13. listopad 2018
Svátek slaví Tibor, zítra Sáva
DISKUSE K ČLÁNKU


zamyslete:Obří justiční zločin je odhalen, odpůrci spravedlnosti kopou kolem sebe v posledním tažení. Všechny 3 soudy rozhodovaly podle zfalšovaných důkazů, protože neměly nové posudky, nyní je proud prokázaný podvrh. To protiprávní schovávání vzorků, až musel zasahovat ministr spravedlnosti, dávalo jasný signál, že znalci lhali a báli se odhalení pravdy a Vorel pak šel ovlivnovat soudce NS. Nové posudky od těch nejlepších specialistů v každém oboru mluví jasně a byly zaslané k Ústavnímu soudu a na patřičná místa, aby podvodní znalci byli trestně stíhání a vyškrtnuti ze seznamu znalců.

(29. 08. 2017 09:15)

Hela1: Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse...

(25. 08. 2017 09:28)

..krakonos500:Kapso, lžeš přesně podle požadavků naší prohnilé justice.
Jed lze zjistit jen tehdy, když se onen konkrétní jed hledá. A musí to být do doby, než jeho stopy zmizí, což je u některých jedů staletí (arsen), ale u jiných jen pár hodin. V egyptském hotelu nebylo přípustné, aby někdo zemřel na nějakou otravu, tak se žádný jed nehledal. A vnitřnosti, na kterých by mohly být nějaké stopy, prostě musely zmizet. Po převozu do Čech něco hledat v nahnilých tělech napuštěných kdovíčím a s chybějícími orgány již nemělo smysl cokoliv hledat.
Protože proti PK nebyly ŽÁDNÉ důkazy, byl proto propuštěn. U nás bylo rozhodnuto, že musí být obviněn a odsouzen, tak si partička udělala výlet do Egypta domluvit si, jak to narafičit. Jenže to byla parta blbů a dohodli s muslimáky ten elektrický proud, což je neuvěřitelný a neudržitelný blábol. Podvody naší prohnilé justice s falšováním posudků tomu daly korunu.

(25. 08. 2017 06:57)

kapsa72:Nasli by bud jed, nebo dukazy po jeho pusobeni na zdevastovanych telech vystavenym ucinkum jedu. Asi si skoncil jen zakladku, takze Te beru z rezervou..troubo.

(25. 08. 2017 19:30)

..krakonos500:Proto musely zmizet vybrané orgány, aby se nic nenašlo, blbe.

(25. 08. 2017 20:39)

kapsa72:Co bych predstiral krakonosi a proc? Jenze ja stojim nohama na zemi a musim brat v uvahu vsechny dukazy a ne jen nejakou fotku. Napriklad agonii poznaji uz i studeti mediciny. Zde schazela, tudis była to smrt rychla. A pokud by je zabił nejaky jed ktery rychle zabiji MUSEL by byt nalezen. Ty nesmysly o tatarce si vykladej detem. To prave ja nechapu PROC VY SE VEDOME OBELHAVATE.???

(23. 08. 2017 22:05)

holahej:kapso, chytrému napověz a hloupého kopni, tobě nepomůže ani 100 kopanců. V trestní věci Petra Kramného došlo k fatálnímu selhání znalců obžaloby, což vyšlo najevo, když konečně předložili protiprávně ukrývané materiály z pitvy, proud je vyvrácen novými posudky odborníků, na srdcích je normální nález!!!
"Ústavní posudek v rozporu s objektivním stavem a v rozporu s odborně přijatými a publikovanými závěry potvrdil, že fragmentace spolu s vlněním (wave) ukazuje na zásah elektrickým proudem, logicky tedy intravitalis, což ukazuje na odbornou neznalost zpracovatelů ústavního posudku, čímž došlo k vyslovení nepravdivých znaleckých závěrů. Jelikož v obou srdcích je prakticky normální histologický nález, rozhodně nelze na základě histologie srdcí reálně uvažovat o vlivu elektrického proudu."

(24. 08. 2017 18:09)

jjusa:A Per. má další důvod napsat 5 díl volného pokračování Kramný vinen či nevinen,protože se v Hurghadě se stalo další neštěstí-nemohlo odletět letadlo,nebyla to vina egypťanů???

(20. 08. 2017 19:46)

jjusa:Zase ta Hurghada a šalamouni mají důvod psát jak je Kramný nevinný že i to letadlo museli poškodit egypťané.

(20. 08. 2017 16:51)

jjusa:Hurghada má další průšvich,od doby kdy tam Kramný zabíjel mají tam další malér.Nedávno chtěli znásilnit Sabinu a zmlátili jejího přítele,pobodal ženu která tam zemřela,polka vyskočila z okna a to všechno mají na triku egypťané,nepokazili i to letadlo???

(20. 08. 2017 16:47)

kapsa72:obamova***.. Zde se podivej, jak snadno mohl uklidit vrazedny nastroj.

https://youtu.be/c1Jgpsilp7I

(17. 08. 2017 12:12)

holahej: video od popelky rok po té, ještě se pokochej kapso. Proud je dávno posudkama soudních znalců vyloučen, normální nález srdci Moniky i Klárky neprokazuje proud a dokonce chybí základní markant pro proud!!!

(18. 08. 2017 23:06)

Jolanda:Alena Valentová alisas popelka Petronela natočila v Egyptě až v roce 2014 a svědčila s tím u soudu proti Kramnému. Avšak 9 svědků obhajoby bylo zamítnuto. Zfalšovaný monstrproces od počátku až do konce.
Kudláčková už čuchá obrat v případě a Kramného již v roce 2017 nelynčuje, má strach o svou prolhanou kůži.

(18. 08. 2017 21:13)

kapsa72:Nevim kdo je Jolanda a ani Jolanda nema tuseni kym je kapsa72. Ver mi ze prave ja bych si nejvic ze vsech pral aby to był każdy, jen ne On. Neutocim ani nepohrdam, ale mam predstavu o schopnostech a vedeni soudnich znalcu. A z pokorou i kdyz nerad uznavam smutnou pravdu ze je zabił. Jolanda jiste zna kapsu72 ale nevi kym je.

(18. 08. 2017 23:07)

..krakonos500:Předstíráš objektivitu, ale spolu s jjusou plivete po Matlachovi, fandíte podvodnici Smatanové a jucháte nad zesměšňováním soudního znalce Štefana, od kterého se ostatní učili. Nemluvě o "odborníkovi" Sokanovi, jehož znalosti končí u Ohmova zákona a další jeho výroky budou dále napadány jako nepravdivé. To, že mu fandíš jeho lži v protokolech nemůže změnit a bude se z nich zodpovídat.

(19. 08. 2017 00:35)

zamyslete:Přesně tak kapsa72 stejně jako hloupá jjusa a ostatní fanatiční kramnobijci se vysmívají obhájkyni a všem znalcům obhajoby a nadávají všem, kteří se o spravedlivý proces pro Kramného starají. Budou lynčovat i nové znalce, každého, kdo bude svědčit pro obhajobu a pro spravedlivý proces. Vůbec jim nevadí, že byl Kramný odsouzen podle falešných důkazů, které měly svědčit pro proud, nevadí jim, že před znalcema protizákonně schovávali vzorky, které pak usvědčily z křivého svědectví Smatanovou, Dokoupila a Vorla.

(19. 08. 2017 10:11)

..krakonos500:V Čapkově rozsudku se polemizuje s názory odborníků, kteří ale u soudu vůbec nevypovídali. Hlavně, že si statečně chrochtali nad výblitky popelek.
Prostě naše prohnilá justice.

(18. 08. 2017 21:37)

jjusa:Nemám se za co stydět,mám jen jeden nick víc nepotřebuji,ty se za svoje názory musíš hodně stydět,když pokaždé a všude píšeš pod jiným nickem.Teď zrovna jsi na tn.jhena podobně psala kdysi mili13,možná se ti zdála mili už stará?ale to ty jsi.Jsi opravdu stará čarodějnice která má 231.5 let když věříš že Slámová byla těhotná 23 let.No jo takovým to už nemyslí a ten Němec zapomněl-udělá svoje.Zatím se nic nehroutí a věřím že ani nezhroutí,soudy a patologové si svou práci obhájí.Jak rychle to vzplálo tak rychle to i zhaslo i ten zázračný věhlasný profesor a nejlepší expert.

(17. 08. 2017 11:30)

..krakonos500:Jestli zasunul před 23 lety je možné, ale tady jde o hlubokou přípravu na obnovu procesu. Asi jsi jim u toho svítila, když víš, že zasunul i před 23 lety.

(18. 08. 2017 22:06)

..krakonos500:Blbka jjusa bojuje na více frontách, přiznala, že svými výblitky zahumusí i tn.cz. To už je jako bláznivá popelka Kudláčková, kterou pach smrti tak omámil, že musela dojíždět na každé soudní jednání s PK přes celou republiku. Není divu, že této povětrnici (má každé dítě s jiným chlapem, 4ks.) z toho hrabe, až jí musí policie lovit v lesích. Na rozdíl od Slámové, která se stihla fofrem vdát, takže si Long myslí, že dítě je jeho a ne Kajínkovo
Už Babička říkala Barunce na otázku, proč Viktorka u splavu tak řve, že když to svrbí, tak je to horší, než podebraná pata. A jjuse nepomáhá ani ta mrkev A svrbí, svrbí.. ani tn.cz nepomáhá... a bude hůř, tenhle blábol o vraždě elektřinou se hroutí jako domeček z karet (ne z mrkve, hloupá jjuso)

(17. 08. 2017 10:05)
Zpět na Blesk.cz

Dnešní horoskopy