenechal bych si od Vás dát ani poznámku. Navíc, kdo čte blesk? Proto tam jsou tak velká písmenka, aby to mohli přečíst i lidi přes průměrný věk čarodějnice.

(22. 06. 2010 10:35)

vinividivici:Cituju: Jste sice zletilý, ale až budete také rodiče, tak pochopíte moji reakci no ty krááso...rodic jako vy fakt nebudu, a docela nazavidim vasem detem, pac musej docela pod vasi tyranii trpet

(22. 06. 2010 17:19)

laserjesus:Zdravím puritánku z Prahy

Letos jsem vystudoval SSPŠ a musím říct,že i přez některé neduhy to byla výborná škola a ty 4 roky byly velmy příjemné.
Paní amalko žijeme v době kdy si ráno v 6 pustíte televizi a vybíhají na vás hudební klipy se spoře oděnými vnadnými ženami opačného pohlaví,jdete si do trafiky pro lístek a všude na vás koukají časopisy typu Blesk,Maxim a podobně,řekněme si na rovinu nevyhneme se tomu a k životu to patří.

K těm zábavným scénkám.Máte pravdu po čtyřech letech studia není nic zábavnějšího než si sednout v saku na židly společně s celou školou a koukat se na vtipné scénky,číst si bibli a po desáté hodině se odebrat a jít spát. Ráno se vzbudit a místo užíváni zasloužených prázdnin s přáteli začít trávit čas tak jak ho trávíte vy.

Tato akce byla promyšlená všichni jsme se na ní těšili a pak nějaká seriozní reportérka na velmi prestižní soukromé vysoké škole(Univerzita Jana Ámose komenského) po*** všem zaslouženou party.Tato frigidně dementní honička senzací a bůhví čeho eště dokázala všem,že blesk je pro lidi s IQ menším než 80 stejně tak jako UJAK ač jsem si na tuto školu podával přihlášku jsem rád že sem se dostal na FHSUK,protože tato škola má opravdu úroveň čtenáře Blesku jeho potomků a potomků jeho potomků.Lidsvo s každou další generací degeneruje avšak sou jedinci kteří jsou chytří a inteligentní, bohužel vy a autorka tohoto článku timito jedinci nejste.

A teď pokud mě omluvíte,čeká mě Slečna, lahev Kapitána Morgana a Vodní dýmka

(24. 06. 2010 21:23)

ysta:vůbec by mě nenapadlo, že nějaká bulvární rádoby redaktorka dokáže takto pokazit konec studií tolika mladým lidem a že vůbec někdo ji bude brát natolik vážně, že dokonce večírek zruší. Jestli ona nebude mít nějaký komplex nebo vztek, že vlastní mládí v prde.. Nehledě na to, kde je psané, že studenti si tuto akci neposunou o pár dnů, aniž by se takové prudilky o tom dozvěděly.

(22. 06. 2010 08:07)

magicblader:Jsem sice ve druhém ročníku, ale nezapomenu na ty smutné tváře studentů, které jsem v pondělí (21.6.) potkával. Ani ředitel, který jindy sršel úsměvem a vtipem, jako by nebyl v pohodě. 4 roky je pak dost dlouhá doba a když jich čtvrtina odmaturovala s vyznamenáním, nechápu pak lidi, co tu píšou, že se kvůli nějakým pařbám nebudem učit (amallka). Jak asi vidíte, není to o tomhle. Po těch 4 letech si ti lidi snad zaslouží povyrazit a jsou pak tři skupiny lidí. Jedné je to jedno, druhá jim to přeje a třetí nemůže překousnout takové štěstí a tak se jim to snaží překazit. Naneštěstí se to povedlo a tak místo veselých lidí v naší škole je to tam jak na pohřbu. Takže jestli je to to, co redaktorka chtěla, tak se jí to povedlo. Škoda, že asi nebudu mít tu čest jí taky někdy překazit nějakou párty na kterou by se těšila.

(22. 06. 2010 06:53)

anisek01:Na této škole jsem studovala 4 roky a po úspěšném zakonšení studia jsem se chtěla rozloučit se svými spolužáky na závěrečné párty školy, kterou zorganizovali sami studenti a měli s tím plno práce. Ale najednou je konec kvůli někomu kdo nechce plnoletým absolventům školy dopřád se rozloiučit. Jak jinak to taky nazvat??? Kdo tam nechce přijít tak nepřijde a když tam rodiče nebudou chtít někoho pustit tak je to smůla pro toho dotyčného. Dneska stejně chodí nezletílído klubů se opíjet a to nikoho nezajímá. Jen proto, že je to pod záštitou školy se o tom píše. Vždy na této škole s náma jednali jako s dospělími lidmi a určitě stojím za celou školou a za vedením. Jsem ráda že jsem chodila právě na tuto školu a kdybych měla jít znovu na SŠ znovu půjdu sem.

