18. listopad 2018
Svátek slaví Romana, zítra Alžběta
DISKUSE K ČLÁNKU

bibijana:Mně se Slovensko zhnusilo. Součástí přírody jsou i zvířata a dobrým znakem kulturního národa je dobře a šetrně se k nim chovat. Nesmírně nejen mě rozhořčil a pobouřil případ zastřelené medvědice v Tatrách. Tak zvaní "ochránci" ještě kojící medvědici odrthli od mláďat, odvezli jinam a když zoufalá medvědice mláďata hledala, tak ji zastřelili. Medvíďata jsou umístěna v Bojnicích.Podle znalců prožívají obrovský stres ze ztráty matky. Způsobit smrt kojící medvědice a stres medvíďatům- to je TÝRÁNÍ ZVÍŘAT !!!Těmto věcem se má vždy předcházet a ne tak brutálně řešit! Slušný člověk si přece nemůže užívat krás Slovenska a vědět, že takové zrůdnosti se tam dějí. Bojkotujte návštěvu Slovenska a nákupy jejich zboží! Jenom tak lze přimět "tento kulturní" národ, aby se takové zločiny na zvířatech více neopakovaly. 

(06. 06. 2017 10:59)

europa:Slovenský ráj je opravdový ráj!!! Jedním slovem nádhera. Moje nejkrásnější dovolená. Doporučuji systém "ob den", tj. jeden den tiesňavy, jeden den odpočinkový. Pak to zvládnou i méně zdatní. Odnesete si krásné zážitky na celý život.

(06. 06. 2017 08:23)

cardfalkenau:Kdo neviděl neuvěří. Nádhera. Všem doporučuji. Absolvoval jsem v zimě i v létě.

(02. 06. 2017 08:40)

paralenka: Jo, nádhera, ale ne v kotníkáčích se zetorovou podrážkou, na žebřících je potřeba cit v nohách, hlavně když se leze z jednoho na druhý a pod vámi hloubka. Je fakt, že lidi nad -sát by měli přemýšlet, do čeho lezou. Mně nikdo nevaroval, takže jsem si hrábla na dno a u Kláštoriska měla pocit, že už se neposunu ani o krok. Prielom Hornádu po plotnách byla pak celkem brnkačka. Ale děcka jela jak kamzíci.

(29. 05. 2017 20:08)

Dnešní horoskopy