(21. 06. 2010 18:11)

gigantol:Jak se říká proti jednomu blbovi armáda mudrců málo...

(22. 06. 2010 00:38)

amallka:Dámy a pánové, být vámi (rodiči, spřízněnci školy atd), tak se tu moc nechlubím tím, že s touto věcí souhlasíte. Ať je, či není dítě na SŠ, VŠ zletilé, tak zákon neumožňuje podporovat děti v alkoholu či kouření - není dovoleno mít například v areálu VŠ studentskou hospodu, nebo kouřit v okolí školy. A vy svým dětem dovolíte, aby se šli legálně opít do klubu? Co já vím, tak doposud si studenti na závěr školního roku vymýšlely vtipné scénky - nebo společné akce pro pobavení. To je k zakončení studia na střední školy adekvátní. Jestli se Váš syn chce koukat na nahaté ženské, tak prosím - je to Vaše výchova, ale tahat tuto skutečnost do školy je absurdní. Nikdo jim to nekazí, jen k tomu určitý lidé zaujali racionální postoj. Nedivila bych se, kdyby to vše mělo disciplinární dohru a panu řediteli bych to přála. Pak nemají být děti - studenti čím dál nevzdělanější, když místo studia je zajímá spíš kam se pudou nalít. A ono taky proč ne, když jim to rodiče dovolí a ještě je v tom podporují. Já naopak nedopustím, aby moje dítě vyrůstalo ve světě, kde si podmínky diktují rozmazlený dětičky jednoduše smýšlejících rodičů. Plně názorově stojím za sl. Kycltovou!!

(21. 06. 2010 07:56)

nobrain.dk:di do pr*ele a radši se podivej sem www.nobrain.dk to je pro tebe ;-)

(21. 06. 2010 09:51)

amallka:Tak tuhle reakci bych tipovala na žáka výše zmiňované školy, který se cítí článkem a mým komentářem dotčen. Na uveřejněné stránky se dívat rozhodně nebudu, nevidím smysl. Také nevím, od kdy si tykáme a vulgarismi mě skutečně neurazíte. Na to mám dost vysoké IQ. Hezký den..

(21. 06. 2010 11:37)

vodochod:V první řadě nechápu proč je do toho zatahován pan ředitel, celou akci zorganizovali žáci školy pro sebe! A pokud pana Sáblíka neznáte, neměla by jste si ho vůbec brát do huby. Vtipné scénky? Žáci si sami odhlasovali, že raději uvítají "Party", než strávit večer v místnosti s 500 spolužáky... Akce byla směřovaná čtvrtým, tedy maturitním ročníkům, od třetích ročníků (věk 18-20). Takže se stačí zamyslet, už jen nad tímto faktem a celý tento stupidní článek, podložený čím? jedním plakátkem? Heh přijde mi opravdu dost k smíchu. Já osobně se přikláním k možnosti s GOGO tanečnicí, na sezení na jednom místě dvě, nebo čtyři hodiny a koukat na vtipné scénky? na tom mi bohužel nic vtipného nepřijde, asi jsme jiná generace a teď promluvím sám za sebe, ale až já odmaturuji, tak raději půjdu někam na pivo si oddechnout než strávit večer koukáním na super záživné vtipné scénky. A nějak mi nedochází, proč by se nezletilí nemohli zúčastnit? Píšete to stylem, oni se tam na 100% opijí... A já myslel, že v klubech se smí alkohol prodávat až od osmnácti, tak to mám asi velmi malé IQ, že?

(21. 06. 2010 18:14)

gigantol:Ehm... Vyské IQ.... pokud je to pravda tak jste asi jediný člověk s vyským IQ který čte tento stupidní plátek a bere ho vážně...

(22. 06. 2010 00:32)

vinividivici:cituju:Tak tuhle reakci bych tipovala na žáka výše zmiňované školy, který se cítí článkem a mým komentářem dotčen. pisete hovadinu, proc myslite ze to je zak skoly? treba je to nekdo stejne inteligenti jako by a nemusi byt zakem skoly do ktere furt kerujete...

(22. 06. 2010 17:14)

men-y:místo studia ... maturanti ... na konci roku ...

(21. 06. 2010 22:31)
Zpět na Blesk.cz
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy